Klasse: D13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Silje Taraldlien | Fet OL | 57:52 | +0:00 | 15:38 | |||
Brutt | Hedvig Nyberg-Hansen | Fossum IF | 1:05:53 | |||||
Klasse: H13-16C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Vinjar Treito | Oppsal Orientering | 49:53 | +0:00 | 13:28 | |||
2. | Brage Wergeland Biem | Lillomarka OL | 53:18 | +3:25 | 14:24 | |||
3. | Tobias Eriksen Andersgaard | Lillomarka OL | 53:21 | +3:28 | 14:25 | |||
Klasse: D13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | 42:23 | +0:00 | 10:52 | |||
2. | Synne Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 43:16 | +0:53 | 11:05 | |||
3. | Tuva Berger Gjelstad | Oppsal Orientering | 44:21 | +1:58 | 11:22 | |||
4. | Henni Hattestad Kristensen | Heming Orientering | 55:00 | +12:37 | 14:06 | |||
5. | Astrid Reusch | Heming Orientering | 56:00 | +13:37 | 14:21 | |||
6. | Ingrid Merete Jebsen | Heming Orientering | 57:09 | +14:46 | 14:39 | |||
7. | Kristin Haugen Øgaard | Raumar Orientering | 58:55 | +16:32 | 15:06 | |||
8. | Alida Hertzenberg | Fossum IF | 1:03:25 | +21:02 | 16:15 | |||
9. | Kristine Woldene | Fossum IF | 1:04:02 | +21:39 | 16:25 | |||
10. | Josefine Oraug Rygh | Nydalens SK | 1:15:51 | +33:28 | 19:26 | |||
11. | Charlotte Hopsnes | Fossum IF | 1:16:07 | +33:44 | 19:31 | |||
DSQ | Selma Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 55:52 | 193 201 202 204 205 207 208 209 224 | ||||
Klasse: H13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Sommerhein | Fossum IF | 33:38 | +0:00 | 8:12 | |||
2. | Sondre Hafskjold | Nydalens SK | 38:03 | +4:25 | 9:16 | |||
3. | Sigmund Ølstad | Fet OL | 43:20 | +9:42 | 10:34 | |||
4. | Boye Wangensteen | Lillomarka OL | 44:32 | +10:54 | 10:51 | |||
5. | Viktor Meland-Tangen | Bækkelagets SK | 48:43 | +15:05 | 11:52 | |||
6. | Andreas N Aspelund | Nydalens SK | 50:51 | +17:13 | 12:24 | |||
7. | Magnus Rørlien Jevanord | Fossum IF | 51:00 | +17:22 | 12:26 | |||
8. | Henrik Harstad | Nordre Follo Orientering | 51:38 | +18:00 | 12:35 | |||
9. | Peter Telle-Hansen | Tyrving IL | 52:13 | +18:35 | 12:44 | |||
10. | Jacob Finstad Land | Tyrving IL | 53:16 | +19:38 | 12:59 | |||
11. | Brage Fuglseth Olsen | Asker Skiklubb | 57:45 | +24:07 | 14:05 | |||
12. | Erlend Hellerud Øpstad | Asker Skiklubb | 59:28 | +25:50 | 14:30 | |||
13. | Estin Skram | Nittedal OL | 1:00:22 | +26:44 | 14:43 | |||
14. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 1:02:33 | +28:55 | 15:15 | |||
15. | Jørgen Ler | Fet OL | 1:03:40 | +30:02 | 15:31 | |||
16. | Otto Schjølberg-Henriksen | Nydalens SK | 1:10:22 | +36:44 | 17:09 | |||
17. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 1:12:08 | +38:30 | 17:35 | |||
18. | Frode Wallberg | Heming Orientering | 1:22:36 | +48:58 | 20:08 | |||
19. | Jakob Ramse Dønåsen | Raumar Orientering | 1:25:42 | +52:04 | 20:54 | |||
Klasse: D15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gunde Tumelionis | Fossum IF | 48:26 | +0:00 | 10:45 | |||
2. | Ragnhild Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 49:07 | +0:41 | 10:54 | |||
3. | Tuva Høyer | Fossum IF | 51:32 | +3:06 | 11:27 | |||
4. | Elise Thorseng | Fossum IF | 53:11 | +4:45 | 11:49 | |||
5. | Maren Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 53:22 | +4:56 | 11:51 | |||
6. | Sofia Øhlckers | Tyrving IL | 54:03 | +5:37 | 12:00 | |||
