Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup #3 13. desember 2020

Klasse: Urokråke D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

25:52

+0:00

2.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

29:38

+3:46

3.

Aisha Elmi

OK Moss

45:10

+19:18

4.

Lea Haug

Ås-NMBU Orientering

48:46

+22:54

Klasse: Urokråke H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

28:38

+0:00

2.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

30:32

+1:54

3.

Trym Breimo

OK Moss

31:42

+3:04

Klasse: Urokråke D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

36:15

+0:00

DNS

Erle Elise Wold

OK Moss

DNS

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

Klasse: Urokråke H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

26:02

+0:00

2.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

26:36

+0:34

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

32:47

+6:45

4.

Brage Kristiansen

OK Moss

36:37

+10:35

Klasse: Urokråke D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Sophie Wold

OK Moss

52:34

+0:00

DSQ

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

56:12

75

DNS

Erika Lind-Larsen

OK Moss

Klasse: Urokråke D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

46:51

+0:00

2.

Hedda Rytter Tveiten

OK Moss

1:22:04

+35:13

Klasse: Urokråke H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

28:54

+0:00

2.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

32:37

+3:43

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

35:56

+7:02

4.

Håkon Klubnes

OK Moss

52:41

+23:47

5.

Lars Byenstuen

OK Moss

1:22:07

+53:13

DNS

Sondre Ladim

OK Moss

Klasse: Veterankråke D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Wold

OK Moss

29:01

+0:00

2.

Kristine Roskifte

OK Moss

37:41

+8:40

3.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

43:41

+14:40

4.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

48:31

+19:30

DNS

Marianne Løken

OK Moss

Klasse: Veterankråke H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

33:46

+0:00

2.

Øyvind Løken

OK Moss

37:01

+3:15

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

39:52

+6:06

4.

Øystein Olsen

OK Moss

40:52

+7:06

5.

Morten Fredh

OK Moss

42:13

+8:27

6.

Morten Breimo

OK Moss

51:50

+18:04

7.

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:08:06

+34:20

8.

Ole Kristian Underud

OK Moss

1:16:12

+42:26

DNS

Donatas Kontautas

OK Moss

Klasse: Veterankråke D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

28:26

+0:00

2.

Tonje Holm

OK Moss

36:49

+8:23

3.

Ida Engen

Raumar Orientering

38:07

+9:41

4.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

38:44

+10:18

5.

Reidun Braathen

OK Moss

40:09

+11:43

6.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

42:03

+13:37

7.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

56:13

+27:47

DSQ

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

29:35

64 105

Klasse: Veterankråke H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

23:27

+0:00

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

25:17

+1:50

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

25:35

+2:08

4.

Christopher Schive

OK Moss

27:21

+3:54

5.

Ove Martinsen

Hauketo IF

27:51

+4:24

6.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

28:14

+4:47

7.

Knut Engen

Raumar Orientering

28:22

+4:55

8.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

30:19

+6:52

9.

Axel Bromander

OK Moss

31:12

+7:45

10.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

31:50

+8:23

11.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

32:50

+9:23

12.

Harald Bauger

OK Moss

34:03

+10:36

13.

Roy Gjerding

OK Moss

34:25

+10:58

14.

Mange Janitz

OK Moss

35:33

+12:06

15.

Jan Sveen

Raumar Orientering

46:46

+23:19

Klasse: Veterankråke D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

44:19

+0:00

2.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:06:01

+21:42

Klasse: Veterankråke H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

33:55

+0:00

2.

Knut Lindløv

OK Moss

44:32

+10:37

67

3.

Odd Korslund

OK Moss

52:44

+18:49

4.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

56:30

+22:35

Klasse: Flaksekråke kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

24:04

+0:00

2.

Anita Rostveit

OK Moss

45:13

+21:09

3.

Elisabet Breimo

OK Moss

46:18

+22:14

Klasse: Flaksekråke mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

30:35

+0:00

2.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

32:38

+2:03

3.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

35:21

+4:46

4.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

37:17

+6:42

5.

Stine Austad

Raumar Orientering

37:20

+6:45

6.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

37:54

+7:19

7.

Ingrid Bratland Carlsen

OK Moss

45:19

+14:44

8.

Kaia Tveiten

OK Moss

55:59

+25:24

Klasse: Flaksekråke lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:31

+0:00

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

41:21

+4:50

3.

Mange Janitz

OK Moss

45:59

+9:28

DSQ

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

55:47

71

Klasse: Urokråke Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

14:44

+0:00

2.

Solan Løken

OK Moss

15:58

+1:14

3.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

17:07

+2:23

4.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

19:17

+4:33

5.

Shire Elmi

OK Moss

19:21

+4:37

6.

Theo Pedersen

OK Moss

23:31

+8:47

7.

Mia Pedersen

OK Moss

31:24

+16:40

101 102 103 54 104 105 106 100 107

7.

Marion Lie Redahlen

OK Moss

31:24

+16:40

9.

Eline Pedersen

OK Moss

31:36

+16:52


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 desember 2020, 14:31:02

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

92

Antall startet:

86