Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Fjelldilten 14. august 2021

Klasse: D35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna-Thekla Tonjer

Elverum OK

1:06:17

+0:00

2.

Kristine Sollien Flaskerud

OL Toten-Troll

1:07:27

+1:10

Klasse: Kort N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

16:42

+0:00

2.

Trygve Holtklimpen Haugen

Lillehammer OK

20:04

+3:22

3.

Even Rongstad Ruud

Lillehammer OK

27:20

+10:38

4.

Trygve Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

27:47

+11:05

5.

Nora Hancox Presterud

Rudsbygd IK

29:06

+12:24

6.

Hans Tyldum

Rudsbygd IL

48:54

+32:12

7.

Kari Tyldum

Rudsbygd IL

49:33

+32:51

8.

Martine Braaten

Lillehammer OK

49:53

+33:11

9.

Isak Skappel

Lillehammer OK

51:34

+34:52

10.

Aurora Braastad Bakken

Lillehammer OK

54:21

+37:39

11.

Rannveig Dammen Bjerkreim

Lillehammer OK

1:01:22

+44:40

DNS

Madeleine L'Abée-Lund

Lillehammer OK

DNS

Ingeborg Tyldum

Rudsbygd IL

DNS

Markus Finsand

Lillehammer OK

Klasse: Middels B/C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Øvrebø

37:47

+0:00

2.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

50:04

+12:17

3.

Lars Finsand

Lillehammer OK

51:08

+13:21

4.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

55:01

+17:14

5.

Jørn Prestsæter

Lillehammer OK

55:22

+17:35

6.

Nina Henriksen

Vang OL

58:23

+20:36

7.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

1:02:52

+25:05

8.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

1:03:37

+25:50

9.

Erik Beitdokken

Lillehammer OK

1:05:43

+27:56

10.

Ola Beitdokken

Lillehammer OK

1:05:46

+27:59

11.

Kristin Haug

Lillehammer OK

1:10:56

+33:09

12.

Linnea L'Abée-Lund

Lillehammer OK

1:11:05

+33:18

13.

Hanne Millenaar Jørgensen

Lillehammer OK

1:14:34

+36:47

14.

Kjell Bratbergsengen

Lillehammer OK

1:18:13

+40:26

15.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:29:41

+51:54

DSQ

Kari Svingheim

Lillehammer OK

51:37

119

DSQ

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

55:39

133

DSQ

Mina Reid

Lillehammer OK

1:28:23

137

DNS

Aleksander Røed

Lillehammer OK

Klasse: D45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Bergset

Gjø-Vard OL

1:04:20

+0:00

2.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

1:06:53

+2:33

DNS

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

DNS

Kjersti Hagberg Solum

Rond OL

Klasse: Lang A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik L'Abée-Lund

Lillehammer OK

55:00

+0:00

2.

Ukjent Løper

NOTEAM

58:08

+3:08

3.

Kjetil Hagtvedt Dammen

Lillehammer OK

1:03:04

+8:04

4.

Thomas Jørgensen

Lillehammer OK

1:05:38

+10:38

5.

Kristina Skjevdal

Røros IL

1:08:26

+13:26

6.

Kristin Danielsen

Lillehammer OK

1:59:38

+1:04:38

DSQ

Ole Hulbak

Hemsedal IL

11

138 140 141 143 137 144 146

DSQ

Øyvind Bakken Rognstad

Lillehammer OK

48:46

141 143

Startet

Ole Hulbak

Hemsedal IL

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

56:43

+0:00

2.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

1:12:35

+15:52

Klasse: D55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marit Bordal

Ringsaker OK

51:41

+0:00

2.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:01:17

+9:36

3.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

1:06:14

+14:33

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving IL

51:06

+0:00

2.

Anne Julsrud Haugen

Halden SK

57:06

+6:00

DNS

Kjersti Skantze

Tyrving IL

Klasse: D65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Bjørnstad

Ringsaker OK

53:41

+0:00

2.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:01:21

+7:40

3.

Live Joronn Ytrehus

Ringerike OL

1:11:08

+17:27

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sylvia Andersen

Elverum OK

58:50

+0:00

2.

Marit Tyldum

Rudsbygd IL

1:06:37

+7:47

3.

Tea Forberg

Rond OL

1:25:21

+26:31

4.

