Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mina Akiko Horni Johnsen | Sturla, IF | 31:24 | +0:00 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vilmer Nyberg | Asker Skiklubb | 29:48 | +0:00 | ||||
DNS | Mathias Nyhaug | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: H17- Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | 40:15 | +0:00 | ||||
2. | Torkil Eide Solstad | Tyrving IL | 41:39 | +1:24 | ||||
3. | Jarl Magnus Berge | IL Koll | 42:21 | +2:06 | ||||
4. | Knut Sveinung Holth Rekaa | Røyken OL | 43:27 | +3:12 | ||||
5. | Jostein F. Tellnes | Asker Skiklubb | 46:22 | +6:07 | ||||
6. | Stian Bergersen | Tyrving IL | 47:08 | +6:53 | ||||
7. | Johan Kristian Undeland | Sturla, IF | 51:24 | +11:09 | ||||
8. | Eirik Holth Johannessen | Røyken OL | 54:17 | +14:02 | ||||
9. | Øystein Holo | Fossum IF | 57:24 | +17:09 | ||||
10. | Per Wiréhn | Asker Skiklubb | 58:16 | +18:01 | ||||
11. | PÃ¥l Skogedal | Asker Skiklubb | 59:56 | +19:41 | ||||
12. | Are Flågan | Asker Skiklubb | 1:09:38 | +29:23 | ||||
13. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 1:20:41 | +40:26 | ||||
Klasse: D17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 33:07 | +0:00 | ||||
2. | Birgit Økern Jensen | Konnerud IL | 37:49 | +4:42 | ||||
3. | Anita Hilleren | Eiker OL | 38:40 | +5:33 | ||||
4. | Larysa Mironava | Modum OL | 39:28 | +6:21 | ||||
5. | Marianne Njåstein | Tyrving IL | 40:58 | +7:51 | ||||
6. | Anne Marthe Peveri | Eiker OL | 41:05 | +7:58 | ||||
7. | Veslemøy Solberg | Konnerud IL | 42:13 | +9:06 | ||||
8. | Berit Danielsen | Tyrving IL | 43:33 | +10:26 | ||||
9. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 45:46 | +12:39 | ||||
10. | Ruth Vingerhagen | Asker Skiklubb | 1:01:26 | +28:19 | ||||
11. | Kari Lyngbakken | Konnerud IL | 1:19:42 | +46:35 | ||||
DNS | Nina Marie Undeland | Sturla, IF | ||||||
Klasse: H17- Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils-Erik Hirsch | Tyrving IL | 32:24 | +0:00 | ||||
2. | Gunnar Hope | Modum OL | 33:14 | +0:50 | ||||
3. | Arne Fossheim | Asker Skiklubb | 33:28 | +1:04 | ||||
4. | Øyvind Roger Hansen | Røyken OL | 33:52 | +1:28 | ||||
5. | Lars Baklid | Konnerud IL | 34:04 | +1:40 | ||||
6. | Torgeir Strandhagen | Røyken OL | 34:43 | +2:19 | ||||
7. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 35:07 | +2:43 | ||||
8. | Egil Eide | Tyrving IL | 35:26 | +3:02 | ||||
9. | Mads Dahl | 35:38 | +3:14 | |||||
10. | Fredrik Høyer | Fossum IF | 36:05 | +3:41 | ||||
11. | Magnus Myrvang Hagen | Røyken OL | 37:02 | +4:38 | ||||
12. | Per Magnus Dahl | Elverum OK | 38:47 | +6:23 | ||||
13. | Helge Stenerud | OL Tønsberg og omegn | 39:36 | +7:12 | ||||
14. | Bjørn Bendiktsen | Modum OL | 40:52 | +8:28 | ||||
15. | Peter Carlsen | Sturla, IF | 41:46 | +9:22 | ||||
16. | Sven Ohrvik | Konnerud IL | 41:49 | +9:25 | ||||
17. | Kjell Jarle Gausemel | Røyken OL | 42:15 | +9:51 | ||||
18. | Morten Johannessen | Røyken OL | 42:24 | +10:00 | ||||
19. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 42:46 | +10:22 | ||||
20. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 43:02 | +10:38 | ||||
21. | Bjørn W. Ludvigsen | Sturla, IF | 43:20 | +10:56 | ||||
22. | Eivind Bøhn Heiebråten | Røyken OL | 46:53 | +14:29 | ||||
23. | Per Kristian Ekeberg | Tyrving IL | 47:54 | +15:30 | ||||
24. | Andreas Hamre | Røyken OL | 48:03 | +15:39 | ||||
25. | Tibor Vári | Sturla, IF | 50:07 | +17:43 | ||||
DSQ | Kjetil Kjernsmo | Asker Skiklubb | 25:56 | 150 143 41 57 48 32 46 100 175 | ||||
DSQ | Eivind Hoff | Tyrving IL | 39:38 | 100 | ||||
DSQ | Øyvind Johannessen Linnebo | Asker Skiklubb | 45:23 | 57 48 32 46 | ||||
DNS | Christian Grotnes | Tyrving IL | ||||||
DNS | Arild Nyhaug | Asker Skiklubb | ||||||
Klasse: C-Ã…pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | HÃ¥kon Wold | Sturla, IF | 38:59 | +0:00 | ||||
DNS | Stian Lillegård | Lillomarka OL | ||||||
Klasse: D/H 11-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | August Hellerud Sire | Konnerud IL | 17:01 | +0:00 | ||||
2. | Fredrik Fet Andersen | Konnerud IL | 20:08 | +3:07 | ||||
3. | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 22:45 | +5:44 | ||||
4. | Jens Wold | Sturla, IF | 25:33 | +8:32 | ||||
DSQ | Mats Johnsen | Sturla, IF | 38:11 | 146 141 36 | ||||
DSQ | Håkon Sørstad | Røyken OL | 48:47 | 36 57 32 100 175 |
Sist oppdatert: | 9 november 2020, 18:27:46 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 66 |
Antall startet: | 61 |