Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Armfeldtnatta 19. september 2007

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Alvestad

Wing OK

42:55

+0:00

2.

Tuomas Tervo

NTNUI

43:47

+0:52

3.

Lars Skjeset

NTNUI

44:14

+1:19

4.

Rune Strandberg

NTNUI

46:05

+3:10

5.

Tore B. Berdal

Wing OK

48:14

+5:19

6.

Øystein Jaren Samuelsen

NTNUI

48:45

+5:50

7.

Kjell Arild Karlsen

Fredrikstad SK

49:04

+6:09

8.

Bård Nonstad

Trollelg, OL

49:50

+6:55

9.

Henrik Sigstad

NTNUI

51:03

+8:08

10.

Lars-Christian Unger

NTNUI

52:39

+9:44

11.

Espen Fiskum

NTNUI

52:49

+9:54

12.

Fredrik Johannessen

OK Nidarøst

53:52

+10:57

13.

Anders Einum

NTNUI

54:09

+11:14

14.

Einar Tommelstad

NTNUI

56:47

+13:52

15.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

57:07

+14:12

16.

Audun Bakk

Melhus IL

59:28

+16:33

17.

Vegard Hansen

Trollelg, OL

1:00:06

+17:11

18.

Sigurd Bjørke

NTNUI

1:00:42

+17:47

19.

Kristian Stensrud

Trollelg, OL

1:03:33

+20:38

20.

Thomas Furuheim

Tyrving

1:03:37

+20:42

21.

Sigbjørn Ytrehus

NTNUI

1:04:59

+22:04

22.

Bjørn Egil Rossebø

NTNUI

1:16:07

+33:12

23.

Knut Inge Engelbreth

NTNUI

1:38:06

+55:11

Brutt

Magnus Mellbye Larsen

NTNUI

52:02

DSQ

Truls Ryum

NTNU-BIL

1:22:19

DNS

Hans Aleksander Østhagen

Løten O-Lag

DNS

Thomas Berge Mjølhus

Trollelg, OL

DNS

Bent Halvorsen

Trollelg, OL

DNS

Glenn Tørå

NTNUI

Savnet

C.G. Armfeldt

NTNUI

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Hagman

NTNUI

40:18

+0:00

2.

Ida Svanberg

NTNUI

45:49

+5:31

3.

Ane Baldishol Brevig

NTNUI

49:05

+8:47

4.

Hege Ask-Henriksen

NTNUI

49:35

+9:17

5.

Line Sjødin Drange

NTNUI

1:04:41

+24:23

6.

Sigrid Ringdalen Vatne

NTNUI

1:18:14

+37:56

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Haugen Nordbrøden

Halden SK

47:53

+0:00

2.

Ida Hjorth

Hamar OK

49:06

+1:13

3.

Nina Smestad

Løten OL

50:09

+2:16

4.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

1:01:55

+14:02

5.

Kristin Ask-Henriksen

Konnerud IL

1:05:45

+17:52

6.

Kirsti Einum

Freidig, SPK

1:19:51

+31:58

7.

Ane Vigdisdatter Nytrø

Byåsen IL

1:20:02

+32:09

Brutt

Marit Isachsen

Asker SK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Husbyn

Wing OK

58:17

+0:00

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

Ås-UMB Orientering

35:26

+0:00

2.

Mathias Bjugan

Wing OK

35:33

+0:07

3.

Jostein Kvakland

Wing OK

40:54

+5:28

4.

Johan Bjørnås

Frol

48:51

+13:25

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

40:03

+0:00

2.

Kjell Baardsgaard

Trollelg, OL

42:53

+2:50

3.

Frode Haugskott

Trollelg, OL

44:52

+4:49

4.

Geir Paulsen

Trollelg, OL

49:50

+9:47

5.

Per Atle Pedersen

Trollelg, OL

49:56

+9:53

6.

Jan Erik Ledal

Trollelg, OL

51:27

+11:24

7.

Svein Terje Kolstad

Freidig, SPK

57:11

+17:08

8.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst, OK

58:21

+18:18

9.

Øystein Nytrø

Byåsen IL

59:10

+19:07

DNS

Dag Erik Helland

Trollelg, OL

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

45:11

+0:00

2.

Per Husbyn

Wing OK

59:11

+14:00

3.

Terje Kanstad

Wing OK

59:59

+14:48

4.

Øistein Åsmul

Trollelg, OL

1:01:09

+15:58

5.

Egil Repvik

Byåsen IL

1:04:47

+19:36

6.

Magnus Landstad

Freidig, SPK

1:15:45

+30:34

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

1:18:21

+33:10

Brutt

Henry Sundsetvik

Trollelg, OL

47:00

DSQ

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

1:02:28

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løvås

Nidarøst, OK

37:25

+0:00

2.

Mali Gederaas Kanstad

Wing OK

39:25

+2:00

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Malvik IL

52:22

+0:00

2.

Vigdis Heimly

Byåsen IL

1:15:34

+23:12

DNS

Turid Røsand

Nidarøst, OK

Klasse: H10-14(par)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

Trollelg, OL

15:54

+0:00

2.

Kristian Øien

Trollelg, OL

15:55

+0:01

3.

Jonas Ledal

Trollelg, OL

24:28

+8:34

4.

Brage Sæther

Spkl. Freidig

24:29

+8:35

Klasse: D10-14(par)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rebecca Sæterhaug

Trollelg, OL

25:59

+0:00

1.

Sigrid Merete Moen Pedersli

Trollelg, OL

25:59

+0:00

Klasse: Åpen klasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Taraldsten Brunes

Ås-UMB Orientering

36:54

+0:00


Sist oppdatert:

1 mai 2009, 14:02:33

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

80

Antall startet:

74