Inger K. Brøndbo

OL Vallset/Stange

1:39:36

+40:46

Brutt

Berit Saxhaug

Raumar Orientering

9:56

163 120 155 167 168 171 156 249

Klasse: H35

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Fingarsen

Elverum OK

1:16:04

+0:00

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johs Hjelmstad

Heming Orientering

54:52

+0:00

2.

Sigmund Hansen

Gjø-Vard OL

1:03:34

+8:42

3.

Trond Flaskerud

OL Toten-Troll

1:05:50

+10:58

4.

Kyrre Gran

Fet OL

1:08:12

+13:20

5.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

1:12:51

+17:59

DSQ

Onno Verberne

OL Toten-Troll

34

155 161 162 120 163 160 158 152 113 165 171 156

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kai Solum

Rond OL

48:02

+0:00

2.

Truls Kvaase

Bækkelagets SK

55:25

+7:23

3.

Håvard Kvamme

OL Toten-Troll

55:38

+7:36

4.

Arnt Oluf Eide

Gjø-Vard OL

57:34

+9:32

162 169 167

5.

Per Olav Andersen

Vang OL

1:05:10

+17:08

6.

Einar Teslo

Hadeland OL

1:06:01

+17:59

7.

Michael Sætvedt

Snertingdal IF Orientering

1:06:55

+18:53

8.

Roar Saxhaug

Raumar Orientering

1:12:53

+24:51

9.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:13:04

+25:02

10.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

1:17:33

+29:31

249

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

51:16

+0:00

2.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

52:22

+1:06

3.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

53:00

+1:44

4.

Gudbrand Lien

Hamar OK

53:44

+2:28

5.

Frode Ødegårdstuen

Snertingdal IF Orientering

1:02:11

+10:55

6.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

1:09:55

+18:39

7.

Per Aasen

Tormod Skilag

1:34:55

+43:39

DSQ

Erik Slettum

Gjø-Vard OL

1:17:59

114

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Markset

Larvik OK

48:20

+0:00

2.

Henry Michael Ødegaard

OK Øst

49:31

+1:11

3.

Rune Teigland

Østmarka OK

51:47

+3:27

4.

Stein Arne Negård

Vang OL

54:58

+6:38

5.

Edvard Dahl

OL Vallset/Stange

1:04:58

+16:38

6.

Kay Håvard Nyhus

Brandval/Kongsvinger OK

1:05:59

+17:39

7.

John Hofoss

Hadeland OL

1:14:37

+26:17

8.

Trygve Rognstad

Hadeland OL

1:16:04

+27:44

DNS

Don Skantze

Tyrving IL

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

50:54

+0:00

2.

Eirik Nordbrøden

Halden SK

58:23

+7:29

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arild Strand

Stor-Elvdal SK

53:16

+0:00

2.

Tormod Prestrud

Rudsbygd IL

54:58

+1:42

3.

Hans A. Tingvold

Raufoss IL Orientering

59:37

+6:21

4.

Terje Malm

Hamar OK

1:07:10

+13:54

5.

Knut Wikstrøm

Ringsaker OK

1:09:54

+16:38

6.

Lars Saxhaug

Raumar Orientering

1:11:58

+18:42

7.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

1:27:47

+34:31

Klasse: H80

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Tyldum

Rudsbygd IL

1:00:26

+0:00

2.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer OK

1:20:08

+19:42

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Astrid Hellerud

IL Koll

34:31

Daniel Holm Jøsang

Måren OK

21:39

Ane Hjelmstad

Heming Orientering

38:40

Johanne Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

45:10

Madeleine L'Abée-Lund

Lillehammer OK

33:58

Dagny K Prestsæter

Svalbard turn

58:51

Julie Amlie Brenna

Heming Orientering

30:43

Anna Svingheim Magerøy

Lillehammer OK

58:05

DSQ

Marie Hjelmstad

Heming Orientering

25:17

166

DSQ

Jenny Kvåle

Hadeland OL

1:17:48

132 118 166

DNS

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

Klasse: N2-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sebastian Hofoss

Hadeland OL

27:10

172

Thea Beate Gimse-Røste

Ringsaker OK

30:33

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amund Solum

Rond OL

32:01

Jan Åsmund Sætaberget

Vang OL

30:43

Erik Haugen

Ringsaker OK

34:00

Silje Grøtan Torp

NOTEAM

58:33

Brutt

Ping Ouyang

Østmarka OK

DNS

Nina Henriksen

Vang OL

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

1:18:48

Hanne Holmen

Snertingdal IF Orientering

1:03:19

Torstein Hermansen

Lillehammer OK

44:56

Klasse: A-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siggen Ytrehus

Bø OL

42:48

+0:00

2.

