Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mor-O-løpet 6. august 2021

Resultater vil bli gjennomgått for korreksjoner innen kl. 11:00 lørdag 7/8. Trekning av premier blir foretatt kl 12:00.

Klasse: H14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

29:04

+0:00

2.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

29:22

+0:18

3.

Lars Birkenes

Birkenes IL

30:52

+1:48

91 146 162

4.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

32:12

+3:08

88 91

5.

Heine Fuglem

Emblem IL

32:13

+3:09

88 91

6.

Henrik Gundersen

Porsgrunn OL

33:08

+4:04

7.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

33:17

+4:13

88 91

8.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

33:28

+4:24

9.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

33:30

+4:26

10.

Sondre Kornmo

Porsgrunn OL

33:38

+4:34

11.

Brage Kristiansen

OK Moss

33:43

+4:39

88 91

12.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

33:45

+4:41

85 88 91

13.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

33:52

+4:48

88 91

14.

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

34:05

+5:01

88 91

15.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

34:07

+5:03

88 91 163

15.

Fredrik Texmo Grønn

Sarpsborg OL

34:07

+5:03

88 91

17.

Sigmund Ølstad

Fet OL

35:34

+6:30

18.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

35:42

+6:38

19.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

35:49

+6:45

144 146

20.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

36:11

+7:07

21.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

36:16

+7:12

22.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

38:50

+9:46

23.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

38:52

+9:48

146

24.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

38:56

+9:52

25.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

38:59

+9:55

146

26.

Sivert Folgerø

Freidig

39:08

+10:04

88 91 145

27.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

40:30

+11:26

28.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

40:47

+11:43

29.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

40:55

+11:51

30.

Arne Biseth

Kongsberg OL

40:59

+11:55

30.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

40:59

+11:55

147

32.

Idar Jongenburger

Sandnes IL (Rogaland)

41:02

+11:58

33.

Peter Sæbbø

Sandnes IL (Rogaland)

41:35

+12:31

34.

Livar Oftedal

Ålgård Orientering

42:36

+13:32

35.

Joachim Lind

Mo OK

44:40

+15:36

35.

Erlend Mathias Olsen

Bodø og Omegn IF Orientering

44:40

+15:36

37.

Marius Lærum Hagen

Tynset IF

47:45

+18:41

147

38.

Adam Hvesser

Verdal OK

47:48

+18:44

91 146 162

39.

Noa Høydal

Verdal OK

48:05

+19:01

40.

Isak Mortensen

Mo OK

50:54

+21:50

41.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

56:11

+27:07

42.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

56:16

+27:12

82

43.

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

56:51

+27:47

146

DNS

Ole Magnus Storemyr

IL Hauken

DNS

Jens G. Dybvik

Stokke IL

DNS

Marcus Windvik

Sandefjord OK

DNS

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

DNS

Ole Andreas Øygarden

Porsgrunn OL

Klasse: H15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

25:42

+0:00

2.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

26:22

+0:40

3.

Oskar Heksem

Fana IL

26:59

+1:17

91

4.

Jone Valdal

Sandnes IL (Rogaland)

27:23

+1:41

5.

Ola Dåsnes

Vang OL

27:50

+2:08

6.

Sigmund Javenes Flaa

Birkenes IL

27:52

+2:10

7.

Alf Petter Lynum

Freidig

28:05

+2:23

88 91

8.

Andreas Strømme Lid

Varegg Fleridrett

28:43

+3:01

144 146

9.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

28:44

+3:02

10.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

29:12

+3:30

91

11.

Sverre Sandvik

Halden SK

29:20

+3:38

91

11.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

29:20

+3:38

13.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

29:23

+3:41

13.

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

29:23

+3:41

13.

Eivind Imrik

Fredrikstad SK

29:23

+3:41

91

16.

Linus Mjøsund

Nydalens SK

29:29

+3:47

17.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

29:38

+3:56

17.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

29:38

+3:56

19.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

29:40

+3:58

20.

Martin Bryggen

Halden SK

30:36

+4:54

91

21.

Jonas Vistnes Myklebost

Sandnes IL (Rogaland)

30:40

+4:58

22.

