Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 1. november 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vemund Brevig Schunke

Røyken OL

33:27

Hermine Odden

Måren OK

32:08

Isolde Odden

Måren OK

32:05

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

38:44

Ola Myklatun

Tyrving IL

19:08

Johanne Ragvin Rystad

Nydalens SK

37:49

Herman Wilhelmsen

Sturla, IF

33:00

Selma Vilemina Stene

Nydalens SK

50:54

Ronia Robin Marston

Hemsedal IL

1:00:55

Simon Ragvin Rystad

Nydalens SK

55:45

Tiril Holth Rekaa

Røyken OL

1:03:13

Sondre Holth Rekaa

Røyken OL

1:06:43

DNS

Børge Brevig Schunke

Røyken OL

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Marius Kjernsmo

Asker Skiklubb

DNS

Elias Isachsen Wiréhn

Asker Skiklubb

DNS

Eivind Kjernsmo

Asker Skiklubb

DNS

Troy Victor Stokseth

Halden SK

DNS

Signe Drange Ruud

Røyken OL

DNS

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

DNS

Synne Kjernsmo

Asker Skiklubb

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Danie Nicolai Homme

Sturla, IF

27:01

Oscar Wilhelmsen

Sturla, IF

27:02

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Nikolai Holmboe

Tyrving IL

49:14

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

52:59

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Lysheden

Konnerud IL

42:22

+0:00

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

31:41

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Bakken

Østmarka OK

37:04

+0:00

2.

Ingar Woll

Østmarka OK

40:33

+3:29

3.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

42:20

+5:16

4.

Line Bjørnås

Konnerud IL

44:01

+6:57

5.

Knut Gjone

Sandefjord OK

44:14

+7:10

6.

Nils Voesgen

45:15

+8:11

7.

Siri Scherdin Sætra

Røyken OL

45:24

+8:20

8.

Anne Moian Nydal

Røyken OL

58:46

+21:42

9.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:06:20

+29:16

10.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:08:52

+31:48

DSQ

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

11:37

84 42 81 71 78 47

DNS

Ann-Mari Leivann

Røyken OL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

36:03

+0:00

2.

Mone Nastad

Notodden OL

39:01

+2:58

3.

Kyrre Gran

Fet OL

41:22

+5:19

4.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

46:05

+10:02

5.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

48:02

+11:59

6.

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

50:01

+13:58

7.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

50:07

+14:04

8.

Are Njåstein

Tyrving IL

50:17

+14:14

9.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

56:21

+20:18

10.

Stine Austad

Raumar Orientering

57:16

+21:13

11.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

57:19

+21:16

12.

Anders Bruvik

Måren OK

58:12

+22:09

13.

Øystein Flemming

Årvoll IL

58:42

+22:39

14.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:01:03

+25:00

15.

Tom Rådahl

Tyrving IL

1:01:41

+25:38

16.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

1:05:45

+29:42

17.

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:16:57

+40:54

18.

Oskar Kaaløy

Sandefjord OK

1:21:57

+45:54

DNS

Reidar Stenseng

Konnerud IL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

29:07

Isabelle Hopsnes

Fossum IF

29:52

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

23:00

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

25:04

+2:04

3.

Astrid Reusch

Heming Orientering

25:29

+2:29

4.

Tiril Myklatun

Tyrving IL

32:17

+9:17

5.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

38:00

+15:00

6.

Emilie Haffner Haugholt

Sturla, IF

38:03

+15:03

7.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

43:26

+20:26

8.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

47:19

+24:19

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

27:56

+0:00

2.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

28:45

+0:49

3.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

30:13

+2:17

4.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

31:01

+3:05

5.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

31:28

+3:32

6.

Una Nastad

Asker Skiklubb

32:39

+4:43

7.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

33:07

+5:11

8.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

35:58

+8:02

9.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

39:28

+11:32

10.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

43:49

+15:53

11.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

43:50

+15:54

12.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

46:19

+18:23

13.

Hannah Rasmussen Braadlie

Heming Orientering

54:49

+26:53

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

32:59

+0:00

2.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

38:18

+5:19

3.

Marie Kvarme

Sturla, IF

39:03

+6:04

4.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

42:05

+9:06

5.

Ylva Klausen

Sturla, IF

48:58

+15:59

6.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

57:10

+24:11

DNS

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

46:44

+0:00

2.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

49:48

+3:04

3.

Stella Holmboe

Tyrving IL

50:45

+4:01

4.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

50:58

+4:14

5.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

51:04

+4:20

6.

