Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM Mellom og PWT-cup 21. august 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

31:12

Anne Siri Halaas Appenzeller

Fossum IF

50:53

Viktor Juveli

Konnerud IL

27:52

Jack Boström

Konnerud IL

18:29

Tiril Holth Rekaa

Røyken OL

32:15

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

33:15

Maren Sofie Sand

OK Skeidi

29:55

Ellinor Haugen Hvideberg

OK Skeidi

29:55

Hedvig Strandseter

Røyken OL

1:18:15

Iver Strandseter

Røyken OL

1:18:06

Karin Annika Green

Heming Orientering

42:28

Bjørn Ingemar Green

Heming Orientering

27:44

Ida Hartmann

Røyken OL

29:42

Mathias Lindseth Hartmann

Røyken OL

55:01

222

DSQ

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

47:23

122

DNS

Sondre Holth Rekaa

Røyken OL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Marie Halaas Appenzeller

Fossum IF

24:02

+0:00

2.

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

30:29

+6:27

3.

Marina Sandvold

Eiker OL

37:59

+13:57

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

33:18

+0:00

2.

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

43:30

+10:12

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

25:46

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

27:41

+1:55

3.

Sigrid Fugleneb Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

27:47

+2:01

4.

Wilma Evensen

OL Tønsberg og omegn

29:20

+3:34

5.

Cathrine Sogn

Notodden OL

29:34

+3:48

6.

Daniella Gjone

Sandefjord OK

30:52

+5:06

7.

Anna Gjestrud

Notodden OL

32:53

+7:07

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

36:41

+0:00

2.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

45:27

+8:46

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

45:40

+8:59

4.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

49:13

+12:32

5.

Ylva Klausen

Sturla, IF

51:04

+14:23

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:11:05

+34:24

DSQ

Johanne Storhaug

Konnerud IL

1:07:12

81 78 82

Klasse: D17 - KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

35:05

+0:00

2.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

38:18

+3:13

3.

Therese Haare

Konnerud IL

39:52

+4:47

4.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

43:34

+8:29

5.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

45:15

+10:10

6.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

45:31

+10:26

7.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

47:14

+12:09

8.

Selma Hoivold

Kongsberg OL

49:01

+13:56

9.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

50:50

+15:45

10.

Elin-Kristin Hem Olsen

Tyrving IL

51:10

+16:05

11.

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

52:22

+17:17

12.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

53:00

+17:55

13.

Anita Hilleren

Eiker OL

1:06:21

+31:16

14.

Karen Bjergaard

Nydalens SK

1:07:34

+32:29

15.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

1:09:06

+34:01

16.

Silje Selseng

Lierbygda OL

1:22:11

+47:06

17.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:23:54

+48:49

DSQ

Solveig Sletner

Røyken OL

13:08

73 211 35 85 36 76 77 78 82 200 222

DSQ

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

33:33

35 36 76 77 78 82 200 222

DSQ

Ragnhild Skalstad

Sturla, IF

1:11:56

72 211 36 76 77

DNS

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

DNS

Oda Scheele

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

43:47

+0:00

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

44:11

+0:24

3.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

50:05

+6:18

4.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

1:01:42

+17:55

5.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

1:06:35

+22:48

DNS

Linda Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Heggedal

Konnerud IL

37:20

+0:00

2.

Tove Strand

Måren OK

39:26

+2:06

3.

Kjersti Hov

Fossum IF

42:06

+4:46

4.

May Ingela Hope

Modum OL

42:53

+5:33

5.

Ingeborg Øderud

Bækkelagets SK

45:53

+8:33

6.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

46:44

+9:24

7.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

48:23

+11:03

8.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

49:34

+12:14

9.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

52:56

+15:36

10.

Anniken Ausen

Porsgrunn OL

57:36

+20:16

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:03:59

+26:39

DSQ

Randi Nicolaisen

Asker Skiklubb

1:10:01

35 81 78 82

DSQ

Maria Torgersen

Bækkelagets SK

1:14:01

120

DNS

Else Kari Nordli Scheele

Nydalens SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

43:09

+0:00

2.

