Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Sprint Oslo og Akershus 15. mai 2011

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristin Benum Vestre

Fossum IF

23:00

Ane Sofie Krogh

Oppsal IF

34:14

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

28:18

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

18:11

Marie Liland

Nydalens SK

17:53

Anna Øfsthus Gravir

Asker SK

18:07

DSQ

Rachel Marøy Bårdsen

Heming/Njård OL

23:59

111

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henriette Smeby

Nydalens SK

10:20

+0:00

2.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

13:01

+2:41

3.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

13:02

+2:42

4.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

13:26

+3:06

5.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

13:49

+3:29

6.

Åsne Holo

Fossum IF

14:19

+3:59

7.

Ane Granne Kvale

Kolbotn & Skimt OL

15:05

+4:45

8.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

15:56

+5:36

9.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

16:09

+5:49

10.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

16:12

+5:52

11.

Emma E Paulsen

Nittedal

16:53

+6:33

12.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

17:30

+7:10

13.

Marte Skei

Nydalens SK

18:09

+7:49

14.

Tilde Eine

Fossum IF

18:13

+7:53

15.

Pernille Katla

Fossum IF

18:28

+8:08

16.

Julie Bakke

Fossum IF

18:40

+8:20

17.

Ingrid Aaslund

Fet OL

19:31

+9:11

18.

Vibeke Dengerud

Steinkjer OK

19:35

+9:15

19.

Thea Sofie Salvesen

Asker SK

19:59

+9:39

20.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker SK

20:20

+10:00

21.

Solveig Berg

Tyrving IL

21:00

+10:40

22.

Maria Hexeberg

Raumar Orientering

22:41

+12:21

23.

Hedvig Vollset

Heming/Njård OL

22:57

+12:37

24.

Tonje Rognerud Bøe

Fossum IF

24:38

+14:18

25.

Live Skattum

Fossum IF

29:05

+18:45

26.

Linda Gammelsæter

Kolbotn & Skimt OL

29:09

+18:49

27.

Ragne Norrud

Fossum IF

30:28

+20:08

DSQ

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

16:11

85 76

DNS

Emilie Sommerstad Vee

Tyrving IL

DNS

Thea Feiring Haltia

Tyrving IL

DNS

Ingrid Bredalen

Nittedal

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stine Madslien Bakken

Nydalens SK

11:27

+0:00

2.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker SK

11:33

+0:06

3.

Åshild Faller-Råhein

OK Øst

12:00

+0:33

4.

Astrid Fiskum

Tyrving IL

12:02

+0:35

5.

Kristin Blindheim

Lillomarka OL

12:07

+0:40

6.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

12:19

+0:52

7.

Johanne Lægran

Nydalens SK

12:31

+1:04

8.

Tiril Ruud Bråten

Raumar Orientering

12:35

+1:08

9.

Siri Grandal

Tyrving IL

12:40

+1:13

10.

Kristin Helland-Hansen

Tyrving IL

12:58

+1:31

11.

Sofie Skyttersæter Iversen

Heming/Njård OL

13:01

+1:34

12.

Annniken E. Karlsen

Oppsal IF

13:05

+1:38

13.

Kjersti Dengerud

Steinkjer OK

13:20

+1:53

14.

Line Wegner Hodt

Fossum IF

13:27

+2:00

15.

Oda Lægran

Nydalens SK

13:34

+2:07

16.

Anine Hallén

Nydalens SK

13:43

+2:16

17.

Anniken Helland-Hansen

Tyrving IL

14:05

+2:38

18.

Margrethe Wisløff

Asker SK

14:14

+2:47

19.

Nora Graffer

Østmarka OK

14:27

+3:00

20.

Maria Olsbø

Østmarka OK

14:28

+3:01

21.

Emilie Johanne Hagen

Raumar Orientering

14:51

+3:24

22.

Stine Njåstein

Tyrving IL

15:15

+3:48

23.

Synne Nesheim Flatebakken

Tyrving IL

16:09

+4:42

24.

Åse Bergan

Nydalens SK

16:33

+5:06

25.

Nora Synnøve Woxholdt

Asker SK

16:54

+5:27

26.

Elin Fossum Rye

Asker SK

17:03

+5:36

27.

