Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2021Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10, Bratsberg øst 17. august 2021

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Briskemyr

Nordic Semiconductor

1:00:31

+0:00

35:35

2.

Bjørn-Arve Raanes

Trøndelag Fylkeskommune

1:00:54

+0:23

35:49

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ina Storrønning

Fylkeskommunen

41:10

+0:00

14:42

2.

Heidi Bjørndal

St. Olavs Hospital

59:19

+18:09

21:11

DSQ

Marte Uthus Solum

Rambøll

50:52

92

DSQ

Guro Holte Igesund

SIT Studentsamskipnaden

2:17:56

36 92 95 58

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

53:36

+0:00

12:10

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ida Noddeland

NGU

58:30

+0:00

13:17

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beth Carlsen

Multiconsult BIL

1:01:32

+0:00

13:59

2.

Randi Wærnes

Skanska

1:07:13

+5:41

15:16

3.

Marta Gjestvang

Kongsberg Maritime

1:21:42

+20:10

18:34

4.

Guro Gjestvang

Freidig

1:32:40

+31:08

21:03

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Memira

1:04:48

+0:00

10:48

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

Xylem

1:12:26

+0:00

25:52

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Snøfugl

Trondheim Kommune

1:24:24

+0:00

19:10

2.

Tonje Bostad

Trondheim Kommune

1:25:10

+0:46

19:21

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Kvikne Furberg

Equinor BIL

1:04:09

+0:00

22:54

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

1:07:56

+0:00

15:26

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital

1:11:14

+3:18

16:11

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

54:01

+0:00

12:16

2.

Jorid Snøfugli

Premicare

1:00:59

+6:58

13:51

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

1:02:04

+8:03

14:06

4.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:14:24

+20:23

16:54

5.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:16:27

+22:26

17:22

6.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:27:06

+33:05

19:47

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:35:20

+41:19

21:40

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

56:15

+0:00

20:05

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Melhus VGS

1:08:32

+0:00

15:34

2.

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

1:20:54

+12:22

18:23

3.

Anne Betty Sødal

Trondheim kommune

1:23:41

+15:09

19:01

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:24:11

+15:39

19:07

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

NTNU

1:33:24

+0:00

33:21

Arrangør

Ruth Schmid

SINTEF

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:33:12

+0:00

21:10

2.

Bodil Monsen

SINTEF

2:59:34

+1:26:22

40:48

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

50:11

+0:00

17:55

Klasse: D 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Ravnsborg

NTNU

1:45:31

+0:00

23:58

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Waage

St Olavs Hospital

58:32

+0:00

12:43

2.

Tommy Schmid

Gjest

59:31

+0:59

12:56

3.

Hauk Liebe

Artsdatabanken

1:13:09

+14:37

15:54

4.

Robert Hoel Lund

Skanska Aktiv

1:29:03

+30:31

19:21

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

45:57

+0:00

7:39

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

56:51

+10:54

9:28

3.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

56:54

+10:57

9:29

4.

Ruairi Long

UCDO

59:58

+14:01

9:59

5.

Håkon Støen Gussiås

Veidekke BIL

1:02:18

+16:21

10:23

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anthony Bossard

Nordic Semiconductor

1:16:27

31

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

47:35

+0:00

7:55

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

1:01:35

+14:00

10:15

3.

Per Didrik Nonstad

Equinor BIL

1:19:44

+32:09

13:17

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tore Kvalen

Hent

2:00:30

64 92

Arrangør

Are Rogstad

Eget

Arrangør

John Petter Gåsvik

Eget

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

55:24

+0:00

9:14

2.

Gustav Ruø

Trondheim kommune

1:01:04

+5:40

10:10

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:01:40

+6:16

10:16

4.

Eivind Olsen

Nordic Semi Conductor

1:11:33

+16:09

11:55

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Snorre Gangaune

Statkraft

53:33

+0:00

11:38

2.

Geir Hanssen

Saplov

59:59

+6:26

13:02

3.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:03:49

+10:16

13:52

4.

Kurt Amundsen

Avinor

1:08:21

+14:48

14:51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Statens vegvesen

46:55

+0:00

7:49

2.

Stefan Michael Preisig

Skjetlein VGS

1:01:16

+14:21

10:12

3.

Eivind Lona

SINTEF Ocean

1:11:36

+24:41

11:56

4.

Lars Martin Hafstad

Politiet

1:12:10

+25:15

12:01

5.

Truls Ryum

NTNU

1:12:28

+25:33

12:04

6.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:13:47

+26:52

12:17

DSQ

Thomas Mjølhus

Trondheim kommune

54:39

31 35 36 150 175

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

56:54

+0:00

12:22

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

1:04:15

+7:21

13:58

3.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:06:58

+10:04

14:33

4.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

1:17:29

+20:35

16:50

Arrangør

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Statkraft

51:52

+0:00

8:38

2.

Bård Smestad

Asolvi

55:30

+3:38

9:15

3.

