Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL NattCup 5 11. november 2020

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

27:38

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

1:20:25

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

1:20:33

Kristian Mork

Notodden OL

26:05

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

39:51

Knut Urdalen

Notodden OL

40:03

DSQ

Randi Mork

Notodden OL

44:05

139

DSQ

Eira Mork

Notodden OL

43:47

139

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathis Renard

Kongsberg OL

1:03:13

+0:00

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

1:03:14

+0:01

3.

Bjørn Carlsen

Notodden OL

1:06:41

+3:28

4.

Halvor Sogn

Notodden OL

1:26:47

+23:34

5.

Tone Nilsen

Bø OL

1:27:44

+24:31

Klasse: A-lang D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

1:31:59

+0:00

2.

Kristin Sandven

Notodden OL

1:32:16

+0:17

Klasse: A-lang H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

51:51

+0:00

2.

Damien Renard

Kongsberg OL

56:11

+4:20

3.

Vetle Drage

Kongsberg OL

59:34

+7:43

4.

Johan Eger

Kongsberg OL

59:36

+7:45

5.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

1:06:45

+14:54

6.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

1:06:59

+15:08

7.

Odd Strand

Kongsberg OL

1:07:24

+15:33

8.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

1:11:17

+19:26

9.

Vebjørn Kvisli

Notodden OL

1:11:18

+19:27

10.

Halvor Løken

Kongsberg OL

1:12:17

+20:26

11.

Syver Løken

Kongsberg OL

1:17:35

+25:44

12.

Harald Kvisli

Notodden OL

1:17:51

+26:00

13.

Arnt Idar Jørstad

Kongsberg OL

1:28:59

+37:08

DSQ

Per Øyvind Eger

Kongsberg OL

31:07

148 120 131 132 133 135 141 145 146 134

DSQ

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

1:04:52

145 146 134

DSQ

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

1:30:04

135

Arrangør

Jostein Sandven

Notodden OL

Klasse: A-kort D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aurora Fossøy

NTNUI

1:00:01

+0:00

2.

Cathrine Sogn

Notodden OL

1:03:27

+3:26

3.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

1:04:06

+4:05

4.

Unn Hilde Heggedal

Notodden OL

1:04:41

+4:40

5.

Heidi Schatvet

Notodden OL

1:05:26

+5:25

6.

Linnea Olafson

Kongsberg OL

1:06:51

+6:50

7.

Malin Wästlund

Notodden OL

1:11:35

+11:34

8.

Emma Engehult

Notodden OL

1:13:37

+13:36

9.

Anja Heggem

Kongsberg OL

1:15:15

+15:14

10.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

1:16:22

+16:21

10.

Selma Høivold

Kongsberg OL

1:16:22

+16:21

148 128 130 131 129 144 145 147 146 134

DSQ

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

50:17

148 120

Arrangør

Britt Fossøy

Notodden OL

Klasse: A-kort H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Kristian Mork

Notodden OL

52:57

+0:00

2.

Petter Løe

Notodden OL

1:03:34

+10:37

3.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:09:08

+16:11

4.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:10:10

+17:13

5.

Rune Engehult

Notodden OL

1:13:45

+20:48

6.

Jarle Botnen

Bø OL

1:15:35

+22:38

7.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:19:34

+26:37

8.

Hugo A. Christensen

Notodden OL

1:23:13

+30:16

9.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:28:36

+35:39

DSQ

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

44:30

144 145 147 146

DSQ

Åge-Geir Skatter

Notodden OL

1:15:44

144 145

DSQ

Arve Paulsen

Notodden OL

1:16:10

144 145

Arrangør

Anders Fossøy

Notodden OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 november 2020, 21:30:50

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58