Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp 20. desember 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solan Løken

OK Moss

DNS

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amelia Aune Bryne

OK Moss

45:06

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

19:09

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Erle Wold

OK Moss

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

39:33

+0:00

DNS

Julie Sophie Wold

OK Moss

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

41:54

+0:00

2.

Tonje Holm

OK Moss

51:59

+10:05

3.

Hedda Rytter Tveiten

OK Moss

55:27

+13:33

4.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

55:49

+13:55

DNS

Hanne Wold

OK Moss

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

35:44

+0:00

2.

Inger Lindløv

OK Moss

44:33

+8:49

3.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:08:56

+33:12

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

20:52

+0:00

2.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

22:22

+1:30

3.

Trym Breimo

OK Moss

22:49

+1:57

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

26:08

+0:00

2.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

42:36

+16:28

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Schive

Nydalens SK

27:43

+0:00

2.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

30:02

+2:19

3.

Martin Malmstrøm

OK Moss

30:53

+3:10

4.

Øyvind Løken

OK Moss

31:40

+3:57

5.

Øystein Olsen 2

OK Moss

32:35

+4:52

6.

Magne Nord Berg

Indre Østfold OK

41:19

+13:36

7.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

42:19

+14:36

8.

Morten Breimo

OK Moss

42:55

+15:12

9.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

47:30

+19:47

10.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

57:12

+29:29

DSQ

Birk Breimo

OK Moss

43:05

102

DSQ

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

59:58

102

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

26:16

+0:00

2.

Erik Sandbæk

OK Moss

27:30

+1:14

3.

Odd-Ragnar Pettersen

OK Moss

29:58

+3:42

4.

Christopher Schive

OK Moss

30:51

+4:35

5.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

32:50

+6:34

6.

Harald Bauger

OK Moss

34:09

+7:53

7.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

35:28

+9:12

8.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

37:45

+11:29

9.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

41:30

+15:14

10.

Roy Gjerding

OK Moss

41:47

+15:31

11.

Knut Lindløv

OK Moss

45:18

+19:02

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Kristian Underud

OK Moss

35:21

+0:00

2.

Caroline Sundby Jakobsen

OK Moss

39:04

+3:43

3.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

43:40

+8:19

55

4.

Marianne Løken

OK Moss

44:28

+9:07

5.

Ingrid Bratland Carlsen

OK Moss

54:15

+18:54

6.

Elisabet Breimo

OK Moss

1:05:17

+29:56

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Braathen

OK Moss

24:49

+0:00

DSQ

Shire Elmi

OK Moss

29:36

50


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 desember 2020, 16:33:07

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

51

Antall startet:

47