Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kalvøya 4. november 2020

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Norløff-Mathisen

Nydalens SK

21:56

+0:00

Innsendt korreksjon

2.

Eskil Åsmul

Wordfeud league of Honour

24:14

+2:18

3.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

32:08

+10:12

4.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

34:13

+12:17

5.

Merete Bugge

Stami

54:48

+32:52

6.

Line Drange Ruud

Røyken O-lag

1:10:57

+49:01

7.

Signe Drange Ruud

Røyken O-lag

1:11:01

+49:05

DSQ

Britta Fismen

Fossum IF

20:40

72

DSQ

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

27:53

112

DSQ

Anita Von Krogh

FHI

28:20

112

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

30:26

72 112

DSQ

Stein Myhre

BæRUM Skiklubb

32:58

72

DSQ

Tore Eriksen

Baerum Skiklubb

33:09

72

DSQ

Tom Sletner

GEOFORM

34:18

74 77 120 122 76 75 79 123 72

DSQ

Thor Norderud

Tyrving

35:20

112

DSQ

Ingvill Schanche

Asker SK

36:14

112

DSQ

Per Ongstad

PRIVAT

37:45

112

DSQ

Anne Berit Rørlien

Fossum IF

43:27

112

DSQ

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

43:48

112

DSQ

Jon C. Fougner

FUGRO

45:13

72

DSQ

Hildegunn Grønseth

Fossum IF

46:43

112

DSQ

Siri Spjekavik

Meteorologen BIL

48:36

112

DSQ

Aud I Spjelkavik

TYRVING

54:47

72

DSQ

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:03:34

112

DSQ

Sidsel Sandelien

HEMING Orientering

1:05:23

112

Klasse: Mellon

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Fiskum

Norconsult

24:34

+0:00

2.

Torkil Eide Solstad

DNV GL

26:05

+1:31

3.

Gunnar Hope

Modum

29:15

+4:41

4.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

30:16

+5:42

5.

Tor Ringstad

Cisco

30:36

+6:02

6.

Torgeir Strandhagen

Røyken O-lag

30:47

+6:13

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

30:51

+6:17

8.

Svein Jacobsen

Tyrving IL

31:05

+6:31

9.

Terje Wiig Mathisen

Cognite

31:46

+7:12

10.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

32:15

+7:41

11.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

32:46

+8:12

12.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

33:24

+8:50

12.

Egil Eide

Tyrving, IL

33:24

+8:50

14.

Trond Rønneberg

Asker

33:32

+8:58

15.

David Anderson

Glitre Energi

34:05

+9:31

16.

Håkon Jendal

Fossum IF

34:11

+9:37

17.

Eivind Heibråten

Røyken O-lag

34:15

+9:41

18.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

34:30

+9:56

19.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

34:59

+10:25

20.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

37:02

+12:28

21.

Anne Kristine Norderud

Tyrving, IL

37:34

+13:00

22.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

37:35

+13:01

23.

Stein Mella

Nippon Gases

37:44

+13:10

24.

Erik Tandrevold

Fossum

38:13

+13:39

24.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

38:13

+13:39

26.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

38:53

+14:19

27.

Kristin Sletner

IL GeoForm

38:57

+14:23

28.

Terje Næss

Fossum IF

39:48

+15:14

29.

Claus Frimann Clasen

Lyberg Partnere

39:50

+15:16

30.

Jørgen Ruud

PRIVAT

40:29

+15:55

31.

Magnus Hagen

Røyken O-lag

40:58

+16:24

32.

Ikke registrert navn (2)

41:15

+16:41

33.

Harald Rikheim

Rådtassene

41:33

+16:59

34.

Trine Justad Raaen

Aker Brygge Orientering

42:03

+17:29

35.

Ketil Berge

Vestre Aker Skiklub

42:08

+17:34

36.

Kjersti Tho

Stabæk IF

43:40

+19:06

37.

Morten Hjelm

DNV GL

44:06

+19:32

Innsendt korrigert klasse

38.

Bjørn Bendiktsen

Modum O-lag

46:23

+21:49

39.

Gunn Stabbetorp

FHI

48:54

+24:20

40.

Rune Christiansen

49:04

+24:30

41.