Selma Høivold

Kongsberg OL

52:02

+5:18

7.

Gjendine Gjelstad Rebård

Sandefjord OK

53:54

+7:10

8.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

59:35

+12:51

9.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

1:01:43

+14:59

10.

Malene Instanes

Sturla, IF

1:03:55

+17:11

DSQ

Ine Instanes

Sturla, IF

3:41

62 63 64 65 67 69 70 71 72 76 100 175

DSQ

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

1:00:55

72 76 100

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marion Aebi

Tyrving IL

38:27

+0:00

2.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

40:01

+1:34

3.

Ingjerd Myhre

Tyrving IL

40:07

+1:40

4.

Vendula Sramkova

Hemsedal IL

46:04

+7:37

5.

Kine Dirro

Måren OK

48:33

+10:06

6.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

50:07

+11:40

7.

Ida Tiltnes

Tyrving IL

50:35

+12:08

8.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

53:24

+14:57

9.

Kristine Grønlund

Ringerike OL

1:01:57

+23:30

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dana B. Stene

Nydalens SK

37:55

+0:00

2.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

40:28

+2:33

60 61

3.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

41:46

+3:51

4.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

45:55

+8:00

5.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

52:18

+14:23

6.

Hege Gunnerød

IL GeoForm

54:16

+16:21

7.

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

58:24

+20:29

8.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

59:50

+21:55

9.

Tanja Instanes

Sturla, IF

1:01:02

+23:07

10.

Linda Fredh

OK Moss

1:06:56

+29:01

DNS

Heidi Stokseth

Halden SK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Løver Thon

Modum OL

30:52

+0:00

2.

Kari Christiansen

Sandefjord OK

31:06

+0:14

3.

Lucie Størmer

Fossum IF

31:18

+0:26

4.

Hilda Øfsthus

Asker Skiklubb

31:42

+0:50

5.

Hege Feiring

Tyrving IL

33:48

+2:56

6.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

34:12

+3:20

7.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

34:39

+3:47

7.

Tone Elisabeth Bakken

Østmarka OK

34:39

+3:47

9.

Sigrun Hernes Ytterbø

Asker Skiklubb

34:44

+3:52

10.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

36:06

+5:14

11.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

36:10

+5:18

12.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

36:15

+5:23

13.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

38:29

+7:37

14.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

39:45

+8:53

15.

Tove Heimdal

Konnerud IL

41:07

+10:15

16.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

41:20

+10:28

17.

Kjersti Hov

Fossum IF

46:21

+15:29

18.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

47:15

+16:23

19.

Ann-Cathrin Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

49:46

+18:54

20.

Kristin Fleisje

Nittedal OL

51:21

+20:29

21.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

53:57

+23:05

22.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:01:00

+30:08

23.

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:02:37

+31:45

24.

Helle Hundseid

Tyrving IL

1:17:39

+46:47

DSQ

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

DNS

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

DNS

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

36:51

+0:00

2.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

40:39

+3:48

3.

Sirpa Lilja

Modum OL

42:16

+5:25

4.

Unni Rye

Asker Skiklubb

48:01

+11:10

5.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

56:06

+19:15

6.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

58:31

+21:40

7.

Inger Schibsted

Røyken OL

1:24:51

+48:00

8.

Lena Hammer

Vestre Akers SK

1:30:39

+53:48

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

33:44

+0:00

2.

Wenche Hultgreen

Tyrving IL

38:53

+5:09

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

52:27

+18:43

4.

Elle M. Melbye

Heming Orientering

53:48

+20:04

5.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:04:40

+30:56

DSQ

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

8:57

77 70 79 80 76 100 175

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

47:25

+0:00

2.

Berit Grosvold

Eiker OL

1:05:17

+17:52

3.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:10:59

+23:34

4.

Ingunn Fjørtoft

Bø OL

1:27:49

+40:24

DSQ

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:18:18

79 80

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thorunn Aamodt Ovesen

Lardal OL

1:07:43

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:33:07

+25:24

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:14:25

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

21:06

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

23:30

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

23:28

Oskar Stene

Nydalens SK

22:07

Sondre Leiknes Bruvik

Måren OK

33:50

Joel Bakken

Måren OK

31:48

DNS

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:08

+0:00

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

20:14

+0:06

3.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

20:31

+0:23

4.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

26:15

+6:07

5.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

26:58

+6:50

6.

Aksel Klausen

Sturla, IF

28:16

+8:08

7.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

52:16

+32:08

8.