Kristian Birkeland

Birkenes IL

30:50

+5:08

91 146 162

23.

Gaute Nysæter

Skien OK

30:51

+5:09

162

24.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

31:22

+5:40

88 91 162

25.

Kristian Ekeberg Fliid

Skien OK

31:45

+6:03

146 162

26.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

32:08

+6:26

88 91

27.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

32:11

+6:29

28.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

32:57

+7:15

91 146

29.

Mats Johnsen

Sturla, IF

33:07

+7:25

30.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

33:18

+7:36

91

31.

Jens Wold

Sturla, IF

33:20

+7:38

32.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

33:25

+7:43

33.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

33:39

+7:57

34.

Oskar Hope

Modum OL

33:41

+7:59

35.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

33:48

+8:06

88 91

36.

Erlend Holter Nilssen

Bodø og Omegn IF Orientering

34:01

+8:19

37.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

34:20

+8:38

38.

Birk Breimo

OK Moss

34:36

+8:54

88 91 147 163

39.

Hallvard Hellevik

Freidig

34:59

+9:17

88 91

40.

Erik Rugsland

Birkenes IL

36:14

+10:32

91

41.

Mathias Aamlid Trondsen

Birkenes IL

36:18

+10:36

88 91

42.

Emil Nygård

Birkenes IL

36:25

+10:43

88 91

43.

Fabian Johannessen

Kristiansand OK

36:27

+10:45

88 91

44.

Eirik Wathne

Sandnes IL (Rogaland)

36:36

+10:54

147

45.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

36:40

+10:58

46.

Ole Andreas Veske

OK Skøynar

38:32

+12:50

88 91

47.

Håkon Hallan

OK Skøynar

38:33

+12:51

88 91

48.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

38:57

+13:15

49.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

39:11

+13:29

50.

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

39:19

+13:37

51.

Erlend Bakke

Fossum IF

39:20

+13:38

52.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

39:23

+13:41

53.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

39:31

+13:49

54.

Emil Vierinen

IL BUL-Tromsø

42:05

+16:23

55.

Eetu Vierinen

IL BUL-Tromsø

42:14

+16:32

56.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

47:01

+21:19

57.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

47:22

+21:40

58.

Henrik Ramsevik Teigene

Emblem IL

49:21

+23:39

59.

Ludvik Grindberg

Verdal OK

52:05

+26:23

146

DNS

Diderik Rønning Bøe

Sandefjord OK

DNS

Thomas Myhre

Skien OK

DNS

Niclas Gunnerød

Stokke IL

DNS

August Hellerud Sire

Konnerud IL

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

27:20

+0:00

2.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

27:21

+0:01

3.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

27:32

+0:12

4.

Henning Reichenbach

Oppsal Orientering

28:14

+0:54

5.

Joel Skoge

Sandnes IL (Rogaland)

28:37

+1:17

162

6.

Brage Eikås

Sandefjord OK

28:45

+1:25

7.

Samuel A Stokkeland

Ålgård Orientering

28:52

+1:32

8.

Ulrik Mascali Böhm

Kristiansand OK

29:13

+1:53

91 146

9.

Ulrik McFadzean

Kristiansand OK

29:24

+2:04

91 146

10.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

29:32

+2:12

11.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

29:41

+2:21

12.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

29:50

+2:30

13.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

29:52

+2:32

13.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

29:52

+2:32

15.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

29:55

+2:35

16.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

30:04

+2:44

17.

Sindre Mathisen

OL Tønsberg og omegn

31:11

+3:51

18.

Lars Loftesnes Kaupang

OL Tønsberg og omegn

31:15

+3:55

85

19.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

32:22

+5:02

20.

Sivert Finstad

Fredrikstad SK

32:50

+5:30

91

21.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

32:52

+5:32

91 146

22.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

33:20

+6:00

91

23.

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

33:40

+6:20

24.

Tristan Halvorsen

Freidig

33:56

+6:36

25.

Håkon Grønli

Førde IL

34:25

+7:05

26.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

34:45

+7:25

27.

Vegard Lereim Storli

Freidig

35:08

+7:48

28.