Aud Kjemperud

Eiker OL

59:15

+16:06

3.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

1:02:50

+19:41

4.

Anne Margit Bratten

Måren OK

1:04:06

+20:57

DSQ

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

1:29:07

85

Brutt

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

44:52

+0:00

2.

Margareta Brynhildsen

Stokke IL

1:12:01

+27:09

3.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:21:43

+36:51

DSQ

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:16:00

33 81 78 79 200

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

1:05:08

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

19:45

+0:00

2.

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

26:11

+6:26

3.

Erik Bergan

Kongsberg OL

30:03

+10:18

DSQ

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

83 116 117 118 119 121 123 207 200 222

DNS

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

19:45

+0:00

2.

Jakob Bredland Eid

Kongsberg OL

21:55

+2:10

3.

Olai Biseth

Kongsberg OL

26:43

+6:58

4.

Ted Boström

Konnerud IL

27:22

+7:37

5.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

29:09

+9:24

6.

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

32:43

+12:58

7.

Mathias Bredland Eid

Kongsberg OL

33:36

+13:51

DNS

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

DNS

Aksel Klausen

Sturla, IF

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

21:44

+0:00

2.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

22:35

+0:51

3.

Sindre Furland

Sandefjord OK

23:37

+1:53

4.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:10

+2:26

5.

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

26:26

+4:42

6.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

27:19

+5:35

7.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

27:28

+5:44

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

28:09

+6:25

9.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

28:17

+6:33

10.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

31:12

+9:28

11.

Jon Strand

Kongsberg OL

33:48

+12:04

12.

Arne Biseth

Kongsberg OL

36:31

+14:47

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

31:00

+0:00

2.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

32:44

+1:44

3.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

33:42

+2:42

4.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

40:06

+9:06

5.

Mats Johnsen

Sturla, IF

44:18

+13:18

6.

Jens Wold

Sturla, IF

44:33

+13:33

7.

Oskar Hope

Modum OL

47:02

+16:02

8.

Niclas Gunnerød

Stokke IL

47:15

+16:15

9.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

1:19:46

+48:46

Klasse: H17 - KM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

NTNUI

31:36

+0:00

2.

Damien Renard

Kongsberg OL

33:58

+2:22

3.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

35:40

+4:04

4.

Halvor Løken

Kongsberg OL

36:55

+5:19

5.

Johan Eger

Kongsberg OL

39:04

+7:28

6.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

40:12

+8:36

7.

Petter Reinemo

Kongsberg OL

40:18

+8:42

8.

Sindre Jansson Haverstad

Lierbygda OL

41:12

+9:36

9.

Vetle Drage

Kongsberg OL

42:04

+10:28

9.

Øyvind Lund

Heming Orientering

42:04

+10:28

11.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

42:24

+10:48

12.

Inge Lindseth

Nydalens SK

43:09

+11:33

13.

Vegard Myklemyr

Nesbyen IL

43:57

+12:21

14.

Arne Bergan

Kongsberg OL

44:27

+12:51

15.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

45:15

+13:39

16.

Håkon Wold

Sturla, IF

46:07

+14:31

17.

Eirik Jansson Haverstad

Lierbygda OL

48:13

+16:37

18.

Lukas Klausen

Sturla, IF

48:20

+16:44

19.

Eivind Romberg Kvaale

Bø OL

49:50

+18:14

31 32 33 34 35 36 75 77 78 79 200 222

20.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

1:00:23

+28:47

21.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:01:08

+29:32

22.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:03:33

+31:57

23.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

1:08:09

+36:33

24.

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:25:05

+53:29

DSQ

Martin N. Melling

Ringerike OL

12:04

36 74 75 77 78 79 200 222

DSQ

Jonas Sommerstad Juveli

Konnerud IL

32:53

36 74 75 77 78 79 200

DSQ

Olav Torgersen

Bækkelagets SK

41:22

31 32 33 34 35 79 200 222

DNS

Håvard Wedege

Kristiansand OK

DNS

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

DNS

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

DNS

Trygve Hem Olsen

Tyrving IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

42:04

+0:00

2.

