Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2021Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P3 Skar i Maridalen 12. august 2021

Klasse: D17-34(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Ekerholt

Asker Skiklubb

1:08:19

+0:00

2.

Ragnhild Hansen

NEsodden

1:13:50

+5:31

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Sanchis

Heming Orientering

55:12

+0:00

DSQ

Lucilla Bruni

PRIVAT

1:40:52

53 37 49 55 42 48 50

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Gunnerød

Asker SK

1:00:09

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

46:38

+0:00

2.

Brita Oppheim Sauar

KolL

56:07

+9:29

DSQ

Torunn Drage Roti

Fossum IF

1:03:04

53

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

35:18

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

39:26

+4:08

DSQ

Anne Hinsch

Rye

39:17

56 55 42

DSQ

Tone Jahren Herud

Fossum IF

47:53

56 55 42

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

46:03

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

1:09:30

+0:00

DSQ

Anne-Britt Nilsen

OSLO MET

1:02:19

55 42

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulrik Astrup Arnesen

NTNUI

35:24

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Wettergren

Fossum IF

47:32

+0:00

2.

Espen Prydz

Heming Orientering

48:49

+1:17

3.

Øivind Torgesrud

Rudsbygd Idrettslag

57:52

+10:20

4.

Alexander Urnes

FFI BIL

59:28

+11:56

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Christian Stenshorne

Nydalens Skiklub

59:36

+0:00

2.

Lars Onstad

OSI

1:01:03

+1:27

3.

Erik Thorstensen

OSLO MET

1:09:16

+9:40

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

48:21

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI BIL

59:41

+11:20

3.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

1:01:40

+13:19

DSQ

Trond Møretrø

NORdre Follo

33:42

32 34 36 37 40

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

36:27

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

50:54

+14:27

3.

Paul Hinsch

Kustein

51:46

+15:19

4.

Per Stedje

Østmarka OK

1:06:08

+29:41

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Anders Løken

Fossum IF

45:44

+0:00

2.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:04:27

+18:43

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

24:28

+0:00

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

34:41

+0:00

2.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

42:25

+7:44

3.

Per Haugen

NEDERMAN

1:00:13

+25:32

DSQ

Roar Gudding

Fossum IF

57:06

56 55 42

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

42:24

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

59:18

+16:54

3.

Sigfred Fagervik

Thales

1:03:22

+20:58

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:21:12

+38:48

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:29

56 55

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

1:08:24

56 55 48

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bo Bratsberg

PRIVAT

38:58

+0:00

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Ulltveit-Moe

KolL

1:06:14

+0:00

2.

Kjell Røkke

Reinertsen

1:08:35

+2:21

3.

Olav Hasaas

Fossum IF

+0:0-14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2021, 13:00:04

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

48

Antall startet:

48