Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kvist-Kvaset 7. mai 2011

Klasse: H/D 10-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elias Jonsson

Nydalen SK

11:52

+0:00

2.

Espen Hegstad Krüger

Nydalen SK

12:05

+0:13

3.

Peder Stenberg-Nilsen

Nydalen SK

13:14

+1:22

4.

Henriette Apenæs Smeby

Nydalen SK

14:17

+2:25

5.

Ragne Wiklund

Nydalen SK

14:23

+2:31

6.

Lukas Liland

Nydalen SK

14:41

+2:49

7.

Vegard Løvli

Asker SK

15:37

+3:45

8.

Isak Jonsson

Nydalen SK

15:53

+4:01

9.

Ingvil Ahsam

Nydalen SK

16:04

+4:12

10.

Kjersti Lundqvist

Ås-UMB Orientering

16:07

+4:15

11.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalen SK

16:21

+4:29

12.

Olav Torgersen

Oppsal IF

16:31

+4:39

13.

Marie Liland

Nydalen SK

20:41

+8:49

14.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

26:43

+14:51

15.

Henrik H. Horne

IL Tyrving

31:05

+19:13

16.

Marthe Lundqvist

Ås-UMB Orientering

31:15

+19:23

17.

Terjei Lillehammer

Ås-UMB Orientering

33:08

+21:16

Klasse: D 13-16

1.

Ås-UMB Orientering 1

 

1:24:23

 

1

Ane Blomseth Johnsen

31:43

1.

31:43

1.

2

Rannveig Winsnes Nordhagen

24:10

2.

55:53

2.

3

Kaja Winsnes Nordhagen

28:30

1.

1:24:23

1.

2.

Nydalens SK 1

 

1:27:43

 

1

Stine Madslien Bakken

31:44

2.

31:44

2.

2

Solveig Hegstad Krüger

23:54

1.

55:38

1.

3

Anine Ahlsand

32:05

2.

1:27:43

2.

3.

Fredrikstad SK 1

 

1:38:00

 

1

Marie Olaussen

33:18

3.

33:18

3.

2

Hanna Torjusen

27:09

3.

1:00:27

3.

3

Sigrid Alexandersen

37:33

3.

1:38:00

3.

4.

Asker SK 1

 

1:48:51

 

1

Ragnhild Løvli

40:38

4.

40:38

4.

2

Elin Fossum Rye

27:42

4.

1:08:20

4.

3

Ingrid Gulbrandsen

40:31

4.

1:48:51

4.

5.

IL Tyrving 2

 

2:13:40

 

1

Stine Njåstein

55:54

9.

55:54

9.

2

Oda Sikkeland

37:14

7.

1:33:08

8.

3

Eline H Horne

40:32

5.

2:13:40

5.

6.

IL Tyrving 1

 

2:24:09

 

1

Julie Marie Kinneberg

44:37

5.

44:37

5.

2

Siri Grandal

37:59

8.

1:22:36

5.

3

Astrid Fiskum

1:01:33

8.

2:24:09

6.

7.

Fredrikstad SK 2

 

2:27:37

 

1

Kristin Ottesen

50:53

7.

50:53

7.

2

Dina Sofie Antonsen

36:47

5.

1:27:40

6.

3

Maren Roll Paulsen

59:57

7.

2:27:37

7.

8.

Indre Østfold OK 1

 

2:27:55

 

1

Sofie Graff

1:00:19

10.

1:00:19

10.

2

Edel Sagli Christensen

41:16

9.

1:41:35

9.

3

Oda Frøshaug

46:20

6.

2:27:55

8.

9.

Fet OL / OK Øst 1

 

2:35:25

 

1

Åshild Faller-Råhein

50:45

6.

50:45

6.

2

Ingrid Aaslund

37:02

6.

1:27:47

7.

3

Marthe Ramstad

1:07:38

9.

2:35:25

9.

DSQ

Indre Østfold OK 2

 

2:34:26

 

1

Stine Andreassen Rud

55:40

.

0:00

.

DSQ

2

Alexandria Jensen

34:12

.