Stefan Ring

OK Löftan

43:18

+1:14

3.

Kenneth Buch

Nydalens SK

44:47

+2:43

4.

Nils Albert Aamand

Idrettslaget Dyre Vaa

45:08

+3:04

5.

Charles Halaas

Fossum IF

48:00

+5:56

6.

Eirik W. Moe

Asker Skiklubb

48:15

+6:11

7.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

49:38

+7:34

8.

Lars Berglund

Ringerike OL

50:17

+8:13

9.

Trond Evensen

OL Tønsberg og omegn

50:55

+8:51

10.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

52:21

+10:17

11.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

53:07

+11:03

12.

Jim Boström

Konnerud IL

1:05:59

+23:55

13.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:06:25

+24:21

14.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

1:07:35

+25:31

Brutt

Kjetil Kjernsmo

Asker Skiklubb

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

35:41

+0:00

2.

Roger Wiik

Sturla, IF

41:13

+5:32

3.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

41:25

+5:44

4.

Dag Ausen

Porsgrunn OL

41:41

+6:00

5.

Håvard Hågård

Konnerud IL

41:55

+6:14

6.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

42:01

+6:20

7.

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

43:51

+8:10

8.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

43:58

+8:17

9.

Stig Melling

Ringerike OL

44:43

+9:02

10.

Gunnar Hope

Modum OL

48:19

+12:38

11.

Arne Torgersen

Bækkelagets SK

50:30

+14:49

12.

Håkon Løvli

Asker Skiklubb

54:28

+18:47

13.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:05:51

+30:10

14.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:07:07

+31:26

15.

Roar Bye

Modum OL

1:07:14

+31:33

16.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:12:25

+36:44

DSQ

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

30

72 32 73 211 35 85 36 76 77 78 82 200

DSQ

Anders Gustafsson

Sturla, IF

46:58

77 78 82 200

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

DNS

Terje Larsen

Halden SK

DNS

Sven Ohrvik

Konnerud IL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

34:03

+0:00

2.

Martin Granly

Lillomarka OL

34:11

+0:08

3.

Trond Baklid

Konnerud IL

35:06

+1:03

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

43:18

+9:15

5.

Gisle Nordahl Due

Måren OK

49:06

+15:03

6.

Hans-Ingar Sætra

Røyken OL

52:09

+18:06

7.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

52:51

+18:48

8.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:05:02

+30:59

9.

Roar Nydal

Røyken OL

1:09:25

+35:22

DNS

Hugo A. Christensen

Notodden OL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runar Kittilsen

Stokke IL

45:00

+0:00

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

45:41

+0:41

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

58:59

+0:00

2.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

1:10:35

+11:36

3.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:10:40

+11:41

4.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:17:04

+18:05

5.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

1:32:43

+33:44

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

59:23

79 200

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Green

Heming Orientering

32:09

+0:00

2.

Pål Martin Eid

Kongsberg OL

36:49

+4:40

3.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

50:13

+18:04

DSQ

Harald Bergan

Kongsberg OL

1:04:11

79

Klasse: N 2, 10-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Henni Meland-Tangen

Bækkelagets SK

Klasse: B-åpen, 17 år og eldre

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

32:09

+0:00

2.

Anders Johnsen

Sturla, IF

43:45

+11:36

3.

Siri Scherdin Sætra

Røyken OL

50:41

+18:32

4.

Lindis Meland-Tangen

Bækkelagets SK

52:18

+20:09

5.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

59:12

+27:03

6.

Ann-Mari Leivann

Røyken OL

59:19

+27:10

7.

Line Bjørnås

Konnerud IL

1:01:42

+29:33

222

8.

Ellen Pernille Olsen

Sturla, IF

1:05:49

+33:40

9.

Anne Moian Nydal

Røyken OL

1:07:02

+34:53

DSQ

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

13:41

80 120 119 208 73 121

DNS

Tanja Appenzeller

Fossum IF

Klasse: C-åpen, 10-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Ane Kristine Eid

Kongsberg OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 august 2021, 16:48:53

Arrangør:

Lierbygda O-lag

Antall deltagere:

225

Antall startet:

206