Andrea Rydland Sivertsgård

Fossum IF

17:24

+5:57

28.

Ingvild Benum Vestre

Fossum IF

18:05

+6:38

29.

Louise Marøy Bårdsen

Heming/Njård OL

18:43

+7:16

30.

Eline Lund Westgaard

Oppsal IF

18:54

+7:27

31.

Hanne Grandal

Tyrving IL

19:01

+7:34

32.

Synne Eide Rapp

Raumar Orientering

20:19

+8:52

33.

Oda E Paulsen

Nittedal

21:21

+9:54

34.

Maiken Sandberg

Nydalens SK

22:32

+11:05

35.

Marte Hexeberg

Raumar Orientering

24:20

+12:53

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

12:20

+0:00

2.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar Orientering

13:26

+1:06

3.

Kaja W. Nordhagen

Ås-UMB Orientering

13:32

+1:12

4.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

13:38

+1:18

5.

Ingrid Landmark Tandrevold

Fossum IF

13:39

+1:19

6.

Marit Nersten

Fossum IF

13:57

+1:37

7.

Solveig Hegstad Krüger

Nydalens SK

14:02

+1:42

8.

Selma Øfsthus Gravir

Asker SK

14:19

+1:59

9.

Ingvild Brekke

Lillomarka OL

14:44

+2:24

10.

Christine Williksen Høiland

Fossum IF

14:53

+2:33

11.

Thea-Elise Ødegaard

Fossum IF

15:28

+3:08

12.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

15:31

+3:11

13.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

15:38

+3:18

14.

Norunn Dengerud

Steinkjer OK

15:40

+3:20

15.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

15:44

+3:24

16.

Lovise Fremstad

Larvik OK

15:54

+3:34

17.

Vilde Kinneberg

Raumar Orientering

16:03

+3:43

18.

Stina Johanne Sandberg

Nydalens SK

17:13

+4:53

18.

Anniken Aarrestad

Nydalens SK

17:13

+4:53

20.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

17:43

+5:23

21.

Ragnhild Løvli

Asker SK

18:16

+5:56

22.

Sara Angell Bakke

Lillomarka OL

18:30

+6:10

23.

Natalie Kristina Blomseth

Lillomarka OL

19:13

+6:53

24.

Tone Haga Dalberg

Raumar Orientering

20:31

+8:11

25.

Julia Plaian

Asker SK

20:54

+8:34

26.

Selma Ahlsand

Nydalens SK

24:17

+11:57

27.

Sara Linvåg Næss

Fossum IF

34:24

+22:04

DNS

Ane Blomseth Johnsen

Ås-UMB Orientering

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Granne Kvale

Ås-UMB Orientering

16:37

+0:00

2.

Camilla Hengebøl

Fossum IF

16:45

+0:08

3.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

16:50

+0:13

4.

Siri Kollerud

Lillomarka OL

17:57

+1:20

5.

Malin Eijsink

Ås-UMB Orientering

18:24

+1:47

6.

Jenny Andreassen Moe

Ås-UMB Orientering

18:27

+1:50

7.

Hedvig Åstebøl

Oppsal IF

19:28

+2:51

8.

Marianne Opsahl Bredesen

Fossum IF

20:02

+3:25

9.

Julie Størmer

Fossum IF

20:17

+3:40

10.

Solveig Blindheim

Lillomarka OL

20:24

+3:47

11.

Kristin Faye Eriksen

Fossum IF

20:40

+4:03

12.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

21:08

+4:31

13.

Astrid Hult

Oppsal IF

21:19

+4:42

14.

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

25:34

+8:57

DSQ

Kristine Berglia

Eiker OL

19:19

110

DSQ

Chatlotte Williksen Høiland

Fossum IF

22:27

80

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

16:10

+0:00

2.

Marte Narum

OL Vallset/Stange

16:38

+0:28

3.

Oda Wennemo

Raumar Orientering

16:59

+0:49

4.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

17:27

+1:17

5.

Ingvild Maalen-Johansen

Ås-UMB Orientering

19:00

+2:50

6.

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

19:01

+2:51

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Johanne Lind

NTNUI

16:06

+0:00

2.

Marit Kahrs

Bækkelagets SK

16:50

+0:44

3.

