Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #1 15. november 2020

Klasse: Urokråke D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

55:48

+0:00

12:58

korriger

2.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

56:46

+0:58

13:12

korriger

Klasse: Urokråke H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

47:07

+0:00

10:57

korriger

2.

Selmer Løken

OK Moss

1:12:50

+25:43

16:56

korriger

3.

Trym Breimo

OK Moss

1:17:24

+30:17

18:00

korriger

Klasse: Urokråke D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:08:13

+0:00

11:10

korriger

Klasse: Urokråke H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold

1:02:23

+0:00

10:13

korriger

2.

Birk Breimo

OK Moss

1:06:24

+4:01

10:53

korriger

DSQ

Brage Kristiansen

OK Moss

1:28:37

korriger

67 48 60

Klasse: Urokråke D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:00:29

+0:00

9:54

korriger

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:02:18

+1:49

10:12

korriger

3.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:07:58

+7:29

11:08

korriger

Klasse: Urokråke D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:50:06

+0:00

11:28

korriger

2.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

2:06:31

+16:25

13:10

korriger

Klasse: Urokråke H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

1:04:15

+0:00

6:41

korriger

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:12:20

+8:05

7:32

korriger

3.

Magnus Skjærpe

NTNUI

1:30:28

+26:13

9:25

korriger

4.

Adam Kristiansen

OK Moss

1:35:09

+30:54

9:54

korriger

5.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:40:05

+35:50

10:25

korriger

6.

Håkon Klubnes

OK Moss

1:55:56

+51:41

12:04

korriger

DNS

Fredrik Halland Skjerve

OK Moss

korriger

Klasse: Veterankråke D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:53:44

+0:00

11:50

korriger

2.

Hanne Wold

OK Moss

1:54:30

+0:46

11:55

korriger

DNS

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

korriger

Klasse: Veterankråke H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

OK Moss

1:18:44

+0:00

8:12

korriger

2.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:20:02

+1:18

8:20

korriger

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:20:37

+1:53

8:23

korriger

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:30:08

+11:24

9:23

korriger

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:35:43

+16:59

9:58

korriger

6.

Øystein Olsen

OK Moss

1:38:01

+19:17

10:12

korriger

7.

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:43:22

+24:38

10:46

korriger

DNS

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

korriger

Klasse: Veterankråke D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:07:10

+0:00

11:00

korriger

2.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

1:09:02

+1:52

11:19

korriger

3.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

1:18:56

+11:46

12:56

korriger

4.

Tonje Holm

OK Moss

1:19:44

+12:34

13:04

korriger

5.

Reidun Braathen

OK Moss

1:22:34

+15:24

13:32

korriger

Klasse: Veterankråke H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Janitz

55:06

+0:00

9:01

korriger

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

57:00

+1:54

9:20

korriger

3.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

59:01

+3:55

9:40

korriger

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

59:44

+4:38

9:47

korriger

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:29

+6:23

10:04

korriger

6.

Stein Klyve

OK Moss

1:05:14

+10:08

10:41

korriger

7.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

1:08:49

+13:43

11:16

korriger

8.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:09:00

+13:54

11:18

korriger

9.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:11:54

+16:48

11:47

korriger

10.

Christopher Schive

OK Moss

1:12:39

+17:33

11:54

korriger

11.

Harald Bauger

OK Moss

1:16:14

+21:08

12:29

korriger

12.

Roy Gjerding

OK Moss

1:26:17

+31:11

14:08

korriger

13.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:29:04

+33:58

14:36

korriger

DSQ

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:21:10

korriger

80

Klasse: Veterankråke D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:01:07

+0:00

14:12

korriger

2.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:29:00

+27:53

20:41

korriger

Klasse: Veterankråke H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Johan Krosby

Fredrikstad SK

49:32

+0:00

11:31

korriger

2.

Knut Lindløv

OK Moss

59:21

+9:49

13:48

korriger

Klasse: Flaksekråke kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

54:49

+0:00

12:44

korriger

2.

Stine Austad

Raumar Orientering

55:48

+0:59

12:58

korriger

3.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:04:31

+9:42

15:00

korriger

4.

Elisabet Breimo

OK Moss

1:34:49

+40:00

22:03

korriger

Klasse: Flaksekråke mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Breimo

OK Moss

1:01:46

+0:00

10:07

korriger

2.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

1:13:04

+11:18

11:58

korriger

3.

Kristin Halland Skjerve

OK Moss

1:25:14

+23:28

13:58

korriger

4.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:31:16

+29:30

14:57

korriger

DSQ

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:28:31

korriger

48

DNS

Marianne Løken

OK Moss

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 november 2020, 17:13:48

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

65

Antall startet:

61