0:00

.

DSQ

3

Marie Sagli Christensen

1:04:34

.

0:00

.

DSQ

Gimle IF 1

 

2:42:51

 

1

Amalie Bergstrøm

1:06:36

11.

1:06:36

11.

2

Jenny Braseth

49:38

10.

1:56:14

10.

3

Sigrid Ottestad Hansen

46:37

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nydalens SK 2

 

3:03:14

 

1

Anine Hallén

55:30

8.

55:30

8.

2

Maiken Sandberg

58:11

.

0:00

.

DSQ

3

Stina Sandberg

1:09:33

.

0:00

.

Omstart

Klasse: D 17

1.

NTNUI / Fredrikstad SK 1

 

2:11:41

 

1

Anne Johanne Lind

43:10

1.

43:10

1.

2

Kamilla Olaussen

43:20

2.

1:26:30

1.

3

Emma Johansson

45:11

1.

2:11:41

1.

2.

Oppsal IF Orientering 1

 

3:32:20

 

1

Åshild Kapperud

59:55

5.

59:55

5.

2

Mila Zaharinova

1:18:54

5.

2:18:49

5.

3

Astrid Hult

1:13:31

2.

3:32:20

2.

Omstart

DSQ

IL Tyrving 1

 

1:29:08

 

1

Tone E Lye

.

0:00

.

DSQ

2

Zsuzsa Fey

50:52

.

0:00

.

3

Cassie T Nybråten

38:16

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Lillehammer OK 1

 

1:29:12

 

1

Inger Liv Bjerkreim Nilsen

49:15

4.

49:15

4.

2

Betty Ann Bjerkreim Nilsen

39:57

1.

1:29:12

2.

3

Tone Bjerkreim

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Kongsberg OL 1

 

1:39:13

 

1

Christina Maria Kasin

43:41

2.

43:41

2.

2

Mari Jellum Helgerud

55:32

4.

1:39:13

4.

3

Agni Fjogstad Nielsen

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Halden SK 1

 

2:23:42

 

1

Heidi Stokseth

46:27

3.

46:27

3.

2

Iliana Shandurkova

45:07

3.

1:31:34

3.

3

Ingunn Fristad

52:08

.

0:00

.

DSQ

Klasse: D 120

1.

Nydalens SK 1

 

2:14:36

 

1

Kari Madslien

49:35

1.

49:35

1.

2

Siv Johanne Moen

48:50

1.

1:38:25

1.

3

Berit Sofie Wiklund

36:11

1.

2:14:36

1.

2.

Nydalens SK 2

 

2:30:24

 

1

Anne Marit Bjergaard

49:55

2.

49:55

2.

2

Anne Berit Eid

50:07

2.

1:40:02

2.

3

Mette Hallén

50:22

2.

2:30:24

2.

Klasse: H 13-16

1.

Nydalens SK 1

 

1:13:25

 

1

Eirik Olsvik Dengerud

30:56

1.

30:56

1.

2

Eivind Høydal

19:18

2.

50:14

1.

3

Jonas Madslien Bakken

23:11

1.

1:13:25

1.

2.

Kongsberg OL 1

 

1:17:15

 

1

Håvard Myhre

33:45

9.

33:45

9.

2

Tommy Richard Wilhelmsen

18:17

1.

52:02

2.

3

Sigur Heggedal

25:13

2.

1:17:15

2.

3.

Heming/Njård OL 1

 

1:27:06

 

1

Ulrik Astrup Arnesen

35:20

12.

35:20

12.

2

Erik Barlinn Korvald

22:04

6.

57:24

6.

3

Tarjei Vollset

29:42

4.

1:27:06

3.

4.

Asker SK 1

 

1:27:16

 

1

Ola Løvald Bråten

36:45

13.

36:45

13.

2

Eivind Øfsthus Gravir

21:09

4.

57:54

7.

3

Vegard Gulbrandsen

29:22

3.

1:27:16

4.

5.

Nydalens SK 2

 

1:31:33

 

1

Elias Wiklund

33:04

4.