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

1:00:13

+40:05

DNS

Magnus Molund

Tyrving IL

DNS

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Johnsen

Sturla, IF

22:39

+0:00

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

23:04

+0:25

3.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

26:02

+3:23

4.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

27:55

+5:16

5.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

28:09

+5:30

6.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

30:05

+7:26

7.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

30:48

+8:09

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

30:54

+8:15

9.

Jens Wold

Sturla, IF

33:19

+10:40

10.

Jens G. Dybvik

Stokke IL

44:48

+22:09

11.

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

1:10:31

+47:52

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

39:03

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

39:54

+0:51

3.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

41:44

+2:41

4.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

42:41

+3:38

5.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

50:37

+11:34

6.

Martin Kaiser

Sturla, IF

56:43

+17:40

7.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:00:49

+21:46

8.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:03:38

+24:35

DSQ

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

56:39

62 63 64 65 67

DSQ

Benjamin Gjone

Sandefjord OK

DNS

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

44:37

+0:00

2.

Lukas Klausen

Sturla, IF

51:28

+6:51

3.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

59:37

+15:00

4.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

1:11:44

+27:07

DNS

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

33:30

+0:00

2.

Olle Boström

Tyrving IL

35:47

+2:17

3.

Daniel Roos

Tyrving IL

38:56

+5:26

4.

Morten Jarvis Westergård

Tyrving IL

40:37

+7:07

5.

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

40:49

+7:19

6.

Ivar Lundanes

Tyrving IL

43:51

+10:21

7.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

44:00

+10:30

8.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

44:30

+11:00

9.

Lars Steinar Hefre

Bø OL

45:56

+12:26

10.

Eirik Ravnan

Stokke IL

47:23

+13:53

11.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

51:07

+17:37

12.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

52:34

+19:04

13.

Samuel Schiess

Ringerike OL

52:37

+19:07

14.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

52:40

+19:10

15.

Georg Ellila

Stokke IL

52:54

+19:24

16.

Eivind Romberg Kvaale

Bø OL

54:38

+21:08

17.

Morten Fredh

OK Moss

1:01:20

+27:50

DSQ

Håvard Myhre

Bækkelagets SK

39:33

69 70 71 72 73 74 76

DNS

Alexander Urnes Johnson

Årvoll IL

DNS

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

38:33

+0:00

2.

Per Øyvind Stene

Nydalens SK

40:29

+1:56

3.

Kenneth Buch

Nydalens SK

41:34

+3:01

4.

Sami Hämälistö

Turun Metsänkävijät

42:50

+4:17

5.

David Løver

Modum OL

44:56

+6:23

6.

Roger Telle-Hansen

Tyrving IL

45:11

+6:38

7.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

45:35

+7:02

8.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

47:51

+9:18

9.

Audun Bjerknes

Måren OK

48:36

+10:03

10.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

49:25

+10:52

11.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

50:04

+11:31

12.

Pål Sommerhein

Fossum IF

50:22

+11:49

13.

Kjetil Molund

Tyrving IL

51:34

+13:01

14.

Neil Marston

Hemsedal IL

52:53

+14:20

15.

Steinar Lande

Bø OL

53:50

+15:17

16.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

54:33

+16:00

17.

Jarl Homme

Sturla, IF

54:42

+16:09

18.

Lars Berglund

Ringerike OL

54:51

+16:18

19.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

55:44

+17:11

20.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

56:18

+17:45

21.

Andre Wilhelmsen

Sturla, IF

57:46

+19:13

22.

Stig Instanes

Sturla, IF

59:36

+21:03

23.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

1:14:13

+35:40

24.

Andreas Hamre

Røyken OL

1:29:39

+51:06

DSQ

Gard Lindseth

Nydalens SK

17:49

65 67 69 70 71 72 73 74 76 100 175

DNS

Øyvind Stokseth

Halden SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Størmer

Fossum IF

37:33

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

39:16

+1:43

3.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

39:28

+1:55

4.

Christian Holmboe

Tyrving IL

39:31

+1:58

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

40:45

+3:12

6.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

41:04

+3:31

7.

Niels Peter Lyng-Olsen

Western Connecticut Orienteering Club

42:00

+4:27

8.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

42:06

+4:33

9.

Lars Enerhaugen

Modum OL

43:04

+5:31

10.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

43:26

+5:53

11.

Christian Jomaas

Fossum IF

46:03

+8:30

12.

Guttorm Egge

IL GeoForm

47:13

+9:40

13.

