Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #3 15. desember 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

43:13

+0:00

7:18

2.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

51:19

+8:06

8:40

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

57:57

+14:44

9:47

4.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

59:49

+16:36

10:06

5.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:00:38

+17:25

10:14

6.

Eirik Blågestad

NTNUI

1:08:40

+25:27

11:35

Brutt

Göran Winblad

Fredrikstad SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

33:42

+0:00

10:43

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

42:35

+8:53

13:33

3.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

43:58

+10:16

14:00

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

47:46

+14:04

15:12

5.

Julie Sophie Wold

OK Moss

49:12

+15:30

15:40

6.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:02:21

+28:39

19:51

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:06:58

+33:16

21:19

8.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:21:21

+47:39

25:54

9.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:30:39

+56:57

28:52

Brutt

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

30:44

168 169 170 171 174 175 176 177

DNS

Heidi Tronbøl

Fet OL

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

39:39

+0:00

12:37

2.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

39:41

+0:02

12:38

3.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

40:31

+0:52

12:54

4.

Audun Bjerknes

Måren OK

42:37

+2:58

13:34

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

43:16

+3:37

13:46

6.

Øyvind Løken

OK Moss

44:45

+5:06

14:15

7.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

45:16

+5:37

14:24

8.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

46:06

+6:27

14:40

9.

Tor Ringstad

Hedrum OL

49:58

+10:19

15:54

10.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

53:26

+13:47

17:01

11.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

54:51

+15:12

17:28

12.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:08:22

+28:43

21:46

13.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:12:08

+32:29

22:58

14.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:20:43

+41:04

25:42

15.

Sven Ringstad

1:29:38

+49:59

28:32

Brutt

Lars Rønning Johansen

Måren OK

41:19

174 175 176 177

Brutt

Egon Lundsrud

OK Moss

47:55

177

Brutt

Simen Rønning Johansen

Måren OK

51:22

163 168 169 170 171 174 175 176 177

Brutt

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

1:29:05

155 163 175 176 177

DNS

Morten Fredh

OK Moss

DNS

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

36:01

+0:00

11:28

2.

Asgeir Lium

Fet OL

37:56

+1:55

12:04

3.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

39:16

+3:15

12:30

4.

Dag Brenås

Varteig OL

41:53

+5:52

13:20

5.

Tore Bjørnerød

OK Moss

42:39

+6:38

13:34

6.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

43:36

+7:35

13:53

7.

Gunnar Hope

Modum OL

43:43

+7:42

13:55

8.

Erik Sandbæk

OK Moss

44:40

+8:39

14:13

9.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

45:20

+9:19

14:26

10.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

47:57

+11:56

15:16

11.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

48:37

+12:36

15:28

12.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

49:52

+13:51

15:52

13.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:44

+17:43

17:06

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

54:08

+18:07

17:14

15.

Christopher Schive

OK Moss

56:22

+20:21

17:57

16.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

58:14

+22:13

18:32

17.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

58:57

+22:56

18:46

18.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

59:26

+23:25

18:55

19.

Peter Klaveness

Måren OK

1:00:38

+24:37

19:18

20.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:02:02

+26:01

19:45

21.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:02:30

+26:29

19:54

22.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:10:35

+34:34

22:28

23.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:18:16

+42:15

24:55

24.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:18:42

+42:41

25:03

DSQ

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

11:56

153 155 163 168 169 176 177

Brutt

Jon Fredriksen

Hauketo IF

22:08

168 169 170 171 174 175 176 177

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Ingela Hope

Modum OL

50:59

+0:00

20:09

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:13:23

+22:24

29:00

Brutt

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

17:19

170 176 177 169 168

Brutt

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

18:14

170 176 177 169 168

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

49:05

+0:00

29:44

1.

Oskar Hope

Modum OL

49:05

+0:00

29:44

3.

Trym Breimo

OK Moss

49:28

+0:23

29:58

DNS

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

48:48

+0:00

19:17

2.

Birk Breimo

OK Moss

55:03

+6:15

21:45

3.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:00:18

+11:30

23:50

4.

Ingvild Bergan

Ås-NMBU Orientering

1:09:58

+21:10

27:39

DSQ

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

6:30

163 170 176 177 169 168 39

Brutt

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

40:34

163 170 176 177 169 168

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:13:22

+0:00

44:27

2.

Torild Jørgensen

Østmarka OK

1:22:01

+8:39

49:42

169 39

DSQ

Stian Lillegård

Lillomarka OL

165 164 163 170 172 56 169


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 desember 2020, 20:06:37

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

84

Antall startet:

78