Lars Einar Steinsli

Helse Midtnorge

58:32

+6:40

9:45

4.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

1:00:55

+9:03

10:09

5.

John Tore Vik

Fylkeskommunen

1:03:30

+11:38

10:35

6.

Øystein Husby

Statnett

1:35:59

+44:07

15:59

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

EG Retail

1:01:22

+0:00

13:20

2.

Øystein Grøvlen

Alibaba

1:05:29

+4:07

14:14

3.

Bjørn Munch

Oracle

1:12:56

+11:34

15:51

4.

Bobo Nordahl

NGU

1:13:01

+11:39

15:52

5.

Øystein Wiggen

Lindorff

1:13:27

+12:05

15:58

6.

Håkon Tjelmeland

NTNU

1:14:00

+12:38

16:05

7.

Geir Paulsen

Miele

1:28:28

+27:06

19:13

8.

Mike Long

NTNU

1:29:44

+28:22

19:30

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Equinor BIL

1:03:34

+0:00

10:35

2.

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

1:06:30

+2:56

11:05

3.

Jostein Mårdalen

NGU

1:11:44

+8:10

11:57

4.

Stig Forbord

Optoplan

1:11:58

+8:24

11:59

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:16:35

+13:01

12:45

DSQ

Terje Berg

Statkraft

1:51:11

51 57

Klasse: H 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Per Olav Johansen

Tensio

1:13:49

36

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Owren

NTNU

1:01:58

+0:00

13:28

2.

Terje Kanstad

NTNU

1:11:11

+9:13

15:28

3.

Helge Løseth

Equinor BIL

1:16:08

+14:10

16:33

4.

John Lerli

Trønderbladet

1:20:13

+18:15

17:26

5.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:20:42

+18:44

17:32

6.

Tore Fornes

Eget

1:26:07

+24:09

18:43

DSQ

Tor Hammer

BNbank

1:02:04

55 57 58 150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

1:06:43

+0:00

11:07

2.

Bernt Rognes

PwC

1:08:16

+1:33

11:22

3.

Tor Steinar Schei

Cybernetica

1:21:00

+14:17

13:30

Arrangør

Dag Stenersen

SINTEF

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor BIL

50:44

+0:00

11:31

2.

Klaus Livik

Volue

1:01:41

+10:57

14:01

3.

Tore Heggem

HiNT

1:08:55

+18:11

15:39

4.

Even Hofstad

DNB Sport

1:09:50

+19:06

15:52

5.

Arnulf Villmo

Eget

1:10:35

+19:51

16:02

6.

John Sirum

Rambøll

1:16:31

+25:47

17:23

7.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:21:58

+31:14

18:37

8.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:32:26

+41:42

21:00

9.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:35:38

+44:54

21:44

Arrangør

Jan Erik Kofoed

NTNU

Arrangør

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Lillealtern

NRK

1:31:10

+0:00

15:11

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Eget

55:55

+0:00

19:58

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

56:15

+0:20

20:05

Arrangør

Stein Fanavoll

Eget

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:12:18

+0:00

16:25

2.

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:17:37

+5:19

17:38

3.

Ottar Kristiansen

Tieto EVRY

1:26:40

+14:22

19:41

4.

Svein Hove

Rambøl

1:27:18

+15:00

19:50

5.

Stein Øvstedal

NTNU Bil

1:29:55

+17:37

20:26

6.

Terje Hansen

Politiet

1:30:31

+18:13

20:34

Arrangør

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital

Arrangør

Torleif Stephansen

Evry

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

50:38

+0:00

18:05

2.

Egil Repvik

NETTseksjonering

54:05

+3:27

19:18

3.

Martin Melhuus

Veritas

59:27

+8:49

21:13

4.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:05:29

+14:51

23:23

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:13:02

+22:24

26:05

Arrangør

Halvor Flatberg

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:05:35

+0:00

14:54

2.

Magnus Landstad

NTNU

1:15:59

+10:24

17:16

3.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:26:25

+20:50

19:38

4.

Frode Stensrud

Eget

1:27:21

+21:46

19:51

5.

Torgeir Iversen

Evry

2:09:43

+1:04:08

29:28

DSQ

Roar Stenseth

St Olav

47:24

38 45 96 55 57 58 150 175

Klasse: H 75-79 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øivind Schjeldrup

St. Olavs Hospital

1:23:08

+0:00

13:51

2.

Øyvind Magne Rogndalen

Vegvesnet

1:34:32

+11:24

15:45

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Bjørgum

Eget

1:16:03

+0:00

27:09

DSQ

Stig Arild Haugskott

Posten

1:23:59

92 95 57

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB

1:04:54

+0:00

14:44

2.

Leif Engen

Eget

1:19:24

+14:30

18:02

3.

Eigil Sørli

Q-Free

1:19:52

+14:58

18:09

4.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:41:46

+36:52

23:07

Arrangør

Tore Brurok

Eget

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:12:17

+0:00

25:48


Sist oppdatert:

18 august 2021, 12:53:10

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

150

Antall startet:

150