Agnete Nummedal

Lillomarka OL

17:13

+1:07

4.

Ingrid Bronebakk

Bækkelagets SK

17:50

+1:44

5.

Inger Liv Bjerkreim Nilsen

Lillehammer OK

18:01

+1:55

6.

Tone Aamli Sundtjønn

Varegg Fleridrett

18:22

+2:16

7.

Katja Ekroll Jahren

Bækkelagets SK

18:29

+2:23

8.

Lone Brochmann

Eiker OL

18:34

+2:28

9.

Natalia Dimitrova

Nydalens SK

18:38

+2:32

10.

Emma Lähdekorpi

Nydalens SK

19:20

+3:14

11.

Mila Zaharinova

Oppsal IF

19:43

+3:37

12.

Kristin Åstebøl

Lillomarka OL

20:24

+4:18

13.

Åshild Kapperud

Oppsal IF

21:34

+5:28

14.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

23:37

+7:31

15.

Kaia Wøien Nicolaisen

Asker SK

24:34

+8:28

16.

Inga Morgenlie

Nydalens SK

27:27

+11:21

17.

Anbjørg Søberg Henriksen

Rudsbygd IL

29:20

+13:14

18.

Kristin Søberg Henriksen

Nydalens SK

31:17

+15:11

19.

Toril Berg-Domaas

Kolbotn & Skimt OL

43:57

+27:51

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

12:08

+0:00

2.

Kari Madslien

Nydalens SK

13:16

+1:08

3.

Hege Feiring

Tyrving IL

14:08

+2:00

3.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

14:08

+2:00

5.

Anne Madslien

Nydalens SK

14:22

+2:14

6.

Marit B. Eithun

Nittedal

14:36

+2:28

7.

Grethe K. Løvald

Asker SK

15:02

+2:54

8.

Gry Ahlsand

Nydalens SK

15:14

+3:06

9.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

15:52

+3:44

10.

Sigrun Ytterbø

Asker SK

16:04

+3:56

11.

Hege Wang

Lillomarka OL

16:11

+4:03

12.

Heidi Sønsterudbråten

Raumar Orientering

16:16

+4:08

13.

Kristin Maukon Muren

Asker SK

16:17

+4:09

14.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

16:18

+4:10

15.

Else Grandal

Tyrving IL

16:21

+4:13

16.

Anne Margrete Hammer

Østmarka OK

16:24

+4:16

17.

Mona Strand

Måren OK

16:27

+4:19

18.

May Bente Brurberg

Ås-UMB Orientering

16:45

+4:37

19.

Doris Larsson

Lillomarka OL

16:57

+4:49

20.

Marit Egner

Asker SK

17:00

+4:52

21.

Gyrid Løvli

Asker SK

17:11

+5:03

22.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

17:15

+5:07

23.

Hanne Rådstoga

Asker SK

17:24

+5:16

24.

Synnøve Lyssand Sandberg

Nydalens SK

17:38

+5:30

25.

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

17:43

+5:35

26.

Randi Nicolaisen

Asker SK

18:19

+6:11

27.

Marianne Arnesen

Asker SK

19:07

+6:59

28.

Dagrun Melkild

Heming/Njård OL

19:10

+7:02

29.

Ann Elin Flågen

Heming/Njård OL

19:16

+7:08

30.

Ellen Christine Koren

Ås-UMB Orientering

19:31

+7:23

31.

Anna Gøhlman

Tyrving IL

19:33

+7:25

32.

Sille Winsnes

Ås-UMB Orientering

19:34

+7:26

33.

Margrete Engzelius

Asker SK

19:53

+7:45

34.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal IF

20:50

+8:42

35.

Helle Hundseid

Tyrving IL

23:43

+11:35

DSQ

Kristin Lund

Oppsal IF

24:29

74

DNS

Ragnhild Balsvik

Osterøy IL

DNS

Anne-Kristin Kvamme

Ringerike OL

DNS

Maria Persson

Asker SK

DNS

Wendy Fjellstad

Ås-UMB Orientering

DNS

Ingvill Sommerstad

Tyrving IL

DNS

Ingrid Haga Dalberg

Raumar Orientering

DNS

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

DNS

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Kinneberg

Raumar Orientering

12:15

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving IL

13:00

+0:45

3.