Magnus Alstad

Frol IL

35:23

+8:03

29.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

35:26

+8:06

30.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

35:32

+8:12

31.

Even Engh

Raumar Orientering

36:16

+8:56

31.

Håvard Eik

Raumar Orientering

36:16

+8:56

33.

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

36:18

+8:58

34.

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

37:13

+9:53

35.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

38:41

+11:21

36.

Magnus Skytterholm Standal

Emblem IL

38:45

+11:25

37.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

39:40

+12:20

38.

Gjermund Osdal

Harstad OL

42:28

+15:08

DSQ

Eskil Brænden

Lillomarka OL

33:28

100 143 144 145 146 147 162 163

DSQ

Kidus Girma

Elverum OK

34:14

100 143 144 145 146 147

DSQ

Jonas Hicken

IL Koll

47:55

81 82 84 85 87 90 91 143 144 145 146 147 16...

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

48:02

81 82 84 85 87 88 90 91 143 144 145 146 14...

DSQ

Martin Christoffer Borg

IL Koll

48:05

81 82 84 85 87 88 90 91 143 144 145 146 14...

DNS

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

DNS

Isak Fagerland

Sturla, IF

DNS

Anders Næss-Ulseth

IL Koll

Klasse: D14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

32:09

+0:00

88 91

2.

Selma White

Søgne og Songdalen OK

32:46

+0:37

3.

Cathrine Sogn

Notodden OL

33:13

+1:04

147

4.

Wilma Evensen

OL Tønsberg og omegn

33:18

+1:09

147 162

5.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

33:30

+1:21

88 91

6.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

33:31

+1:22

7.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

33:32

+1:23

88 91

8.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

33:34

+1:25

88 91 147

9.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

33:40

+1:31

88 91

10.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

33:51

+1:42

147

11.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

33:52

+1:43

88 91

12.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

34:27

+2:18

88 91 147 163

13.

Erle Elise Wold

OK Moss

34:31

+2:22

88 91 147 163

14.

Thelma Brathagen

Larvik OK

34:33

+2:24

15.

Mari Alsos Höglin

Harstad OL

35:31

+3:22

88 91

16.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

35:32

+3:23

17.

Ada C Stokkeland

Ålgård Orientering

35:34

+3:25

18.

Julie Mydland Helland

Egersund OK

35:35

+3:26

19.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

35:36

+3:27

20.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:38

+3:29

21.

Lisa Sæther Verdenius

Vingelen IL

35:41

+3:32

88 91

22.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

35:48

+3:39

23.

Jonette Celia Evensen

Bardu IL

38:51

+6:42

88 91

24.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:53

+7:44

25.

Mari Richter

Sandnes IL (Rogaland)

40:11

+8:02

88

26.

Elise Renard

Kongsberg OL

40:48

+8:39

27.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

41:19

+9:10

147

28.

Marte Eger

Kongsberg OL

41:41

+9:32

29.

Anna Gjestrud

Notodden OL

43:08

+10:59

30.

Sofie Wiersdalen Thunold

Porsgrunn OL

43:13

+11:04

31.

Karen Haanes Strandlie

Gjø-Vard OL

45:53

+13:44

88 91

32.

Mina Bleken Rud

Vang OL

46:01

+13:52

88 91

33.

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

46:05

+13:56

88 91

34.

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

47:29

+15:20

35.

Johanna Rosling

Stjørdals-Blink Orientering

48:07

+15:58

36.

Annika Lund Eikrem

Freidig

48:35

+16:26

147

37.

Veronica Holtedahl Simonsen

Sandefjord OK

50:59

+18:50

38.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

52:50

+20:41

39.

Ida Kristine Bue

Frol IL

54:32

+22:23

40.

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

54:35

+22:26

41.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

54:37

+22:28

42.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

56:13

+24:04

43.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

56:14

+24:05

44.

Guro Brænden

Lillomarka OL

56:19

+24:10

146

45.

Tora Heimdal

Bardu IL

58:01

+25:52

147

46.

