Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 3 5. mai 2011

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

21:36

+0:00

2.

Anette Baklid

Konnerud IL

21:40

+0:04

3.

Halvor Horvli

Konnerud IL

21:55

+0:19

4.

Ida Svanberg

Røyken OL

23:26

+1:50

5.

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

24:08

+2:32

6.

Isa Heggedal

Konnerud IL

25:03

+3:27

7.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

25:36

+4:00

8.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

25:40

+4:04

9.

Kari Strand

Lierbygda OL

26:20

+4:44

10.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

27:31

+5:55

10.

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

27:31

+5:55

12.

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

28:05

+6:29

13.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

28:25

+6:49

14.

Berit Danielsen

IL Tyrving

28:26

+6:50

15.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

28:29

+6:53

16.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

28:49

+7:13

17.

Tove Heimdal

Konnerud IL

29:25

+7:49

18.

Kristin Sørensen

IF Sturla

30:50

+9:14

19.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

30:54

+9:18

20.

Hilde Jervan

IF Sturla

31:56

+10:20

21.

Heidi Mogstad Bosness

Konnerud IL

33:34

+11:58

22.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

36:56

+15:20

23.

Pernille Opsahl

IF Sturla

37:12

+15:36

24.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

47:07

+25:31

DSQ

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

32:32

42

DSQ

Tone Berit Mohagen

Konnerud IL

39:45

40

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Saugerud

Konnerud IL

19:10

+0:00

2.

Erik Trøen

Lierbygda OL

19:47

+0:37

3.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

20:23

+1:13

4.

Vidar Strand

Lierbygda OL

21:18

+2:08

5.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

21:40

+2:30

6.

Njål Svingheim

Konnerud IL

22:22

+3:12

7.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

23:18

+4:08

8.

Knut Werner Hagen

Konnerud IL

23:23

+4:13

9.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

23:31

+4:21

10.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

23:49

+4:39

11.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

24:31

+5:21

12.

Trond Lund

Asker SK

25:45

+6:35

13.

Alf Pettersen

IL Tyrving

26:00

+6:50

14.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

26:14

+7:04

15.

Tor Erling Aanerud

Lierbygda OL

26:38

+7:28

16.

Terje Amundsen

Konnerud IL

27:17

+8:07

17.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

27:21

+8:11

18.

Anders Nybø

Konnerud IL

27:26

+8:16

19.

Rune Sørensen

IF Sturla

28:36

+9:26

20.

Henrik Bergman

Konnerud IL

29:32

+10:22

21.

Geir Trøen

Lierbygda OL

30:08

+10:58

22.

Per Dalheim

Konnerud IL

34:12

+15:02

23.

Kristian Nøss

Røyken OL

34:16

+15:06

24.

Sven Gjermund Arnesen

Konnerud IL

47:00

+27:50

Klasse: Nybegynnerløype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolaj Hubschle

IF Sturla

14:36

+0:00

2.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

17:15

+2:39

3.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

19:04

+4:28

4.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

19:25

+4:49

5.

Annelene Larsen

Konnerud IL

19:50

+5:14

6.

Ylva Ertvåg

Konnerud IL

22:21

+7:45

7.

Frøya Ertvåg

Konnerud IL

22:37

+8:01

8.

Åshild Vári, Egeberg

IF Sturla

22:42

+8:06

9.

Sverre Strand

Lierbygda OL

23:30

+8:54

10.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

24:30

+9:54

11.

Konstanse Moholt

Kongsberg OL

24:33

+9:57

12.

Petter Bogen Eriksen

IF Sturla

24:42

+10:06

13.

Emma Strømsnes

Lierbygda OL

25:58

+11:22

14.

Maren Bogen Eriksen

IF Sturla

29:41

+15:05

15.

Oscar Aanerud

Lierbygda OL

32:45

+18:09

DSQ

Iselin Sørensen

IF Sturla

45:40

52 53 54 55 50

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

21:53

+0:00

2.

Synne Strand

Lierbygda OL

24:38

+2:45

3.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

25:38

+3:45

4.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

27:48

+5:55

5.

Aurora Moholt

Kongsberg OL

28:09

+6:16

6.

Fride Sørensen

IF Sturla

29:25

+7:32

7.

Kornelia L. Brurberg

IF Sturla

32:39

+10:46

8.

Jenny Baklid

Konnerud IL

32:45

+10:52

9.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

33:19

+11:26

10.

Caroline Bergman

Konnerud IL

33:28

+11:35

11.

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

33:57

+12:04

12.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

34:03

+12:10

13.

Siri Moholth

Kongsberg OL

37:36

+15:43

14.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

45:55

+24:02

15.

Helene Nybø

Konnerud IL

47:16

+25:23

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Petter Jonsen

IF Sturla

16:26

+0:00

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

19:52

+3:26

3.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

20:03

+3:37

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

21:53

+5:27

5.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

22:45

+6:19

6.

Iver Sørensen

IF Sturla

23:32

+7:06

7.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

29:04

+12:38

8.

Fredrik Aasen Strømsnes

Lierbygda OL

29:24

+12:58

9.

Jonas Bueie

Lierbygda OL

36:35

+20:09

10.

Oscar Aanerud

Lierbygda OL

40:17

+23:51

DSQ

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

17:38

37

DSQ

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

28:04

33 36 37 38 39 40 50

DNS

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2011, 17:13:36

Arrangør:

Sturla, IF

Antall deltagere:

94

Antall startet:

93