Runa Skyttersæter

Heming/Njård OL

13:06

+0:51

4.

Berit B Berge

Tyrving IL

13:20

+1:05

5.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens SK

16:32

+4:17

6.

Birgit Korvald

Nydalens SK

17:37

+5:22

7.

Toril Eine

Fossum IF

17:54

+5:39

8.

Heidi Falck

Tyrving IL

18:03

+5:48

9.

Unni Rye

Asker SK

19:54

+7:39

10.

Mette N. Hallén

Nydalens SK

21:21

+9:06

11.

Enikø Bertalan

Asker SK

21:36

+9:21

12.

Siri Scherdin Sætra

Asker SK

23:58

+11:43

DNS

Elle Melbye

Heming/Njård OL

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsten Bakke

Gjøvard o.l.

18:53

+0:00

DNS

Kari Pedersen

Tyrving IL

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

17:39

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

18:25

+0:46

3.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

22:19

+4:40

Klasse: D17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Myhr

Nydalens SK

14:06

+0:00

2.

Line Telje Høydal

Nydalens SK

17:30

+3:24

3.

May-Evy Negård

Tyrving IL

18:37

+4:31

4.

Stine Austad

Raumar Orientering

19:24

+5:18

DSQ

Åshild Flatebakken

Tyrving IL

11:48

91 97

DSQ

Gunhild Myhr

Asker SK

17:11

118

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigurd Grevstad

Fossum IF

20:12

Vetle Drage

Kongsberg OL

37:09

Alexander Smeby

Nydalens SK

14:22

Harald Ramm Haugland

Fossum IF

14:56

Håkon Kristiansen Framnes

Raumar Orientering

19:15

DSQ

Halvor Halden

Nydalens SK

6:17

114 111 85 73 113 76 118 81 83 148

DSQ

Erirk Heir

Nydalens SK

35:08

101 114

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hjermstad

Fossum IF

9:09

+0:00

2.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

9:46

+0:37

3.

Lukas Liland

Nydalens SK

10:06

+0:57

4.

Einar Melsom

Fossum IF

10:17

+1:08

5.

Peder Stenberg-Nilsen

Nydalens SK

12:16

+3:07

6.

Sølve Drage

Kongsberg OL

12:42

+3:33

7.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

13:04

+3:55

8.

Axel Hoveid

Asker SK

13:10

+4:01

9.

Vegard Løvli

Asker SK

13:16

+4:07

10.

Bjørn Anders Flågen

Heming/Njård OL

13:22

+4:13

10.

Lavran Thorstensen

Oppsal IF

13:22

+4:13

12.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

13:56

+4:47

13.

Emil Størmer

Fossum IF

14:09

+5:00

14.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

14:43

+5:34

15.

Håkon Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

15:19

+6:10

16.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

15:22

+6:13

17.

Johannes F. Reinseth

Nydalens SK

16:03

+6:54

18.

Audun Bergan

Nydalens SK

16:10

+7:01

19.

Sigurd Dyrstad

Nydalens SK

16:12

+7:03

20.

Olav Torgersen

Oppsal IF

17:37

+8:28

21.

Trygve Myhr

Asker SK

18:08

+8:59

22.

Øystein Rønning Strand

Nydalens SK

23:41

+14:32

23.

Eivind Haga Dalberg

Raumar Orientering

25:27

+16:18

DSQ

Sjur Kvisle

Asker SK

12:50

85

DSQ

Oscar Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

14:44

111

DSQ

Andreas Ramberg

Østmarka OK

14:53

85

DSQ

Henrik Hjellup Horne

Tyrving IL

31:59

113

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Løvald Bråten

Asker SK

10:09

+0:00

2.

Amund Hoel

Raumar Orientering

10:24

+0:15

2.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

10:24

+0:15

4.

Ulrik Astrup Arnesen

Heming/Njård OL

11:05

+0:56

5.

Anders Haga

Raumar Orientering

11:18

+1:09

5.

Tarjei Holo

Fossum IF

11:18

+1:09

7.

Gjermund Halden

Nydalens SK

11:27

+1:18

8.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker SK

11:55

+1:46

9.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

12:03

+1:54

9.

Anders Stiansen Nygaard

Ås-UMB Orientering

12:03

+1:54

11.