7. | Celia Sophia Davies | Asker Skiklubb | 54:58 | +6:32 | 12:12 | |||
8. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 55:43 | +7:17 | 12:22 | |||
9. | Mari Kalleson | Oppsal Orientering | 56:16 | +7:50 | 12:30 | |||
10. | Martine Arntsen Haug | Østmarka OK | 56:52 | +8:26 | 12:38 | |||
11. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 58:44 | +10:18 | 13:03 | |||
12. | Tale Nordby Hvenekilde | Oppsal Orientering | 1:11:15 | +22:49 | 15:50 | |||
13. | Silje Ruud Fossheim | Asker Skiklubb | 1:24:55 | +36:29 | 18:52 | |||
14. | Tuva Espelin | Asker Skiklubb | 1:25:52 | +37:26 | 19:04 | |||
15. | Karin Halsaa Dolven | Asker Skiklubb | 1:38:43 | +50:17 | 21:56 | |||
16. | Martha Wisløff | Asker Skiklubb | 1:39:43 | +51:17 | 22:09 | |||
DSQ | Hanne Wærp Hauge | Nydalens SK | 1:02:32 | 169 165 | ||||
DSQ | Synne Utseth Bøhlerengen | Oppsal Orientering | 1:03:31 | 169 165 | ||||
DSQ | Sofie Solheim Undeberget | Oppsal Orientering | 1:09:00 | 169 165 208 209 224 | ||||
DSQ | Emilie Rehn | Nordre Follo Orientering | 1:10:01 | 169 165 208 209 224 | ||||
Klasse: H15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 38:57 | +0:00 | 7:56 |
| ||
2. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 40:21 | +1:24 | 8:14 | |||
3. | Sondre Olaussen | Oppsal Orientering | 41:34 | +2:37 | 8:28 | |||
4. | Tobias Tronbøl Lium | IL Koll | 45:17 | +6:20 | 9:14 | |||
5. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 45:58 | +7:01 | 9:22 | |||
6. | Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | 48:56 | +9:59 | 9:59 | |||
7. | Aksel Eide | Bækkelagets SK | 49:53 | +10:56 | 10:10 | |||
8. | Mons Sætre-Lorentzen | Fet OL | 50:56 | +11:59 | 10:23 | |||
9. | Markus Hirsch | Bækkelagets SK | 55:14 | +16:17 | 11:16 | |||
10. | Vetle Frydenlund Norling | Nydalens SK | 57:50 | +18:53 | 11:48 | |||
11. | Elias Andenæs | Asker Skiklubb | 58:44 | +19:47 | 11:59 | |||
12. | Mathias Linløkken | Østmarka OK | 58:45 | +19:48 | 11:59 | |||
13. | Marius Juell Larsen | Tyrving IL | 59:02 | +20:05 | 12:02 | |||
14. | Anders Næss-Ulseth | IL Koll | 59:39 | +20:42 | 12:10 | |||
15. | Even Engh | Raumar Orientering | 1:10:41 | +31:44 | 14:25 | |||
16. | Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | 1:16:20 | +37:23 | 15:34 | |||
17. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 1:19:57 | +41:00 | 16:18 | |||
18. | Eskil Hafskjold | Nydalens SK | 1:20:41 | +41:44 | 16:27 | |||
19. | Gjermund Taje Skeie | Raumar Orientering | 1:21:27 | +42:30 | 16:37 | |||
20. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 1:22:21 | +43:24 | 16:48 | |||
21. | Alfred Eckmann Aronsen | Nittedal OL | 1:23:28 | +44:31 | 17:02 | |||
22. | Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | 1:25:19 | +46:22 | 17:24 | |||
23. | Sjur Nilsen | Raumar Orientering | 1:36:57 | +58:00 | 19:47 | |||
24. | Gabriel Solem | Oppsal Orientering | 1:37:15 | +58:18 | 19:50 | |||
25. | Lavrans Larsen Hirsch | Tyrving IL | 2:44:01 | +2:05:04 | 33:28 | |||
DSQ | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 57:19 | 186 187 169 165 208 210 224 | ||||
DSQ | Alvin Andersen Maribo | Raumar Orientering | 1:28:48 | 186 187 165 208 | ||||
Arrangør | Pål Chr Ingjerd | Bækkelagets SK | 45:07 |
Sist oppdatert: | 20 juni 2021, 20:48:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 84 |
Antall startet: | 84 |