Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #2 1. desember 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

59:50

+0:00

8:42

2.

Henrik Eijsink

Nydalens SK

1:02:07

+2:17

9:02

3.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:02:55

+3:05

9:09

4.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:11:11

+11:21

10:21

5.

Sondre Ladim

OK Moss

1:13:25

+13:35

10:41

6.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:20:24

+20:34

11:42

7.

Magnus Woxholtt-Jensen

Nydalens SK

1:59:12

+59:22

17:21

DNS

Göran Winblad

Fredrikstad SK

DNS

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

DNS

Svein Nygård

Lillomarka OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

43:59

+0:00

10:12

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

49:12

+5:13

11:24

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:00:53

+16:54

14:07

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:09:47

+25:48

16:11

5.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:31:55

+47:56

21:19

DNS

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

43:03

+0:00

9:59

2.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

47:42

+4:39

11:04

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

50:19

+7:16

11:40

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

52:36

+9:33

12:12

5.

Øyvind Løken

OK Moss

53:00

+9:57

12:17

6.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

53:42

+10:39

12:27

7.

Egon Lundsrud

OK Moss

59:37

+16:34

13:49

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:03:04

+20:01

14:37

34

9.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:07:49

+24:46

15:44

10.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:08:47

+25:44

15:57

11.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:09:48

+26:45

16:11

154

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:10:40

+27:37

16:23

13.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:18:03

+35:00

18:06

14.

Lars Rønning Johansen

Måren OK

1:32:35

+49:32

21:28

15.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:46:18

+1:03:15

24:39

DSQ

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

31 33 34 154 178 167 173 43 53 50

DSQ

Thomas Moen

Ås-NMBU Orientering

4:45

31 33 34 154 178 167 173 43 53 50

DNS

Morten Fredh

OK Moss

DNS

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

43:12

+0:00

10:01

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

46:41

+3:29

10:49

3.

Erik Sandbæk

OK Moss

46:45

+3:33

10:50

160

4.

Asgeir Lium

Fet OL

46:52

+3:40

10:52

5.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

53:24

+10:12

12:23

31 33 34 154

6.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

53:54

+10:42

12:30

7.

Christian Grotnes

Tyrving IL

56:01

+12:49

12:59

8.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

57:14

+14:02

13:16

9.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

59:22

+16:10

13:46

10.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:01:51

+18:39

14:21

11.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:02:09

+18:57

14:25

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:03:28

+20:16

14:43

13.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:05:12

+22:00

15:07

14.

Dag Brenås

Varteig OL

1:07:49

+24:37

15:44

15.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:08:02

+24:50

15:47

16.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:09:39

+26:27

16:09

17.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:10:52

+27:40

16:26

50

18.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:11:13

+28:01

16:31

160 31 33 34

19.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:12:30

+29:18

16:49

20.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:16:28

+33:16

17:44

21.

Peter Klaveness

Måren OK

1:28:29

+45:17

20:31

22.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

1:32:05

+48:53

21:21

Startet

Per Osen

Vestre Akers SK

DNS

Gunnar Hope

Modum OL

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

42:48

+0:00

13:22

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

45:20

+2:32

14:10

3.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

47:09

+4:21

14:44

4.

May Ingela Hope

Modum OL

51:49

+9:01

16:11

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

36:42

38 43 53 50

DSQ

Kjersti Aaby

Kolbotn og Skimt OL

55:47

178 37 39 38 43 53 50

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

53:17

+0:00

26:38

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

21:57

+0:00

10:58

2.

Oskar Hope

Modum OL

31:53

+9:56

15:56

3.

Selmer Løken

OK Moss

42:32

+20:35

21:16

4.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

42:37

+20:40

21:18

5.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

47:12

+25:15

23:36

DSQ

Tellev Grindflek

Ås-NMBU Orientering

26:38

36 38 43 53

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

30:06

45 44 36 38 43 50

DNS

Benjamin Buhler

Måren OK

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:09:19

+0:00

21:39

2.

Charlotte Ager

Privat

1:18:08

+8:49

24:25

3.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:19:14

+9:55

24:45

4.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:20:21

+11:02

25:06

5.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

1:22:48

+13:29

25:52

6.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:25:48

+16:29

26:48

7.

Birk Breimo

OK Moss

1:26:32

+17:13

27:02

DSQ

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

45:02

43 53 50

DSQ

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

52:36

43

Klasse: N Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

Amanda B. Hanslien

OK Moss

Olivia b. Hanslien

OK Moss

Per-christian Hanslien

OK Moss


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 desember 2020, 19:56:12

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

89

Antall startet:

80