Martin Borge Heir

Fossum IF

12:21

+2:12

12.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalens SK

12:32

+2:23

13.

Magnus Wølneberg

Tyrving IL

12:34

+2:25

14.

Ivar Andre Ryttervold

Raumar Orientering

13:11

+3:02

15.

Ragnar Nersten

Fossum IF

13:17

+3:08

16.

Oskar Grevstad

Fossum IF

13:36

+3:27

17.

Are Wigaard

Oppsal IF

13:38

+3:29

18.

Magnus Ramberg

Østmarka OK

14:25

+4:16

19.

Skjalg Hundseid Kamsvåg

Tyrving IL

14:38

+4:29

20.

Alexander Hole

Nydalens SK

14:50

+4:41

21.

Bjørnar Løvli

Asker SK

15:39

+5:30

22.

Helge Helmersen

Fet OL

16:34

+6:25

23.

Emil Skei

Nydalens SK

16:44

+6:35

24.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

17:34

+7:25

25.

Gjermund Bae

Nydalens SK

17:37

+7:28

26.

Halvor Sogn Haug

Fossum IF

18:52

+8:43

27.

Karsten Martinussen

Fossum IF

22:45

+12:36

28.

Erik Linvåg Næss

Fossum IF

23:25

+13:16

DSQ

Kristoffer L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

27:06

115 77 78 85 74

DNS

Ola Tandberg Ryan

Asker SK

DNS

Tore Heir

Nydalens SK

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Heggedal

Kongsberg OL

13:33

+0:00

2.

Jonas Madslien Bakken

Nydalens SK

14:44

+1:11

3.

Lars Harald Aasheim

Oppsal IF

14:54

+1:21

4.

Olai Stensland Lillevold

Ås-UMB Orientering

15:00

+1:27

5.

Eivind Høydal

Nydalens SK

15:15

+1:42

6.

Elias Mølnvik

Fossum IF

15:16

+1:43

7.

Tord E. Haflan

Nydalens SK

15:22

+1:49

8.

Magne Jutulstad

Bækkelagets SK

15:42

+2:09

9.

Erland Kvisle

Asker SK

15:46

+2:13

10.

Sigurd Melsom

Fossum IF

15:59

+2:26

11.

Bjørn André Aaslund

Fet OL

16:15

+2:42

12.

Anders Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

16:21

+2:48

13.

Endre Wigaard

Oppsal IF

16:29

+2:56

14.

Håkon Kindem

Gimle IF

16:35

+3:02

15.

Sigurd Tandberg Ryan

Asker SK

16:44

+3:11

16.

Størmer Oskar

Fossum IF

17:02

+3:29

17.

Tarjei Vollset

Heming/Njård OL

17:06

+3:33

18.

Lars Treekrem

Ås-UMB Orientering

17:17

+3:44

19.

Elias Wiklund

Nydalens SK

17:21

+3:48

20.

Erik Olsvik Dengrud

Nydalens SK

17:31

+3:58

21.

Aksel Madslien

Nydalens SK

17:32

+3:59

22.

Henrik Eijsink

Ås-UMB Orientering

17:48

+4:15

23.

Anders Aamodt Resell

Nydalens SK

17:53

+4:20

24.

Halvor Egner Granerud

Asker SK

18:05

+4:32

25.

Andreas Bakke Moan

Fossum IF

18:13

+4:40

26.

Pierre Chambenoit

Fossum IF

18:15

+4:42

27.

Ola Brende

Fossum IF

18:23

+4:50

28.

Harald Astrup Arnesen

Heming/Njård OL

18:47

+5:14

29.

Vebjørn Kløgetvedt

Tyrving IL

18:57

+5:24

30.

Eilif Tandberg Swensen

Asker SK

19:16

+5:43

31.

Lars Bredalen

Nittedal

19:17

+5:44

32.

Esten Wøien

Asker SK

19:18

+5:45

33.

Toralf Foss Vaaland

Fossum IF

19:34

+6:01

34.

Vebjørn Tandberg

Nydalens SK

22:52

+9:19

35.