Arne Røste

Ringsaker OK

45:03

+2:15

3.

Kari Svingheim

Lillehammer OK

51:56

+9:08

4.

Emma Visted-Hansen

Gjø-Vard OL

1:01:13

+18:25

5.

Bjørn Ivar Nielsen

Tyrving IL

1:06:46

+23:58

6.

Kristian Klausen

1:11:13

+28:25

7.

Hildegunn Lindstad

OL Toten-Troll

1:19:12

+36:24

8.

Charlotte Eide

Gjø-Vard OL

1:37:06

+54:18

9.

Caroline Eide

Gjø-Vard OL

1:37:12

+54:24

10.

Berit Herstad

Heming Orientering

1:41:41

+58:53

DNS

Kristian Klausen

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Signy Hellerud

IL Koll

39:17

Julia Helene Gimse-Røste

Ringsaker OK

38:05

Kristin Haug

Lillehammer OK

25:32

Eline Kjøs

Lillehammer OK

25:24

Linnea L'Abée-Lund

Lillehammer OK

27:24

Anna Husnes

Lillehammer OK

25:30

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Kleppa Madslien

Lillehammer OK

50:26

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Berger

Lillehammer OK

53:58

+0:00

2.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

54:24

+0:26

3.

Lovisa Tyldum

Rudsbygd IL

57:11

+3:13

4.

Ida Øverli Støen

Lillehammer OK

57:19

+3:21

5.

Therese Holmen

Snertingdal IF Orientering

1:30:36

+36:38

DNS

Lilja Celina Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:05:03

+0:00

DSQ

Sofie Kjær Jørgensen

Lillehammer OK

1:39:51

161 169 167 114 171

Brutt

Maren Henriksen

Lillehammer OK

28:35

162 161 169 153 167 114 171 156

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åstebøl

Tyrving IL

1:02:42

+0:00

2.

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

1:06:01

+3:19

3.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

1:10:40

+7:58

4.

Hanna Fiskum Nordbrøden

Fredrikstad SK

1:11:07

+8:25

5.

Kristin Åstebøl-Storaas

Tyrving IL

1:12:58

+10:16

6.

Martine Åstebøl

Frol IL

1:15:16

+12:34

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Tonjer Fingarsen

Elverum OK

26:38

+0:00

2.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

31:53

+5:15

3.

Jørgen Holm Jøsang

Måren OK

53:11

+26:33

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Tonjer Fingarsen

Elverum OK

36:57

+0:00

2.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

37:11

+0:14

3.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

40:02

+3:05

4.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

57:38

+20:41

5.

Lars Flaskerud

OL Toten-Troll

1:09:18

+32:21

DSQ

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

57:25

169 156

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

43:02

+0:00

2.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

58:31

+15:29

3.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

1:05:07

+22:05

4.

Kristoffer Børke Sætaberget

Vang OL

1:31:45

+48:43

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

58:38

+0:00

2.

Sindre Grøv Svensen

Lillehammer OK

1:04:09

+5:31

3.

Sigurd Kvamme

OL Toten-Troll

1:05:02

+6:24

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

1:10:51

+0:00

2.

Espen Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

1:11:42

+0:51

3.

Hans Jørgen Kvåle

Hadeland OL

1:13:08

+2:17

4.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

1:26:04

+15:13

5.

Mats Lindaas

Elverum OK

1:38:36

+27:45

6.

Bendik Myrvang

IL BUL-Tromsø

1:46:31

+35:40

DNS

Ulf Brenna

Heming Orientering

Arrangør

Kjetil Hagtvedt Dammen

Lillehammer OK

35:13

42 164 120 163 160 158 114 113 165 171 156 249

Klasse: N/N2 åpen skygge

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Berit Røste

Ringsaker OK

Brutt

Emily Benham Kvåle

Hadeland OL

DNS

Helge Thomas Hellerud

Nydalens SK

Arrangør

Andreas Svingheim Magerøy

Lillehammer OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2021, 22:11:33

Arrangør:

Lillehammer OK

Antall deltagere:

192

Antall startet:

178