Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
OBIK2021ABIK 2021Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P13/ABIK R2 - Lysås 19. august 2021

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Horntvedt

Larvik OK

45:15

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal kommune BIL

41:27

+0:00

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

45:17

+0:00

2.

Eva Beate Andresen

NILU

45:37

+0:20

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Elisabeth Natvig

NIttedal

40:23

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Asprusten

FFI BIL

1:25:59

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Holter

Larvik OK

41:22

+0:00

2.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

41:54

+0:32

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alexander Smidt Olsen

Nydalens SK

36:37

+0:00

2.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

43:31

+6:54

3.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

44:00

+7:23

4.

Thomas Lunde Jensen

FFI

47:36

+10:59

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

34:02

+0:00

101 102 103 105 106 107 108 106 104

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

38:47

+4:45

3.

Gunnar Rustad

FFI BIL

47:00

+12:58

4.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

49:10

+15:08

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

29:07

+0:00

2.

Øyvind Grandum

FFI BIL

41:41

+12:34

3.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

45:34

+16:27

Arrangør

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

33:01

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

34:45

+1:44

3.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

39:06

+6:05

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

40:56

+7:55

5.

Martin Granly

SIemens

51:28

+18:27

DSQ

Per Kaarby

Overtoppen

3:59

101 102 103 104 105 112 109 110 249

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

35:53

+0:00

2.

Tom Andreassen

DNB

42:36

+6:43

3.

Stein Myhre

Bærum Skiklubb

47:25

+11:32

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

27:26

+0:00

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Møgedal

AkerSolutions

41:14

+0:00

2.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

44:31

+3:17

3.

Roar Gudding

Fossum IF

56:25

+15:11

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

47:11

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

49:22

+2:11

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

58:29

+11:18

4.

Sigfred Fagervik

Thales

1:04:11

+17:00

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:09:49

+22:38

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

50:30

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

43:45

+0:00

2.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

46:32

+2:47

3.

Rune Hultgren

GEOFORM

55:04

+11:19

4.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

1:30:09

+46:24


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2021, 23:52:09

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44