Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Knut Valstads Minneløp 5. juni 2021

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

33:55

+0:00

165

2.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

43:56

+10:01

3.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

43:58

+10:03

145

4.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

44:42

+10:47

5.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

49:09

+15:14

6.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

51:42

+17:47

7.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

53:15

+19:20

8.

Astrid Reusch

Heming Orientering

58:39

+24:44

9.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

59:50

+25:55

10.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

1:03:37

+29:42

11.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

1:05:06

+31:11

12.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:11:17

+37:22

13.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

1:15:24

+41:29

14.

Clara Weisz

Nydalens SK

1:30:31

+56:36

175

15.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

1:30:36

+56:41

16.

Vilma Thomassen

Nydalens SK

1:54:25

+1:20:30

DSQ

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

21:34

141

Brutt

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

52:50

165 173 175

DNS

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

DNS

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

21:26

13:23

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

24:08

15:05

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:19

22:04

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

16:36

10:22

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

13:21

8:20

Sanne Østensen Gjelstad

Oppsal Orientering

19:03

11:54

Selma Løvbak Villumstad

Oppsal Orientering

18:55

11:49

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

18:08

11:20

Martha Kvadsheim

Oppsal Orientering

22:52

14:17

Sander Vuong Medhus

Oppsal Orientering

17:37

11:00

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

17:09

10:43

Irja Braut Ørvik

Oppsal Orientering

24:32

15:20

Sondre Gudim Stein

Oppsal Orientering

36:22

22:43

Fride Nyås Gjernes

Oppsal Orientering

35:26

22:08

Jonathan Grjotheim Østvold

Oppsal Orientering

36:02

22:31

Jonas Vuong Medhus

Oppsal Orientering

35:55

22:26

Eyolf Erichsen Skjeggestad

Oppsal Orientering

24:56

15:35

Johanna Meldalen

Oppsal Orientering

22:44

14:12

DNS

Ingmar Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

31:06

+0:00

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

37:36

+6:30

3.

Eivind Vågsnes

Oppsal Orientering

38:47

+7:41

145

4.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

39:07

+8:01

5.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

39:33

+8:27

6.

Sigmund Ølstad

Fet OL

40:55

+9:49

7.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

42:39

+11:33

8.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

46:51

+15:45

9.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

48:09

+17:03

10.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

48:42

+17:36

11.

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

50:22

+19:16

12.

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

1:02:34

+31:28

13.

Frode Wallberg

Heming Orientering

1:02:49

+31:43

14.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

1:03:38

+32:32

15.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

1:05:33

+34:27

16.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

1:07:27

+36:21

17.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:09:40

+38:34

18.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

1:10:40

+39:34

19.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

1:11:47

+40:41

20.

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:15:53

+44:47

21.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:20:19

+49:13

22.

Jakob Ramse Dønåsen

Raumar Orientering

1:31:49

+1:00:43

23.

Maximilian Mackenzie

Nydalens SK

1:32:19

+1:01:13

24.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

1:35:00

+1:03:54

DNS

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

DNS

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

DNS

Håkon Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

142 145 151 152 165 173

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

DNS

Bernhard Waastad

Fossum IF

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

32:25

+0:00

2.

Marie Scheele

Nydalens SK

38:01

+5:36

3.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

43:02

+10:37

4.

Signe Holo

Fossum IF

45:39

+13:14

5.

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

47:40

+15:15

6.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

47:45

+15:20

7.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

48:48

+16:23

8.

Pauline Myklebust

IL Koll

52:03

+19:38

9.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

52:18

+19:53

10.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

52:22

+19:57

11.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

52:49

+20:24

12.

Anne Østvold

Fossum IF

54:19

+21:54

13.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

55:02

+22:37

14.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

55:04

+22:39

15.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

57:46

+25:21

16.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

1:04:08

+31:43

17.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

1:08:24

+35:59

18.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

1:19:05

+46:40

147 151 152 71 156 163 167 76 175 161

DSQ

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:00:32

71

DSQ

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

1:09:32

76

DSQ

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:09:48

76

Brutt

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

1:15:53

163 167 76 175

DNS

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

DNS

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

18:11

+0:00

9:05

2.

Ingeborg Rødhjell

Oppsal Orientering

29:45

+11:34

14:52

3.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

31:56

+13:45

15:58

4.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

39:51

+21:40

19:55

5.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

42:29

+24:18

21:14

6.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

42:40

+24:29

21:20

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

42:36

+0:00

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

43:43

+1:07

3.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

44:01

+1:25

4.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

45:20

+2:44

5.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

49:32

+6:56

6.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

54:45

+12:09

7.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

55:13

+12:37

8.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

55:26

+12:50

9.

