Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O #1 vinteren 2020-2021 3. november 2020

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

20:01

+0:00

2.

Eyvind Kjellevold Malde

IL Gular

20:39

+0:38

3.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

20:57

+0:56

4.

Magnus Strømme Lid

Varegg Fleridrett

21:44

+1:43

5.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

22:02

+2:01

6.

Andreas Hans Haller

Varegg Fleridrett

22:48

+2:47

7.

Knut Utne

Fana IL

26:07

+6:06

8.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

27:23

+7:22

9.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

27:53

+7:52

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

22:14

+0:00

2.

Oda J Sikkeland

Tyrving IL

23:00

+0:46

3.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

24:55

+2:41

4.

Mari Fjellbirkeland Johannesen

IL Gular

25:50

+3:36

5.

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

28:20

+6:06

6.

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

29:20

+7:06

DSQ

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

22:11

59 63 83 44

DSQ

Julie Nærestad

Vegårshei IL

23:49

77

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

30:03

+0:00

2.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

33:30

+3:27

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

36:13

+6:10

4.

Andreas Vaksdal Tveitdal

Fana IL

44:57

+14:54

DSQ

Dagfinn Gjerstad

Varegg Fleridrett

28:20

77

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

32:39

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

35:52

+3:13

3.

Idun Hekland

IL Gular

40:55

+8:16

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Skauge

IL Gular

21:18

+0:00

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

22:33

+1:15

3.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

23:58

+2:40

4.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

25:03

+3:45

4.

Bård Hekland

IL Gular

25:03

+3:45

6.

Arne Johannesen

IL Gular

26:05

+4:47

7.

Erik Vikane

Fana IL

29:11

+7:53

8.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

30:44

+9:26

9.

Harald Sodemann

UBIL

31:49

+10:31

DSQ

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

30:10

53

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

26:14

+0:00

2.

Ragnhild Balsvik

Varegg Fleridrett

29:16

+3:02

3.

Karianne Strømme

Varegg Fleridrett

29:40

+3:26

4.

Vibeke Øye

IL Gular

30:22

+4:08

5.

Wenche Gjesdal

Varegg Fleridrett

30:59

+4:45

6.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

31:38

+5:24

7.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

32:19

+6:05

8.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

33:23

+7:09

9.

Ute Kessler

HSI

39:49

+13:35

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

32:59

+0:00

2.

Erling Strand

Bergens TF

35:10

+2:11

3.

Lars Sveen

Bergens TF

36:33

+3:34

4.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

37:13

+4:14

5.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

37:35

+4:36

6.

Atle Alvheim

Fana IL

43:09

+10:10

7.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

43:50

+10:51

8.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

45:32

+12:33

9.

Gunnar Knudsen

TIF Viking

48:05

+15:06

DSQ

Magne Raadal

Fana IL

40:28

38

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

34:21

+0:00

2.

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

38:43

+4:22

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

7:53

+0:00

2.

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

13:58

+6:05

3.

Michael Huun

15:57

+8:04

4.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

16:38

+8:45

DSQ

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

16:36

41

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

13:31

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2020, 19:26:58

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

62

Antall startet:

62