Hanna Skjerve

Verdal OK

59:52

+27:43

47.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

+0:0-9

DNS

Ida Kristine Bue

OL Tønsberg og omegn

DNS

Synne Kvittum Nytrøen

Tynset IF

DNS

Mari Lauvstad Brenne

Byåsen IL

DNS

Ronja Götsch Iversen

IL BUL-Tromsø

Klasse: D15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

28:29

+0:00

2.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

28:49

+0:20

91

3.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

29:34

+1:05

4.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

29:42

+1:13

5.

Nora Halvorsen

Freidig

32:17

+3:48

88 91

6.

Marte Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

32:54

+4:25

88 90 91

7.

Live Grønnevet

IL Gular

33:11

+4:42

8.

Karoline Strandenes

Fana IL

33:16

+4:47

81

9.

Idun Hekland

IL Gular

33:19

+4:50

146

10.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

33:27

+4:58

11.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

33:56

+5:27

12.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

34:13

+5:44

147

13.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

34:14

+5:45

14.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

34:24

+5:55

88 91 147 163

15.

Jenny Siggerud

Sarpsborg OL

34:27

+5:58

88 91 147 163

16.

Åse Valero Kjerkreit

Halden SK

34:30

+6:01

88 91 147 163

17.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

35:04

+6:35

88 91

18.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

35:26

+6:57

88 91

19.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

35:34

+7:05

88 91

20.

Marit Svendgård

OK Skøynar

35:38

+7:09

88 91

21.

Alva Christiansen

Sandnes IL (Rogaland)

35:42

+7:13

162

22.

Annika van Raaij

Hedrum OL

36:09

+7:40

146 147

23.

Maren Sofie Fremstad

Larvik OK

36:11

+7:42

24.

Synne Skeie Petterson

Egersund OK

36:18

+7:49

25.

Amalie Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

36:30

+8:01

26.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

36:49

+8:20

88 91

27.

Pernille Zagar

Larvik OK

37:02

+8:33

28.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

37:16

+8:47

28.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

37:16

+8:47

30.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

39:02

+10:33

88 91

31.

Celia Sophia Davies

Asker Skiklubb

39:09

+10:40

32.

Miriam Sveen

Haugesund IL Orientering

39:42

+11:13

33.

Thea Martine Kristoffersen

Porsgrunn OL

45:21

+16:52

34.

Emilie Holtskog-Feremans

Skien OK

45:42

+17:13

35.

Vilde Aakre Leistad

Skien OK

45:47

+17:18

36.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

47:31

+19:02

37.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

47:32

+19:03

38.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

47:34

+19:05

39.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

48:19

+19:50

40.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

48:26

+19:57

41.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

52:23

+23:54

42.

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

56:29

+28:00

43.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

56:30

+28:01

44.

Solveig Nicolaysen

Stavanger Orienteringsklubb

+0:0-29

DNS

Inger Anne Svendsby Braarud

Halden SK

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

27:51

+0:00

2.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

28:06

+0:15

3.

Selma Lothine Fridheim Torp

Sandnes IL (Rogaland)

28:27

+0:36

162

3.

Synne Sandven

Notodden OL

28:27

+0:36

162

5.

Anna Taksdal

Ganddal IL

29:06

+1:15

6.

Sofie Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

29:15

+1:24

91 146

7.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

29:19

+1:28

91 146

8.

Elise Thorseng

Fossum IF

29:33

+1:42

9.

Mari Aarseth

Nydalens SK

30:14

+2:23

10.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

30:41

+2:50

11.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

31:53

+4:02

12.

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

32:18

+4:27

13.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

32:21

+4:30

14.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

32:27

+4:36

15.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

32:45

+4:54

15.

Signe Holo

Fossum IF

32:45

+4:54

17.

Pauline Myklebust

IL Koll

32:46

+4:55

147

18.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

32:47

+4:56

19.

Anne Østvold

Fossum IF

32:49

+4:58

20.

Tuva Høyer

Fossum IF

32:50

+4:59

20.

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

32:50

+4:59

22.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

33:08

+5:17

23.

Evelyn Fernandes Nødland

Sandnes IL (Rogaland)

34:26

+6:35

24.

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

34:29

+6:38

88 91 147 163

25.

Helene Nysæter

Bergens TF

35:22

+7:31

96

26.

