Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sommersamling 13-16 Sprint 19. juni 2021

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

16:41

+0:00

7:34

2.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

16:46

+0:05

7:37

3.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

16:54

+0:13

7:40

4.

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

17:44

+1:03

8:03

5.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

18:51

+2:10

8:34

5.

Astrid Reusch

Heming Orientering

18:51

+2:10

8:34

7.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

19:48

+3:07

9:00

8.

Kajsa Harstad Arntsen

Heming Orientering

19:55

+3:14

9:03

9.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

21:37

+4:56

9:49

10.

Silja Berstad

Heming Orientering

22:45

+6:04

10:20

11.

Kristine Woldene

Fossum IF

22:49

+6:08

10:22

12.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

23:07

+6:26

10:30

13.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

24:08

+7:27

10:58

14.

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

24:53

+8:12

11:18

15.

Guro Brænden

Lillomarka OL

33:04

+16:23

15:01

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

14:48

+0:00

6:43

2.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

15:22

+0:34

6:59

3.

Magnus Rørlien Jevanord

Fossum IF

15:59

+1:11

7:15

4.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

16:07

+1:19

7:19

5.

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

16:22

+1:34

7:26

6.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

16:35

+1:47

7:32

7.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

17:24

+2:36

7:54

8.

Sigmund Ølstad

Fet OL

17:37

+2:49

8:00

9.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

17:55

+3:07

8:08

10.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

18:20

+3:32

8:19

11.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

18:23

+3:35

8:21

12.

Estin Skram

Nittedal OL

18:34

+3:46

8:26

13.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

18:35

+3:47

8:26

14.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

19:04

+4:16

8:40

15.

Aksel Victor Sanchis

Heming Orientering

19:30

+4:42

8:51

16.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

19:32

+4:44

8:52

17.

Jakob Ramse Dønåsen

Raumar Orientering

21:16

+6:28

9:40

18.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

22:15

+7:27

10:06

19.

Vinjar Treito

24:24

+9:36

11:05

20.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

24:55

+10:07

11:19

21.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

24:56

+10:08

11:20

22.

Tobias Eriksen Andersgaard

Lillomarka OL

25:45

+10:57

11:42

23.

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

26:27

+11:39

12:01

24.

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

27:11

+12:23

12:21

25.

Amund Kortner Vogt

Østmarka OK

28:16

+13:28

12:50

DSQ

Frode Wallberg

Heming Orientering

25:06

214

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

19:41

+0:00

7:52

2.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

20:21

+0:40

8:08

3.

Elise Thorseng

Fossum IF

21:09

+1:28

8:27

4.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

21:20

+1:39

8:32

5.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

22:24

+2:43

8:57

6.

Martine Arntsen Haug

Østmarka OK

22:34

+2:53

9:01

7.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

22:42

+3:01

9:04

8.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

23:13

+3:32

9:17

9.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

23:30

+3:49

9:24

10.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

23:47

+4:06

9:30

11.

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

24:01

+4:20

9:36

12.

Tuva Høyer

Fossum IF

24:21

+4:40

9:44

13.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

24:36

+4:55

9:50

14.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

25:03

+5:22

10:01

15.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

25:46

+6:05

10:18

16.

Una Nastad

Asker Skiklubb

25:53

+6:12

10:21

17.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

28:34

+8:53

11:25

18.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

28:52

+9:11

11:32

19.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

32:01

+12:20

12:48

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

15:22

+0:00

6:08

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

16:16

+0:54

6:30

2.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

16:16

+0:54

6:30

4.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

17:04

+1:42

6:49

5.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

17:36

+2:14

7:02

6.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

17:49

+2:27

7:07

7.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

18:43

+3:21

7:29

8.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

19:01

+3:39

7:36

9.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

20:04

+4:42

8:01

10.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

20:07

+4:45

8:02

11.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

20:21

+4:59

8:08

12.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

21:09

+5:47

8:27

13.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

21:56

+6:34

8:46

14.

Alfred Eckmann Aronsen

Nittedal OL

22:01

+6:39

8:48

15.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

22:04

+6:42

8:49

16.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

22:52

+7:30

9:08

17.

Anders Næss-Ulseth

IL Koll

23:19

+7:57

9:19

18.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

24:47

+9:25

9:54

19.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

25:40

+10:18

10:16

20.

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

26:45

+11:23

10:42

21.

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

27:18

+11:56

10:55

22.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

28:27

+13:05

11:22

23.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

31:03

+15:41

12:25

24.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

31:39

+16:17

12:39

25.

Sjur Nilsen

Raumar Orientering

33:17

+17:55

13:18

26.

Even Engh

Raumar Orientering

34:55

+19:33

13:58

DSQ

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

16:49

227

DSQ

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

17:48

225


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 juni 2021, 09:49:20

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

88

Antall startet:

88