33:04

4.

2

Jørgen Weidemann

22:29

7.

55:33

4.

3

Vebjørn Tandberg

36:00

5.

1:31:33

5.

6.

Halden SK 1

 

1:34:10

 

1

Håkon Raadal Bjørlo

33:17

7.

33:17

7.

2

Petter Norsted Kildebo

21:50

5.

55:07

3.

3

Peter Nordbrøden

39:03

6.

1:34:10

6.

7.

Fredrikstad SK 1

 

1:38:12

 

1

Asgeir Ristesund

35:05

11.

35:05

11.

2

Herman Ryen Martinsen

23:03

8.

58:08

8.

3

Lasse Simonsen

40:04

7.

1:38:12

7.

8.

Asker SK 2

 

1:42:11

 

1

Halvor Egner Granerud

33:52

10.

33:52

10.

2

Bjørnar Løvli

26:31

10.

1:00:23

10.

3

Brage Storebakken

41:48

8.

1:42:11

8.

9.

Gimle IF 1

 

1:43:55

 

1

Håkon Kindem

33:05

5.

33:05

5.

2

Helge Johan Slotterø

24:07

9.

57:12

5.

3

Ola Singsdal

46:43

9.

1:43:55

9.

10.

Halden SK 2

 

1:55:08

 

1

Gina Granstedt

33:10

6.

33:10

6.

2

Olav Schmitt Gran

31:35

15.

1:04:45

13.

3

Tobias Thowsen

50:23

10.

1:55:08

10.

11.

Indre Østfold OK 1

 

2:03:29

 

1

Jens Nielsen

32:05

3.

32:05

3.

2

Håkon Blågestad

27:28

13.

59:33

9.

3

Jørgen Vister

1:03:56

12.

2:03:29

11.

12.

Nydalens SK 4

 

2:03:37

 

1

Jostein Tandberg

33:22

8.

33:22

8.

2

Tore Heir

27:05

12.

1:00:27

11.

3

Alexander Skeppland Hole

1:03:10

11.

2:03:37

12.

13.

Nydalens SK 5

 

3:07:01

 

1

Anders Langaas

55:03

17.

55:03

17.

2

Erling Nesset

1:01:42

16.

1:56:45

16.

3

Gjermund C. Bekkelien

1:10:16

13.

3:07:01

13.

DSQ

Heming/Njård OL 2

 

1:30:56

 

1

Kristian Gjemdal

40:33

15.

40:33

15.

2

Carl Theodor Gustavsson

20:57

3.

1:01:30

12.

3

Claus Martinsen

29:26

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Nydalens SK 3

 

1:41:41

 

1

Emil Morgenlie Skei

54:59

16.

54:59

16.

2

Sam Lunøe

30:41

14.

1:25:40

15.

3

Gjermund Halden

16:01

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Fossum IF 1

 

1:48:34

 

1

Erling Hjermstad

48:07

.

0:00

.

DSQ

2

Einar Melsom

24:28

.

0:00

.

3

Øyvind Hjermstad

35:59

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Oppsal IF Orientering 1

 

1:48:40

 

1

Gard Martin Udnesseter Johnson

39:43

14.

39:43

14.

2

Jørund Vala

26:39

11.

1:06:22

14.

3

Are Wigaard

42:18

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Ås-UMB Orientering 1

 

1:55:07

 

1

Lars Treekrem

32:00

2.

32:00

2.

2

Sigurd Fløistad

36:16

.

0:00

.

DSQ

3

Anders Stiansen Nygaard

46:51

.

0:00

.

DSQ

Fet OL 1

 

2:33:11

 

1

Morten Vikerhaug

41:59

.

0:00

.

DSQ

2

Sander Rogndokken

45:46

.

0:00

.

3

Jørgen Barkenæs

1:05:26

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 17

1.

Ås-UMB Orientering 1

 

2:34:09

 

1

Sigurd Hynne

55:41

4.

55:41

4.

2

Ola Marius Pedersen

54:45

1.

1:50:26

2.