Herman Moe

Fet OL

24:27

+10:54

DSQ

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

15:55

103

DSQ

Rasmus Vikhamar

Lillomarka OL

23:14

93

DSQ

Even Kristian Tønsberg

Fet OL

26:36

103 112

DNS

Karl Fremstad

Larvik OK

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

13:48

+0:00

2.

Magne Haga

Raumar Orientering

14:22

+0:34

3.

Emil Ahlbãck

Fossum IF

15:07

+1:19

4.

Mathias Drage

Kongsberg OL

15:22

+1:34

5.

Åsmund Wennemo

Raumar Orientering

15:58

+2:10

6.

Simen Eid Nielsen

Nydalens SK

16:00

+2:12

7.

Lars Maukon Muren

Asker SK

16:08

+2:20

8.

Sondre Bråten

Raumar Orientering

16:10

+2:22

9.

Thorstein Wang

Lillomarka OL

16:24

+2:36

10.

Anders Emilsson

Oppsal IF

16:45

+2:57

11.

Adrian Opheim

Måren OK

16:55

+3:07

11.

Magnus Farnes

Orienteringslaget Tønsberg Omegn

16:55

+3:07

13.

Lars Skantze

Tyrving IL

17:08

+3:20

14.

Nikolai Korvald Skaare

Nydalens SK

17:23

+3:35

15.

Gustav Fiskum

Tyrving IL

17:41

+3:53

16.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

18:18

+4:30

17.

Jørgen H. Horne

Tyrving IL

18:24

+4:36

18.

Harald Kalager

Asker SK

18:37

+4:49

19.

Håkon Njåstein

Tyrving IL

18:40

+4:52

20.

Joachim Arnesen

Fossum IF

18:45

+4:57

21.

Sebastian Torgersen

Bækkelagets SK

20:09

+6:21

22.

Halvard Kværna

Østmarka OK

20:47

+6:59

23.

Erlend Isachsen

Asker SK

21:25

+7:37

24.

Erlend Engzelius Gylver

Asker SK

21:59

+8:11

DSQ

Hallvard Kristoffer Boland Haugen

Fossum IF

Brutt

Bård Engzelius Gylver

Asker SK

DNS

Jørgen Hjermstad

Fossum IF

DNS

Erlend Skattum

Fossum IF

DNS

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

DNS

Ola Kvisle

Asker SK

DNS

Petter Reistad

Tyrving IL

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Danielsen

Tyrving IL

18:39

+0:00

DSQ

Eirik Werner Ristesund

Konnerud IL

20:38

92 94 105 114 111 77 85 113 84

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mattias Karlsson

Bækkelagets SK

15:40

+0:00

2.

Sverre Waaler Kaas

Nydalens SK

16:26

+0:46

3.

Sigve Vågsnes

Nydalens SK

17:02

+1:22

4.

Jan Andreas Edstrøm

Lillomarka OL

17:11

+1:31

5.

Jostein Nørbech

Tyrving IL

17:15

+1:35

6.

Mathias Nipen

Tyrving IL

17:44

+2:04

85

7.

Simen Rustad

Raumar Orientering

19:50

+4:10

8.

Stian Overskeid

Indre Østfold OK

20:22

+4:42

9.

Torstein Hole

Nydalens SK

20:36

+4:56

10.

Ove Sætra

Asker SK

20:43

+5:03

11.

Runar Thorstensen

Oppsal IF

23:12

+7:32

12.

Joakim Prestmo

Bækkelagets SK

23:18

+7:38

13.

Tom Bergan

Fet OL

25:14

+9:34

14.

Morten Vilbo Sørum

Raumar Orientering

26:44

+11:04

DSQ

David Gottfridsson

Lillomarka OL

16:39

83

DSQ

Mathias Benjaminsen

Lillomarka OL

19:13

113

DNS

Mikkel Lund

Bækkelagets SK

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Dengerud

Steinkjer OK

16:11

+0:00

2.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:21

+1:10

3.

Lars Granum

Oppsal IF

17:24

+1:13

4.

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

17:30

+1:19

5.

Svein Granerud

Asker SK

17:42

+1:31

6.

Knut Edvard Helland

Ringerike OL

18:04

+1:53

7.

Gjermund Gravir

Asker SK

18:09

+1:58

8.

Dag Helland-Hansen

Tyrving IL

18:38

+2:27

9.

