Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #2 29. november 2020

Klasse: Urokråke D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

40:44

+0:00

DSQ

Aisha Elmi

OK Moss

13:39

75 78 79 117 121 128 126 125 97

DNS

Olivia Hanslien

OK Moss

Klasse: Urokråke H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

49:47

+0:00

2.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

53:21

+3:34

DSQ

Kristian Rigo

OK Moss

1:00:32

121 128 126 125 97

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

1:30:00

70 71 72 75 78 79 117 121 128

Klasse: Urokråke D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

42:36

+0:00

Klasse: Urokråke H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Kristiansen

OK Moss

1:08:47

+0:00

Klasse: Urokråke D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

43:27

+0:00

122 69 62 64 48 54 55 60 79 126 125 97

2.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

52:32

+9:05

3.

Julie Sophie Wold

OK Moss

54:53

+11:26

Klasse: Urokråke D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:00:03

+0:00

Klasse: Urokråke H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

34:17

+0:00

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

44:19

+10:02

3.

Sondre Ladim

OK Moss

44:51

+10:34

4.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

57:02

+22:45

5.

Adam Kristiansen

OK Moss

1:04:06

+29:49

6.

Simen Graff

Indre Østfold OK

1:11:11

+36:54

7.

Håkon Klubnes

OK Moss

1:40:34

+1:06:17

Klasse: Veterankråke D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold

OK Moss

1:01:11

+0:00

2.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:18:14

+17:03

Klasse: Veterankråke H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

44:07

+0:00

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

44:47

+0:40

3.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

46:55

+2:48

4.

Øystein Olsen

OK Moss

47:33

+3:26

5.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

53:35

+9:28

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

55:57

+11:50

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:21:51

+37:44

8.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:25:30

+41:23

DNS

Morten Fredh

OK Moss

DNS

Egon Lundsrud

OK Moss

Klasse: Veterankråke D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

55:34

+0:00

2.

Ida Engen

Raumar Orientering

1:04:44

+9:10

3.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

1:06:47

+11:13

3.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

1:06:47

+11:13

5.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

1:11:58

+16:24

6.

Tonje Holm

OK Moss

1:16:21

+20:47

7.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:18:52

+23:18

8.

Reidun Braathen

OK Moss

1:30:09

+34:35

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:02:47

64 48 54

Klasse: Veterankråke H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

39:51

+0:00

61 122 69 62

2.

Erik Sandbæk

OK Moss

40:49

+0:58

3.

Dag Brenås

Varteig OL

43:29

+3:38

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

44:00

+4:09

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

44:43

+4:52

6.

Tom A. Karlsen

Fredrikstad SK

44:45

+4:54

7.

Knut Engen

Raumar Orientering

50:16

+10:25

8.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

52:21

+12:30

9.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

56:18

+16:27

10.

Harald Bauger

OK Moss

57:13

+17:22

11.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

58:17

+18:26

12.

Ove Martinsen

Hauketo IF

59:35

+19:44

13.

Roy Gjerding

OK Moss

1:03:30

+23:39

14.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:18:00

+38:09

15.

Mange Janitz

OK Moss

1:42:26

+1:02:35

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

49:31

64 48 54 55

DNS

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

Klasse: Veterankråke D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:05:38

+0:00

2.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:40:03

+34:25

Klasse: Veterankråke H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

42:34

+0:00

2.

Knut Lindløv

OK Moss

52:05

+9:31

3.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

59:41

+17:07

4.

Harald Wibye

OK Moss

1:29:05

+46:31

DSQ

Reidar Stenrud

Måren OK

26:08

122 69 62 55 57 60 79 126 125 97

DSQ

Per Oskar Larsen

Indre Østfold OK

1:00:52

79 126

DSQ

Thore Løken

OK Moss

1:11:21

57

Klasse: Flaksekråke kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

53:37

+0:00

2.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

54:44

+1:07

3.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

1:04:29

+10:52

DSQ

Anders Johan Krosby

Fredrikstad SK

58:10

55

DSQ

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:08:55

61 79

Klasse: Flaksekråke mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Knapp Kongsberg

Tyrving IL

38:17

+0:00

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

51:36

+13:19

3.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

51:57

+13:40

4.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

56:00

+17:43

57

5.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

57:30

+19:13

6.

Ida Elisabeth Finstad

OK Moss

59:14

+20:57

7.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

59:55

+21:38

8.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:00:29

+22:12

9.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:01:10

+22:53

10.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:02:50

+24:33

11.

Stine Austad

Raumar Orientering

1:06:47

+28:30

12.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:09:07

+30:50

13.

Kjetil Karlsen

OK Moss

1:09:41

+31:24

14.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:10:22

+32:05

15.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

1:11:38

+33:21

DSQ

Ole Kristian Underud

OK Moss

37:22

61 122 69 62 60

DNS

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

DNS

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Flaksekråke lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

56:37

+0:00

Klasse: Flaksekråke C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

40:12

+0:00

2.

David Tangen Reiersen

OK Moss

54:42

+14:30

3.

Anita Rostveit

OK Moss

54:47

+14:35

4.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

54:48

+14:36

5.

Lene Stenrud

OK Moss

1:03:46

+23:34

6.

Arve Stenrud

1:03:49

+23:37

DSQ

Shire Elmi

OK Moss

13:27

75 78 79 117 121 128 126 125 97

DSQ

Elisabet Breimo

OK Moss

16:53

75 78 79 117 121 128 126 125 97

DSQ

Emilie Stenrud

OK Moss

1:10:46

70 71 72 75 78 79 117 121 97

DNS

Helle Hanslien

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

30 november 2020, 18:06:14

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

101

Antall startet:

94