3

Kristoffer Fiane Pedersen

43:43

1.

2:34:09

1.

2.

IL Tyrving 1

 

2:42:29

 

1

Jim Øystein Nybråten

49:05

1.

49:05

1.

2

Torkil Eide Solstad

1:00:58

4.

1:50:03

1.

3

Morten S. Saue

52:26

3.

2:42:29

2.

3.

Oppsal IF Orientering 1

 

2:55:16

 

1

Lars Harald Aasheim

1:04:46

7.

1:04:46

7.

2

Lars Granum

59:55

3.

2:04:41

6.

3

Sigve Vågsnes

50:35

2.

2:55:16

3.

4.

Nydalens SK 1

 

3:01:17

 

1

Even Skårholen

59:41

6.

59:41

6.

2

Jo Wiklund

55:51

2.

1:55:32

3.

3

Peter Näsholm

1:05:45

5.

3:01:17

4.

5.

IL Tyrving 2

 

3:17:55

 

1

Martin Ivarsson

55:44

5.

55:44

5.

2

Geir Hoff

1:06:55

8.

2:02:39

5.

3

Gunnar Fiskum

1:15:16

7.

3:17:55

5.

6.

Halden SK 1

 

3:25:37

 

1

Lacho Iliev

50:29

2.

50:29

2.

2

Kristian Vad

1:06:26

7.

1:56:55

4.

3

Sander Kirkebøen

1:28:42

11.

3:25:37

7.

7.

Fet OL 1

 

3:20:36

 

1

Tom Bergan

1:14:54

13.

1:14:54

13.

2

Gerrit Rhode

1:05:54

6.

2:20:48

9.

3

Roy Kristiansen

59:48

4.

3:20:36

6.

Omstart

8.

Fet OL 2

 

3:29:14

 

1

Bjørn André Aaslund

1:09:53

10.

1:09:53

10.

2

Øyvind Solli

1:03:15

5.

2:13:08

7.

3

Per Jacob Ølstad

1:16:06

8.

3:29:14

8.

Omstart

9.

Lillomarka OL 1

 

3:34:45

 

1

David Gottfridsson

54:08

3.

54:08

3.

2

Håkon Hultgreen

1:27:28

13.

2:21:36

10.

3

Godtepåsan Den 2.

1:13:09

6.

3:34:45

9.

Omstart

10.

IL Tyrving 3

 

3:53:52

 

1

Petter Reistad

1:09:43

9.

1:09:43

9.

2

Jørgen H Horne

1:20:31

12.

2:30:14

12.

3

Håkon Njåstein

1:23:38

9.

3:53:52

10.

Omstart

11.

Østmarka OK 1

 

3:54:37

 

1

Halvard Kværna

1:15:31

14.

1:15:31

14.

2

Boye Dirro Bøhlerengen

1:15:09

11.

2:30:40

13.

3

Øystein Kildal

1:23:57

10.

3:54:37

11.

Omstart

12.

Fet OL 3

 

5:33:14

 

1

Sverre Lutnes

1:50:02

15.

1:50:02

15.

2

Per Kristian Ramstad

1:57:36

15.

3:47:38

15.

3

Jørn Moe

1:45:36

12.

5:33:14

12.

Omstart

DSQ

Asker SK 1

 

2:30:03

 

1

Harald Kalager

1:13:08

11.

1:13:08

11.

2

Bård Engzelius Gylver

1:14:49

10.

2:27:57

11.

3

Erlend Engzelius Gylver

2:06

.

0:00

.

DSQ

DSQ

IL Tyrving 4

 

2:58:55

 

1

Lars Skantze

1:31:53

.

0:00

.

DSQ

2

Christian Grotnes

1:27:02

.

0:00

.

3

Finn Roen

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Ås-UMB Orientering 2

 

3:41:29

 

1

Simen Smestad

1:14:21

12.

1:14:21

12.

2

Halvor Steinsholt

1:34:46

14.

2:49:07

14.

3

Håvard Tveite

52:22

.

0:00

.