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

56:31

+13:55

10.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

57:03

+14:27

11.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:03:06

+20:30

12.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:05:51

+23:15

13.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

1:06:00

+23:24

14.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:08:40

+26:04

167

15.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:10:16

+27:40

16.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

1:10:39

+28:03

17.

Håvard Eik

Raumar Orientering

1:12:33

+29:57

18.

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

1:15:29

+32:53

19.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

1:22:23

+39:47

71 167

20.

Erlend Bakke

Fossum IF

1:27:49

+45:13

21.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:27:58

+45:22

22.

Lukas Jones Arnesen

Heming Orientering

1:29:38

+47:02

23.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

1:32:27

+49:51

24.

Halvard Hrubos-Strøm

Oppsal Orientering

1:45:31

+1:02:55

78 145 148 77 170 172

25.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

2:10:05

+1:27:29

DSQ

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

47:43

144

DSQ

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

1:18:34

162 164

Brutt

Aksel Eide

Bækkelagets SK

52:09

153 155 154 162 164 71 167 76 175

Brutt

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

1:06:49

153 155 154 162 164 71 167 76 175

Brutt

Felix Fabricius Bye

Nydalens SK

1:18:05

162 164 71 167 76 175

DNS

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

DNS

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

DNS

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

22:47

+0:00

11:23

2.

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

23:57

+1:10

11:58

3.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

23:59

+1:12

11:59

4.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

25:27

+2:40

12:43

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

26:07

+3:20

13:03

6.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

27:20

+4:33

13:40

7.

Armand Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

34:14

+11:27

17:07

8.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

43:15

+20:28

21:37

9.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

44:12

+21:25

22:06

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leonie Svensvik

Østmarka OK

59:13

+0:00

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

30:17

+0:00

11:38

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

30:42

+0:25

11:48

3.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

42:10

+11:53

16:13

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

39:53

+0:00

15:20

2.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

55:51

+15:58

21:28

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Landrø

Oppsal Orientering

21:53

+0:00

10:56

2.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

30:49

+8:56

15:24

3.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

31:21

+9:28

15:40

4.

Brage Schrøder-Nielsen

Oppsal Orientering

36:14

+14:21

18:07

DNS

Kathrine Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Brynjar Stokset

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Sundnes

Oppsal Orientering

35:04

+0:00

13:29

2.

Espen Bjella Unneberg

35:39

+0:35

13:42

3.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

37:34

+2:30

14:26

Brutt

Sturla Rognskog Mella

Oppsal Orientering

DNS

Frida van Megen

Oppsal Orientering

DNS

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

48:02

+0:00

12:58

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:09:47

+21:45

18:51

DNS

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

57:57

+0:00

15:39

DSQ

John Fredriksen

Oppsal Orientering

49:37

58 48 51 52 80

DNS

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

DNS

Kristine Kolshus

Oppsal Orientering

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

9:32

2.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:07:31

+26:29

15:42

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

8:22

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

50:58

+9:56

10:24

Klasse: Åpen AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

55:16

+0:00

12:51

2.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:06:44

+11:28

15:31

3.

Frank Solem

Oppsal Orientering

1:25:41

+30:25

19:55

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

45:14

+0:00

10:31

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

45:07

+0:00

9:12

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

46:27

+1:20

9:28

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

46:56

+1:49

9:34

4.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

47:35

+2:28

9:42

DNS

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

32:47

+0:00

8:51

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

33:55

+1:08

9:10

3.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

46:33

+13:46

12:34

4.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:40:15

+1:07:28

27:05

Klasse: Åpen AEK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Åstebøl

Oppsal Orientering

48:58

+0:00

15:47

Klasse: D45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

49:45

+0:00

13:26

2.

Ann Viljugrein

Oppsal Orientering

1:03:10

+13:25

17:04

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

48:12

+0:00

15:32

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

37:16

+0:00

10:04

2.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

47:03

+9:47

12:42

DNS

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

45:54

+0:00

10:40

2.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

48:22

+2:28

11:14

3.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

48:45

+2:51

11:20

4.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

52:39

+6:45

12:14

5.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

1:27:26

+41:32

20:20

Brutt

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

38:09

39 163 58 48 31 63 51 52 80 239

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

DNS

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

DNS

Arne Olaussen

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2021, 21:07:21

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

205

Antall startet:

173