Arve Opheim

Måren OK

18:41

+2:30

10.

Tore Bredalen

Nittedal

18:52

+2:41

11.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

18:57

+2:46

12.

Svein Nygård

Lillomarka OL

19:27

+3:16

13.

Paul A Tovund

Østmarka OK

19:38

+3:27

14.

Arne M. Torgersen

Bækkelagets SK

19:47

+3:36

15.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets SK

19:55

+3:44

16.

Bjørn H Grandal

Tyrving IL

20:24

+4:13

17.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

20:40

+4:29

18.

Øyvind Helmersen

Fet OL

20:58

+4:47

19.

Terje Melsom

Fossum IF

21:02

+4:51

19.

Svein Helge Høydal

Nydalens SK

21:02

+4:51

21.

Knut Werner - Hagen

Konnerud IL

21:12

+5:01

22.

Klaus Horne

Tyrving IL

21:41

+5:30

23.

Bjørn Martini

Asker SK

21:48

+5:37

24.

Inge Ramberg

Østmarka OK

22:03

+5:52

25.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

22:37

+6:26

26.

Frode Kamsvåg

Tyrving IL

23:15

+7:04

27.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

24:06

+7:55

28.

Jørn Moe

Fet OL

24:09

+7:58

29.

Espen Tønsberg

Fet OL

24:32

+8:21

30.

Anders Sivertsgård

Fossum IF

24:43

+8:32

31.

Are Njåstein

Tyrving IL

25:18

+9:07

32.

Bjørn Erik Reinseth

Nydalens SK

25:49

+9:38

33.

Viggo Eriksen

Fossum IF

26:51

+10:40

34.

Guttorm Graffer

Østmarka OK

29:04

+12:53

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-UMB Orientering

15:29

77

DSQ

Knut Erling Øen

Heming/Njård OL

16:59

74

DNS

Guttorm L Egge

OSI Orientering

DNS

Dag Wang

Lillomarka OL

DNS

Øyvind Drage

Kongsberg OL

DNS

Øystein Rapp

Raumar Orientering

DNS

Per Stedje

Østmarka OK

DNS

Børge Pedersen

Nydalens SK

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

15:05

+0:00

2.

Ivar Maalen

Ås-UMB Orientering

15:32

+0:27

3.

Bjørn Grinde

OSI Orientering

15:48

+0:43

4.

Trond Rønneberg

Asker SK

16:09

+1:04

5.

Einar Jensen

Nydalens SK

16:34

+1:29

6.

Per Arne Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

17:20

+2:15

7.

Kjell Markset

KOLL

17:26

+2:21

8.

Morten Karlsen

Måren OK

17:36

+2:31

8.

Per Gunnar Dahl

Ringerike OL

17:36

+2:31

10.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

17:39

+2:34

11.

Egil Eide

Tyrving IL

18:05

+3:00

12.

Geir O. Rønning

Nydalens SK

18:20

+3:15

13.

Anton Plaian

Asker SK

18:34

+3:29

14.

Terje Bråten

Raumar Orientering

18:38

+3:33

15.

Per Sandberg

Nydalens SK

19:03

+3:58

16.

Stian Falck

Tyrving IL

19:25

+4:20

17.

Bjørnar Gammelsæther

Kolbotn & Skimt OL

19:30

+4:25

18.

Eirik Nordhagen

Ås-UMB Orientering

19:32

+4:27

19.

Lars Erik Fiskum

Tyrving IL

19:39

+4:34

20.

Terje Henriksen

Asker SK

19:59

+4:54

21.

Don Skantze

Tyrving IL

20:21

+5:16

22.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

20:35

+5:30

23.

Jan Sveen

Raumar Orientering

20:47

+5:42

24.

Arnstein Andreassen

Raumar Orientering

21:20

+6:15

25.

Jon Gunnar Henriksen

Rudsbygd IL

22:24

+7:19

26.

Kristian Kalager

Asker SK

22:26

+7:21

27.

Lars Fremstad

Larvik OK

22:29

+7:24

28.

Øyvind Gylver

Asker SK

22:40

+7:35

29.

Petter Fure

Oppsal IF

23:34

+8:29

30.