DSQ

Brutt

OK Moss 1

 

2:19:35

 

1

Tore Bjørnerød

1:04:47

8.

1:04:47

8.

2

Thomas Schive

1:14:48

9.

2:19:35

8.

3

Øyvind Løken

.

0:00

.

DNS

Klasse: H 130

1.

Nydalens SK 1

 

2:04:38

 

1

Terje Mathisen

41:00

1.

41:00

1.

2

Sören Jonsson

41:15

1.

1:22:15

1.

3

Jon Iver Bakken

42:23

1.

2:04:38

1.

2.

Asker SK 1

 

2:14:49

 

1

Svein Granerud

46:51

4.

46:51

4.

2

Jon Arvid Fossum

45:26

3.

1:32:17

4.

3

Bjørn Gulbrandsen

42:32

2.

2:14:49

2.

3.

OK Moss 1

 

2:17:13

 

1

Stein Klyve

47:41

6.

47:41

6.

2

Jan Bjerketvedt

44:30

2.

1:32:11

3.

3

Hallvard Koren

45:02

3.

2:17:13

3.

4.

Nydalens SK 2

 

2:23:12

 

1

Terje Dengerud

45:22

2.

45:22

2.

2

Einar Jensen

46:43

4.

1:32:05

2.

3

Lars Krüger

51:07

5.

2:23:12

4.

5.

Østmarka OK 1

 

2:37:55

 

1

Magne Knudsen

47:42

8.

47:42

8.

2

Halvor Hobøl

52:28

7.

1:40:10

7.

3

Morten Hagen

57:45

7.

2:37:55

5.

6.

Halden SK 1

 

2:41:54

 

1

Morten Kildebo

49:29

10.

49:29

10.

2

Bjørn Axel Gran

56:54

10.

1:46:23

9.

3

Jørn Nordbrøden

55:31

6.

2:41:54

6.

7.

Indre Østfold OK 1

 

2:45:14

 

1

Sigmund Vister

46:35

3.

46:35

3.

2

Rune Blågestad

56:49

9.

1:43:24

8.

3

Saxe Frøshaug

1:01:50

8.

2:45:14

7.

8.

Østmarka OK 2

 

2:45:38

 

1

Ole Trudvang

46:56

5.

46:56

5.

2

Per Arne Karlsen

51:17

5.

1:38:13

5.

3

Stein Mella

1:07:25

9.

2:45:38

8.

9.

OK Moss 2

 

3:18:30

 

1

Karl Aasmund Erøy

47:41

6.

47:41

6.

2

Bjørn Sævik

1:09:19

12.

1:57:00

10.

3

Christopher Schive

1:21:30

10.

3:18:30

10.

10.

Vestre Akers SK 1

 

3:34:05

 

1

Tormod Øvergaard

1:10:56

11.

1:10:56

11.

2

Per Osen

58:58

11.

2:09:54

11.

3

Rune Halke

1:24:11

11.

3:34:05

11.

11.

Kolbotn & Skimt OL 1

 

3:05:13

 

1

Bjørn Sverre Gulheim

1:25:03

12.

1:25:03

12.

2

Olav Johannessen

55:02

8.

2:20:05

12.

3

Knut Bjørkelo

45:08

4.

3:05:13

9.

Omstart

DSQ

Nydalens SK 3

 

2:38:38

 

1

Gaute Langaas

47:54

9.

47:54

9.

2

Børge Pedersen

51:43

6.

1:39:37

6.

3

Johan T. Jensen

59:01

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H 170

1.

Røyken OL 1

 

2:16:44

 

1

Kjell Rønneberg

44:46

2.

44:46

2.

2

Morten Johannessen

53:41

1.

1:38:27

1.

3

Torgeir Strandhagen

38:17

1.

2:16:44

1.

Brutt

Fossum IF 1

 

41:32

 

1

Lars Hjermstad

41:32

1.

41:32

1.

2

.

0:00

.

DNS

3

.

0:00

.

DNS


Sist oppdatert:

31 mai 2011, 22:57:41

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

224

Antall startet:

221