Bjørn Sandelien

HEMING Orientering

49:27

+24:53

42.

Uno Hanslien

BILPOST

49:31

+24:57

43.

Henrik Opaker

Norconsult

51:40

+27:06

44.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:02:16

+37:42

DSQ

Arnt Ove Takvam

Fossum IF

112 71 72 117 116 73 74 75 76 122 77 78 7...

DSQ

Vidar Berteig

IL GeoForm

28:33

78

DSQ

Sigurd Hobbøl

Oppsal IF

33:15

75

DSQ

May Ingela Hope

Modum O-lag

33:16

75 76 122 77 78

DSQ

Kjersti Hov

Fossum IF

37:17

112

DSQ

Per Schanche

Asker SK

40:22

78

DSQ

Annett Smulders

AON Norway

54:14

112 71 150

Brutt

Laryssa

Modum O-lag

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving, IL

36:19

+0:00

2.

Trond Lund

Tyrving, IL

39:30

+3:11

3.

Kristian J. Larsen

Tyrving, IL

39:36

+3:17

4.

Skage Grønneberg

Heming

39:49

+3:30

5.

Vegard Peikli

Tyrving

39:53

+3:34

6.

Karl Even Rygh

Heming Orientering

39:54

+3:35

7.

Bjørn Mo Østgren

GEOFORM

40:10

+3:51

7.

Ikke registrert navn (1)

40:10

+3:51

9.

Luckas Clausen

Sturla IK

40:33

+4:14

10.

Morten Heir

Fossum IF

42:37

+6:18

11.

Finn G Rygh

Nydalen

43:04

+6:45

11.

Karl Rygh

KolL IL

43:04

+6:45

13.

Bjørnar Peikli

Tyrving, IL

43:57

+7:38

14.

Svein Nygård

NORGES BANK

44:27

+8:08

15.

Anders Gustafsson

Sturla

45:17

+8:58

16.

Martin Mac Adam

45:22

+9:03

17.

Thor Mella

Oppsal IF

45:54

+9:35

18.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

46:44

+10:25

19.

Guttorm L Egge

GEOFORM

47:02

+10:43

20.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

47:21

+11:02

21.

Lars Baklid

Konnerud IL

47:28

+11:09

22.

Fredrik Larsen

Indre Østfold

47:45

+11:26

23.

Lars Berglund

Ringerike o-lag

48:11

+11:52

24.

Elias Foss

Kongsberg OL

48:31

+12:12

25.

Gunnar Rustad

Nittedal OL

48:50

+12:31

26.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

48:56

+12:37

27.

Kaia Peikli

Tyrving, IL

50:03

+13:44

28.

Per J Karlsbakk

Veritas BIL

50:34

+14:15

29.

Christian Reusch

REGJERINGSADVOKATEN

51:07

+14:48

30.

Stig Heir

Asker Skiklubb

54:45

+18:26

31.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

55:20

+19:01

32.

Audrun Utskarpen

GEOFORM

55:49

+19:30

71 72 116 73 74 75 76 77 78 79 110

33.

Per Morten Lefdal

Metier OEC

56:01

+19:42

34.

Erik Sauar

KolL IL

57:23

+21:04

35.

Brita Sauar

Equinor Oslo BIL

57:28

+21:09

36.

Håvard Halvorsen

Konnerud

57:32

+21:13

37.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

57:46

+21:27

38.

Tormod Bøe

Fossum IF

58:48

+22:29

39.

Einar Gisholt

Fossum IF

59:02

+22:43

40.

Elise Gisholt

Fossum IF

59:04

+22:45

41.

Rune Hultgreen

GEOFORM

1:01:52

+25:33

42.

Trude Fixdal

KolL

1:02:01

+25:42

43.

Harald Aulie

HEMING Orientering

1:02:05

+25:46

44.

Øyvind Grandum

Geoform

1:04:27

+28:08

45.

Raphael Neto

PRIVAT

1:20:26

+44:07

DSQ

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

17:20

79 110 111 112 113 114 116 117 118 119 120 122 12...

DSQ

Eirik Watterdal

PRIVAT

40:32

126


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 november 2020, 11:59:45

Arrangør:

Veritas BIL

Antall deltagere:

124

Antall startet:

124