Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arild Heggeset | Gjest | 25:38 | +0:00 | 10:17 | |||
2. | Grethe Liatun | Gjest | 29:18 | +3:40 | 11:46 | |||
3. | Berit Grande | Sikt | 31:09 | +5:31 | 12:30 | |||
4. | Per Bjørgum | Politiet | 35:48 | +10:10 | 14:22 | |||
5. | Leif Engen | Gjest | 36:18 | +10:40 | 14:34 | |||
6. | Ståle Engdal | Gjest | 40:10 | +14:32 | 16:07 | |||
7. | Beathe Sitter | NTNU | 40:16 | +14:38 | 16:10 | |||
8. | Paul Forseth | Gjest | 40:20 | +14:42 | 16:11 | |||
9. | Per Erik Sundby | Gjest | 40:32 | +14:54 | 16:16 | |||
10. | Arnfinn Langeland | NTNU | 40:41 | +15:03 | 16:20 | |||
11. | Asbjørg Engdal Olsen | Statkraft | 44:21 | +18:43 | 17:48 | |||
12. | Finn Faye Knudsen | NTNU | 44:39 | +19:01 | 17:55 | |||
13. | Ingrid Venås | Gjest | 44:40 | +19:02 | 17:56 | |||
14. | Anne Stenseth | St Olav | 45:42 | +20:04 | 18:21 | |||
15. | Stig Arild Haugskott | Gjest | 49:04 | +23:26 | 19:42 | |||
16. | Magne Rø | St Olav | 50:05 | +24:27 | 20:06 | |||
DSQ | Atle Mørk | NTNU | 2:33 | 32 50 37 53 54 50 40 35 45 47 175 | ||||
DSQ | Rune M. Holt | NTNU | 35:23 | 31 32 53 54 50 | ||||
DSQ | Finn Bjørgum | Gjest | 35:34 | 40 35 45 47 175 | ||||
DSQ | Edmund Olsen | NTNU | 43:41 | 37 | ||||
DSQ | Aud Bodil Lund | Gjest | 44:20 | 40 35 45 47 | ||||
Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Leif Røhjell | Siemens | 40:27 | +0:00 | ||||
2. | Anders Lauglo | Gjest | 42:16 | +1:49 | ||||
3. | Inger Røhjell | St Olav | 42:26 | +1:59 | ||||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Atle Haugan | Equinor | 22:34 | +0:00 | 7:31 | |||
2. | Reidun Ødegaard | NTNU | 24:29 | +1:55 | 8:09 | |||
3. | Rolf Arne Kleiv | NTNU | 24:53 | +2:19 | 8:17 | |||
4. | Mario Ditaranto | SINTEF | 26:10 | +3:36 | 8:43 | |||
5. | Klaus Livik | Volue | 26:13 | +3:39 | 8:44 | |||
6. | Camilla Øhman | NTNU | 26:22 | +3:48 | 8:47 | |||
7. | Tore Fornes | Gjest | 27:23 | +4:49 | 9:07 | |||
8. | Terje Hanssen | Politiet | 28:30 | +5:56 | 9:30 | |||
9. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 29:41 | +7:07 | 9:53 | |||
10. | Hilde Nestvold | Gjest | 29:59 | +7:25 | 9:59 | |||
11. | Tore Heggem | Gjest | 30:49 | +8:15 | 10:16 | |||
12. | Olav Kvittem | Sikt | 34:36 | +12:02 | 11:32 | |||
13. | Frode Stensrud | Gjest | 35:44 | +13:10 | 11:54 | |||
14. | Erik Lund | NTNU | 38:40 | +16:06 | 12:53 | |||
DSQ | Guro Sjuls | NTNU | 42 49 48 36 38 50 37 40 41 35 45 47 17... | |||||
DSQ | Leif Røhjell | Siemens | 32:01 | 42 49 48 36 38 41 | ||||
DSQ | Even Hofstad | Gjest | 34:29 | 41 | ||||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Aslak Waage | St. Olav | 24:04 | +0:00 | 6:07 | |||
2. | Johan Helle | St Olav | 26:15 | +2:11 | 6:40 | |||
3. | Dag Stenersen | SINTEF | 27:20 | +3:16 | 6:57 | |||
4. | Bernt Rognes | Gjest | 27:43 | +3:39 | 7:03 | |||
5. | Marcin Duda | SiNTEF | 28:35 | +4:31 | 7:16 | |||
6. | Sebastian Blasius | Gjest | 28:46 | +4:42 | 7:19 | |||
7. | Ida Hjorth | SINTEF | 29:03 | +4:59 | 7:23 | |||
8. | Jan Sramota | SiNTEF | 30:08 | +6:04 | 7:40 | |||
9. | Terje Skjeggedal | NTNU | 31:24 | +7:20 | 7:59 | |||
10. | Olve Mogstad | Gjest | 34:00 | +9:56 | 8:39 | |||
11. | Svein Olav Dyrhol | Equinor | 34:10 | +10:06 | 8:41 | |||
DSQ | Øyvind Haugan Lien | NTNU | 31:49 | 47 |
Sist oppdatert: | 23 juni 2022, 15:55:26 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 53 |
Antall startet: | 53 |