Rune Moian

Asker SK

25:29

+10:24

DSQ

Per Schanche

Asker SK

19:03

113 84

DNS

Andreas Erichsen

Nydalens SK

DNS

Hallvard Berg

Tyrving IL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

Tyrving IL

11:13

+0:00

2.

Harald Aasheim

Oppsal IF

12:33

+1:20

3.

Kjell Røkke

Tyrving IL

13:45

+2:32

4.

Per Øhlckers

Tyrving IL

14:30

+3:17

5.

Harald Bakke

Gjøvard o.l.

15:56

+4:43

6.

Roar Bjordal

Oppsal IF

17:59

+6:46

DSQ

Øyvind Hoveid

Asker SK

16:52

85

DNS

Ivar Opsahl

Tyrving IL

DNS

Helge Bjaaland

Heming/Njård OL

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Haugerud IF

17:47

+0:00

2.

Terje Throndsen

Nittedal

19:31

+1:44

3.

Kjell H. Eriksen

Fossum IF

20:34

+2:47

4.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

21:36

+3:49

DSQ

Sveinung Bleikvin

Asker SK

18:19

74

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Bjerke

Lillomarka OL

22:17

+0:00

2.

Bjørn Larsson

Lillomarka OL

23:18

+1:01

Klasse: H17B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kvisle

Asker SK

11:34

+0:00

2.

Snorre Lægran

Nydalens SK

13:25

+1:51

3.

Haakon Knudsen

Oppsal IF

15:57

+4:23

4.

Per Anders Ytterbø

Asker SK

17:35

+6:01

5.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

22:42

+11:08

6.

Jan Kløgetvedt

Tyrving IL

34:59

+23:25

DSQ

Jørgen Stenwig

Tyrving IL

5:10

96 114 85 74 76 118 80 83 148

DSQ

Torkjel Nesheim

Tyrving IL

18:04

118

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marius Bakke

Fossum IF

18:14

Birk Thorstensen

Oppsal IF

17:31

Anna Austad Sveen

Raumar Orientering

17:15

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

17:57

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

13:33

Henrik Knudsen

Oppsal IF

13:04

Sondre Ytterbø

Asker SK

14:26

Vegard Benum Vestre

Fossum IF

17:48

Jonas Krogh

Oppsal IF

24:30

Petra Hoveid

Asker SK

26:11

Ida Kristine Tandberg

Nydalens SK

24:49

Kaja Grandal

Tyrving IL

19:03

Thomas Arnesen

Kolbotn & Skimt OL

21:26

Dina Marie Salvesen

Asker SK

15:20

Maren Hexeberg

Raumar Orientering

21:02

Sigurd N Kløgetvedt

Tyrving IL

22:38

Knut Selstad

Tyrving IL

16:23

Dorthe Martinussen

Fossum IF

17:55

Olav Flyen Bolin

Nydalens SK

22:25

Jonas Myhr

Asker SK

16:48

Tuva Nesheim Flatebakken

Tyrving IL

11:33

Silje Slungaard

Tyrving IL

23:24

Ole Henrik Woxholth

Asker SK

17:58

Mikkel Katla

Fossum IF

14:19

Eirik Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

26:26

Gaute Bergan

Nydalens SK

15:09

Ida Marie Flågen

Heming/Njård

20:49

Stian Hopsø Pedersen

Fossum IF

24:14

Karoline Egner Granelud

Asker SK

16:55

Hilde Sogn Haug

Fossum IF

19:17

Jonas Stolesund Randas

Heming/Njård

21:39

Herman Sandtrø

Heming/Njård

22:58

Jakob Lystskjold Bakkeng

Heming/Njård

17:59

Victor Ovind

Bjerkesvingen 8b 1367 snarøya

17:23

DSQ

Lasse L. Gulheim

Kolbotn & Skimt OL

31:31

35

Brutt

Peter Gisholt

Fossum IF

Brutt

Sindre Gisholt

Fossum IF

Brutt

Knut Dyrstad

Nydalen SK

DNS

Magnus Morgenlie Skei

Nydalens SK

DNS

Karoline Haaland

Fossum IF

DNS

Anders G. Kvålsgard

Fossum IF


Sist oppdatert:

2 august 2011, 08:38:25

Arrangør:

Fossum IF

Antall deltagere:

504

Antall startet:

468