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

47:30

+9:57

14.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

47:34

+10:01

15.

Morten Heir

Fossum IF

48:02

+10:29

16.

Are Flågan

Asker Skiklubb

48:56

+11:23

17.

Håkon Jendal

Fossum IF

49:16

+11:43

18.

Lars Baklid

Konnerud IL

49:20

+11:47

19.

Christian Reusch

Heming Orientering

51:07

+13:34

20.

Fredrik Høyer

Fossum IF

52:13

+14:40

21.

Hans Jevanord

Fossum IF

52:57

+15:24

22.

Erik Høivold

Kongsberg OL

53:09

+15:36

23.

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

53:59

+16:26

24.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

55:21

+17:48

25.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

55:53

+18:20

26.

Jo Braadlie

Heming Orientering

57:26

+19:53

27.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

57:31

+19:58

28.

Trond Holter

Måren OK

59:47

+22:14

29.

Roar Bye

Modum OL

1:02:48

+25:15

30.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:19:02

+41:29

DSQ

Roger Wiik

Sturla, IF

45:18

70

DSQ

Torstein Kvaale

Høydalsmo IL

50:06

61

DSQ

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

51:57

67 69 70 71 72 76 100 175

Brutt

Arild Andresen

Fossum IF

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

DNS

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

DNS

Einar Gisholt

Fossum IF

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

33:54

+0:00

2.

Morten Due

Måren OK

34:17

+0:23

3.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

37:42

+3:48

4.

Hallvard Berg

Tyrving IL

38:37

+4:43

5.

Martin Granly

Lillomarka OL

38:58

+5:04

6.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

39:25

+5:31

7.

Leif Eriksson

Modum OL

40:30

+6:36

8.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

40:56

+7:02

9.

Per Kaarby

Fossum IF

43:07

+9:13

10.

Per Osen

Vestre Akers SK

44:07

+10:13

11.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

47:28

+13:34

12.

Per Schanche

Asker Skiklubb

47:31

+13:37

13.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

48:22

+14:28

14.

Hans-Ingar Sætra

Røyken OL

48:32

+14:38

15.

Ketil Berge

Vestre Akers SK

49:21

+15:27

16.

Roar Nydal

Røyken OL

51:13

+17:19

17.

Christian Schibsted

Røyken OL

53:52

+19:58

18.

Roy Gjerding

OK Moss

58:23

+24:29

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

35:47

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

37:28

+1:41

3.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

40:59

+5:12

4.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

42:10

+6:23

5.

Petter Næss

Oppsal Orientering

42:21

+6:34

6.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

42:45

+6:58

7.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

46:07

+10:20

8.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

48:04

+12:17

9.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

51:51

+16:04

10.

Arne Kildal

Vestre Akers SK

1:07:40

+31:53

11.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:13:24

+37:37

12.

Rune Halke

Vestre Akers SK

1:33:58

+58:11

DSQ

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

39:19

DNS

Hugo A. Christensen

Notodden OL

DNS

Bent Galborgen

Indre Østfold OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:15

+0:00

2.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

33:22

+0:07

3.

Peter Klaveness

Måren OK

34:47

+1:32

4.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

36:19

+3:04

5.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

37:41

+4:26

6.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

38:23

+5:08

7.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

39:22

+6:07

8.

Helge Lye

Tyrving IL

40:21

+7:06

9.

Knut G Karlsen

Heming Orientering

45:45

+12:30

10.

Helge Revhaug

Ringerike OL

48:48

+15:33

11.

Christian Bugge

Røyken OL

56:27

+23:12

12.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

57:36

+24:21

DNS

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

40:00

+0:00

2.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

40:59

+0:59

3.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

48:34

+8:34

4.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

56:09

+16:09

61

5.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

57:13

+17:13

6.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

59:36

+19:36

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

59:48

+19:48

8.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

1:00:59

+20:59

9.

Klaus Engen

Eidskog OL

1:04:58

+24:58

10.

Devegg Ruud

Sturla, IF

1:10:12

+30:12

61

11.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:12:42

+32:42

DSQ

Trond Feiring

Hamar OK

59:20

77 70

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:14:38

79 80 76 100

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

36:13

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

45:59

+9:46

3.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

55:11

+18:58

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:08:22

+32:09

5.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

1:11:06

+34:53

6.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

1:12:27

+36:14

7.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

1:20:12

+43:59

8.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

1:29:34

+53:21

9.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:39:58

+1:03:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 november 2020, 19:46:52

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

364

Antall startet:

335