Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Ultralang 2020 7. november 2020

Klasse: 2,5 km C/N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

31:25

+0:00

2.

Betina Arnesen

Fredrikstad SK

31:29

+0:04

3.

Malin Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

31:40

+0:15

4.

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

40:41

+9:16

5.

Aurora Lucasen-Poppe

Fredrikstad SK

40:43

+9:18

6.

Nathalie Arnesen

Fredrikstad SK

1:41:28

+1:10:03

7.

Antonela Wojcik

Fredrikstad SK

+0:0-25

7.

Bartlomiej Wojcik

Fredrikstad SK

+0:0-25

Klasse: 6 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

1:16:45

+0:00

2.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

1:17:08

+0:23

3.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

1:17:17

+0:32

4.

Arnfinn Moe

Fredrikstad SK

1:33:19

+16:34

5.

Britt Stine Strand

Fredrikstad SK

1:33:51

+17:06

6.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

1:34:59

+18:14

7.

Camilla Imrik

Fredrikstad SK

1:35:52

+19:07

8.

Anders Johan Krosby

Fredrikstad SK

1:36:25

+19:40

9.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

1:38:17

+21:32

10.

Bjørn Heidenstrøm

Fredrikstad SK

1:39:59

+23:14

11.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:48:46

+32:01

12.

Vegar Arnesen

Fredrikstad SK

1:49:17

+32:32

13.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

2:28:52

+1:12:07

DNS

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

Klasse: 10 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

1:30:52

+0:00

2.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

1:30:55

+0:03

3.

Thomas Lie

Fredrikstad SK

1:32:34

+1:42

4.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

1:44:48

+13:56

5.

Linda Solberg

Fredrikstad SK

1:45:33

+14:41

6.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

1:45:44

+14:52

7.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:45:59

+15:07

8.

Bernt Inge Steinsland

Fredrikstad SK

2:05:03

+34:11

9.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

2:09:28

+38:36

10.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

2:09:43

+38:51

11.

Einar Modahl

Fredrikstad SK

2:11:10

+40:18

DSQ

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

34:03

38 111 106 112 110 63 33 90 49 108 105 103 10...

DSQ

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

2:08:24

107 111 106 112 110 63 33 90 108 105 103 101 10...

DSQ

Kjell Reidar Mydske

Fredrikstad SK

2:42:02

109 34 41 90

Klasse: 14 km A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Steiwer

Fredrikstad SK

1:39:33

+0:00

2.

Espen Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

1:39:55

+0:22

3.

Mattias Karlsson

Fredrikstad SK

1:42:24

+2:51

4.

Christian Riddervold Kahrs

Fredrikstad SK

1:44:32

+4:59

5.

Sindre Østhagen

Fredrikstad SK

2:00:44

+21:11

Klasse: 4 km B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Aaby

Fredrikstad SK

1:00:09

+0:00

2.

Guro Nereng

Fredrikstad SK

1:48:01

+47:52

DSQ

Bjørn-Wiggo N. Husebye

Fredrikstad SK

1:21:13

58 51 56 47 54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 november 2020, 19:54:10

Arrangør:

Fredrikstad Skiklubb

Antall deltagere:

44

Antall startet:

43