Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kråkecup#4 Augerødmosan 27. desember 2020

Klasse: Urokråke D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

41:26

+0:00

2.

Aisha Elmi

OK Moss

56:33

+15:07

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: Urokråke H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

1:02:22

+0:00

DNS

Selmer Løken

OK Moss

Klasse: Urokråke D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

53:56

+0:00

2.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

1:06:12

+12:16

Klasse: Urokråke H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

58:04

+0:00

Klasse: Urokråke D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:03:22

+0:00

DNS

Julie Sophie Wold

OK Moss

Klasse: Urokråke D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

57:53

+0:00

2.

Selma Kristiansen

OK Moss

1:39:50

+41:57

Klasse: Urokråke H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

40:58

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

51:07

+10:09

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

57:52

+16:54

DSQ

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

54:20

70 128 71 121 75 78 101

DNS

Håkon Klubnes

OK Moss

Klasse: Veterankråke D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:02:25

+0:00

2.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:23:18

+20:53

DNS

Hanne Wold

OK Moss

DNS

Bjørg Granly

Byåsen IL

Klasse: Veterankråke H 35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

46:20

+0:00

2.

Øyvind Løken

OK Moss

51:37

+5:17

3.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

56:46

+10:26

4.

Øystein Olsen 2

OK Moss

1:00:14

+13:54

5.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:00:16

+13:56

6.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:02:33

+16:13

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:02:51

+16:31

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:08:09

+21:49

9.

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:39:29

+53:09

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

52:23

40 41 44 69 67 72 70 128 71 121 75 78 10...

DNS

Morten Fredh

OK Moss

Klasse: Veterankråke D50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:08:09

+0:00

2.

Ida Engen

Raumar Orientering

1:14:21

+6:12

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:14:26

+6:17

4.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:17:44

+9:35

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:19:11

+11:02

6.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

1:20:10

+12:01

7.

Tonje Holm

OK Moss

1:20:17

+12:08

8.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:27:20

+19:11

DSQ

Reidun Braathen

OK Moss

1:44:00

57 69

Klasse: Veterankråke H50-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

43:48

+0:00

2.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

47:32

+3:44

3.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

47:35

+3:47

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

50:30

+6:42

5.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

50:44

+6:56

6.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

54:07

+10:19

7.

Martin Granly

Lillomarka OL

56:48

+13:00

8.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

56:54

+13:06

9.

Knut Engen

Raumar Orientering

57:31

+13:43

10.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

1:00:11

+16:23

11.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:09:56

+26:08

12.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:35:14

+51:26

13.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:48:04

+1:04:16

DNS

Roy Gjerding

OK Moss

DNS

Ove Martinsen

Hauketo IF

Klasse: Veterankråke D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:19:59

+0:00

DNS

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

Klasse: Veterankråke H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

47:38

+0:00

2.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

1:05:46

+18:08

3.

Knut Lindløv

OK Moss

1:08:59

+21:21

72

4.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

1:28:33

+40:55

5.

Harald Wibye

OK Moss

1:48:25

+1:00:47

43

Klasse: Flaksekråke kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Bratland Tjernshaugen

NTNUI

37:58

+0:00

2.

Ragnar Maalen-Johansen

56:02

+18:04

3.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:08:07

+30:09

4.

Elisabet Breimo

OK Moss

1:17:49

+39:51

47 46 49 69 122 125 102

5.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:26:59

+49:01

DSQ

Adine Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

21:30

69 67 41 40 42 43 45 64 129 62 61 54 11...

DSQ

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

1:02:42

50

DNS

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

DNS

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

DNS

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

Klasse: Flaksekråke mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

51:48

+0:00

2.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

56:30

+4:42

3.

Ole Johannes Nedrebø

OK Moss

1:13:56

+22:08

4.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:23:45

+31:57

5.

Hedda Rytter Tveiten

OK Moss

1:27:14

+35:26

6.

Ingrid Bratland Tjernshaugen

OK Moss

1:30:27

+38:39

DSQ

Ole Kristian Underud

OK Moss

1:16:41

55

DNS

Stine Austad

Raumar Orientering

Klasse: Flaksekråke lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Koren

OK Moss

1:06:12

+0:00

Klasse: Flaksekråke C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trym Breimo

OK Moss

43:26

+0:00

2.

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

48:11

+4:45

3.

Kristin Tjernshaugen

OK Moss

50:53

+7:27

4.

Anita Rostveit

OK Moss

56:34

+13:08

5.

Solan Løken

OK Moss

1:15:25

+31:59

6.

Marianne Løken

OK Moss

1:15:40

+32:14

DSQ

Shire Elmi

OK Moss

47:55

117


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 desember 2020, 15:13:07

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

89

Antall startet:

75