Maria Strømdal Wik

Freidig

35:47

+7:56

27.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

36:00

+8:09

28.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

36:15

+8:24

146

29.

Ylva Klausen

Sturla, IF

36:17

+8:26

30.

Guro Schjølberg

Tynset IF

36:19

+8:28

31.

Vilde Haslekås Solheim

IF Trauma

36:20

+8:29

88 91

32.

Una Kittilsen

Freidig

36:28

+8:37

33.

Karine Aarstad Torgersen

Egersund OK

37:00

+9:09

34.

Cornelia Holene

Emblem IL

37:02

+9:11

35.

Sigrid Bakken Hamre

Larvik OK

37:06

+9:15

36.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

37:57

+10:06

36.

Tora Kittilsen

Freidig

37:57

+10:06

38.

Julie Drønnesund

Emblem IL

38:44

+10:53

39.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

39:40

+11:49

40.

Elida Fuglem

Emblem IL

39:43

+11:52

41.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

40:22

+12:31

42.

Solveig Louise Nissen

Freidig

41:29

+13:38

43.

Sigrid Lind

Mo OK

41:43

+13:52

44.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

41:46

+13:55

45.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

41:47

+13:56

46.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

49:27

+21:36

47.

Iril Ringheim

Larvik OK

54:48

+26:57

48.

Thea Beate Puntervold

Egersund OK

54:49

+26:58

49.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

55:39

+27:48

91

DSQ

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

41:17

91 92 100 143 144 145 146 147

DSQ

Marie Scheele

Nydalens SK

41:19

91 92 100 143 144 145 146 147

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

DNS

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

DNS

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering

DNS

Maren Henriksen

Lillehammer OK

Klasse: UT

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Øien Kloster

Fitjar IL

13:05

+0:00

2.

Ola Wathne Thingbø

Sandnes IL (Rogaland)

24:36

+11:31

91

3.

Carl Gustav Jongenburger

Sandnes IL

28:53

+15:48

4.

Sondre Batalden

Fana IL

28:55

+15:50

5.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

29:25

+16:20

6.

Arne Jacob Nystrøm Olsen

Stavanger Orienteringsklubb

29:52

+16:47

7.

Astrid White

Søgne og Songdalen OK

29:57

+16:52

8.

Marie Kvarme

Sturla, IF

30:41

+17:36

9.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

30:43

+17:38

10.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

30:45

+17:40

11.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

30:54

+17:49

12.

Anja Hole

Førde IL

31:10

+18:05

13.

Trude Markhus

Verdal OK

31:12

+18:07

14.

Emma Helene Olsen

Halden SK

31:16

+18:11

15.

Marie Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

31:18

+18:13

16.

Elias Stubberud

Nydalens SK

40:17

+27:12

17.

Anette J Markussen

Asker skuklubb

42:51

+29:46

18.

Julie Wold

OK Moss

48:07

+35:02

83

19.

Marie Saugestad

Nydalens SK

48:09

+35:04

83

Klasse: Leder

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Øien

Frol IL

28:48

+0:00

2.

Erik

Frol IL

29:20

+0:32

91

3.

Trine Alsås

Frol IL

31:34

+2:46

91

4.

Nils Arne Johannessen

Frol IL

31:49

+3:01

5.

Sigurdur Sigurdsson

Frol IL

32:11

+3:23

6.

Lars Verdkun

Frol IL

33:13

+4:25

7.

Ingvild Ustafl

Frol IL

33:38

+4:50

91

8.

Hanne Dypvik

Frol IL

34:05

+5:17

9.

Karin

Frol IL

34:50

+6:02

10.

Espen Birkenes

Frol IL

34:53

+6:05

11.

Knut Gjone

Frol IL

37:27

+8:39

12.

Sigurd Holdskog

Frol IL

37:30

+8:42

13.

Hege Solirød

Frol IL

46:46

+17:58

162

14.

Katinka Hagen

Frol IL

48:55

+20:07

83

DSQ

Emil Wingstedt

Frol IL

11:00

81 82 83 84 85 87 88 90 91 92 100 96


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 august 2021, 10:53:30

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

342

Antall startet:

321