Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - løp 2 28. april 2011

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Andersen

Konnerud IL

18:08

+0:00

2.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

19:14

+1:06

3.

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

20:11

+2:03

4.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

20:41

+2:33

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

20:46

+2:38

6.

Marit Isachsen

Buskerud

20:50

+2:42

7.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

21:03

+2:55

8.

Isa Heggedal

Konnerud IL

21:12

+3:04

9.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

21:25

+3:17

10.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

22:21

+4:13

11.

Kristin Sørensen

IF Sturla

22:39

+4:31

12.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

23:01

+4:53

13.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

23:25

+5:17

14.

Heidi Mogstad Bosness

Konnerud IL

23:33

+5:25

15.

Tove Heimdal

Konnerud IL

25:00

+6:52

16.

Margrete Engzelius

Oppland

25:04

+6:56

17.

Emilie Gjeruldsen

Oppland

28:11

+10:03

18.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

32:37

+14:29

DSQ

Kari Strand

Lierbygda OL

19:16

165

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Kalager

Buskerud

15:43

+0:00

2.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

16:33

+0:50

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

16:42

+0:59

4.

Lars Baklid

Konnerud IL

17:10

+1:27

5.

Sindre Engzelius Gylver

Buskerud

17:12

+1:29

6.

Tor Erling Aanerud

Lierbygda OL

18:17

+2:34

7.

Njål Svingheim

Konnerud IL

18:32

+2:49

8.

Knut Werner Hagen

Konnerud IL

18:38

+2:55

9.

Tommy Jauhojervi

Oppland

18:45

+3:02

10.

Henrik Bergman

Konnerud IL

19:19

+3:36

11.

Anton Bueie

Lierbygda OL

19:26

+3:43

12.

Arne Øyen

Oppland

19:34

+3:51

13.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

19:41

+3:58

14.

Tor Petter Jonsen

IF Sturla

20:03

+4:20

15.

Alf Pettersen

IL Tyrving

20:06

+4:23

16.

Vidar Strand

Lierbygda OL

20:16

+4:33

17.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

20:32

+4:49

18.

Erlend Isachsen

Buskerud

20:38

+4:55

19.

Geir Trøen

Lierbygda OL

20:51

+5:08

20.

Roger Olsson

Lierbygda OL

23:03

+7:20

21.

Kristian Nøss

Røyken OL

24:12

+8:29

22.

Magnus Olsson

Lierbygda OL

25:56

+10:13

23.

Morten Gjeruldsen

Buskerud

31:30

+15:47

24.

Erik Eriksen

IF Sturla

39:44

+24:01

DSQ

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

4:51

164 165 103 166 167 104 168 102 171 172 105 106 10...

DSQ

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

18:45

100

DSQ

Erlend Engzelius Gylver

Buskerud

18:54

172

DNS

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

DNS

Tibor Vári

IF Sturla

DNS

Rune Sørensen

IF Sturla

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

16:10

+0:00

2.

Katinka Jussie L. Brurberg

IF Sturla

16:29

+0:19

3.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

16:53

+0:43

4.

Ingunn Vári, Egeberg

IF Sturla

17:04

+0:54

5.

Synne Strand

Lierbygda OL

17:50

+1:40

6.

Jenny Baklid

Konnerud IL

19:51

+3:41

6.

Kornelia L. Brurberg

IF Sturla

19:51

+3:41

8.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

22:28

+6:18

9.

Caroline Bergman

Konnerud IL

22:49

+6:39

10.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

29:49

+13:39

DSQ

Fride Sørensen

IF Sturla

21:34

170

DSQ

Iselin Sørensen

IF Sturla

21:40

101 159 163 102 103 166 167 168

DNS

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

13:34

+0:00

2.

Lars Petter Jonsen

IF Sturla

13:55

+0:21

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

14:10

+0:36

4.

Iver Sørensen

IF Sturla

17:31

+3:57

5.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

17:35

+4:01

6.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

17:38

+4:04

7.

Eilif Tandberg Swensen

Oppland

17:46

+4:12

8.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

17:48

+4:14

9.

Fredrik Aasen Strømsnes

Lierbygda OL

17:50

+4:16

10.

August Aanerud

Lierbygda OL

19:48

+6:14

11.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

20:20

+6:46

12.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:55

+7:21

13.

Jonas Bueie

Lierbygda OL

21:42

+8:08

14.

Halvor Øyen

Oppland

22:21

+8:47

DSQ

Oscar Aanerud

Lierbygda OL

29:45

102

DNS

Audun Heimdal

Konnerud IL

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

12:32

+0:00

2.

Sverre Strand

Lierbygda OL

14:11

+1:39

3.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

14:53

+2:21

4.

Haakon Olsson

Lierbygda OL

15:25

+2:53

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

16:00

+3:28

6.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

16:22

+3:50

7.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

17:43

+5:11

8.

Martine Jægtvik

Konnerud IL

19:28

+6:56

9.

Emilie Dalen

Konnerud IL

19:29

+6:57

10.

Vilje Palmberg Thorsen

Konnerud IL

20:17

+7:45

11.

Lucas Ask Conell

Lierbygda OL

28:14

+15:42

12.

Maren Bogen Eriksen

IF Sturla

1:04:58

+52:26

13.

Sunniva Bogen Eriksen

IF Sturla

1:06:11

+53:39

DSQ

Hedda Ask

Lierbygda OL

19:42

169

DSQ

Hanna Haugen Ask Connell

Lierbygda OL

19:43

169 107

DSQ

Petter Bogen Eriksen

IF Sturla

20:39

169

DSQ

Ståle Svanberg

Konnerud IL

25:22

159 169 170 105

DNS

Åshild Vári, Egeberg

IF Sturla


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2011, 19:40:19

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

96

Antall startet:

90