Klasse: N-Ã¥pen | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Lina Debald | Østmarka OK | |||||||
Magnus Sveum Trøhaugen | Oppsal Orientering | |||||||
DNS | Jonas Debald | Østmarka OK | ||||||
DNS | Stian Lillegård | Lillomarka OL | ||||||
Klasse: D 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Klara Soma Slåstad | Raumar Orientering | |||||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Iben Svensvik | Østmarka OK | 28:13 | +0:00 | ||||
2. | Jenny Soma Slåstad | Raumar Orientering | 34:48 | +6:35 | ||||
DSQ | Linnea Green | Østmarka OK | 37:50 | 64 59 60 100 249 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Oline Soma Slåstad | Raumar Orientering | 37:25 | +0:00 | ||||
2. | Ingrid Jarstadmarken Price | Østmarka OK | +0:0-25 | |||||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ellen Margrete Stubban Hygen | Østmarka OK | 1:13:00 | +0:00 | ||||
DNS | Pernille Nor-Woll | Østmarka OK | ||||||
DNS | Martine Arntsen Haug | Østmarka OK | ||||||
Klasse: Damer-A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Janna Sofie Tellesbø | Østmarka OK | 51:49 | +0:00 | ||||
2. | Marie Hammer Iversen | Østmarka OK | 58:10 | +6:21 | ||||
3. | Sigrid Nermoen | Østmarka OK | 1:06:31 | +14:42 | ||||
4. | Tone Elisabeth Bakken | Østmarka OK | 1:11:02 | +19:13 | ||||
DNS | Ingrid Marie Stubban Hygen | Østmarka OK | ||||||
Klasse: Damer-AM | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Linda Hanssen | Østmarka OK | 48:18 | +0:00 | ||||
2. | Marit B. Eithun | Nittedal OL | 57:04 | +8:46 | ||||
3. | Anne Stine Taraldlien | Fet OL | 1:01:49 | +13:31 | ||||
Klasse: Damer-AK | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Margrete Hammer | Østmarka OK | 48:07 | +0:00 | ||||
2. | Sunniva Tellesbø | Hadeland OL | 49:39 | +1:32 | ||||
3. | Kristin Stubban Hygen | Østmarka OK | 57:54 | +9:47 | ||||
4. | Gry Buraas Lauten | Østmarka OK | +0:0-7 | |||||
Klasse: Ã…pen-B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Daniel Green | Østmarka OK | 39:37 | +0:00 | ||||
2. | Bjørnar Espe | Lillomarka OL | 39:51 | +0:14 | ||||
3. | Ingar Woll | Østmarka OK | 54:21 | +14:44 | ||||
4. | Ivar Slåstad | Raumar Orientering | 54:31 | +14:54 | ||||
5. | Kenneth Raknes | +0:0-37 | ||||||
5. | Jakob Gilljam | Østmarka OK | +0:0-37 | |||||
5. | Hilde Jarstadmarken | Østmarka OK | +0:0-37 | |||||
DSQ | Siv Susanne Jystad | Østmarka OK | 1:22:28 | 39 33 | ||||
Klasse: Ã…pen-C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jens Rønningen | Østmarka OK | 29:25 | +0:00 | ||||
2. | Leonie Svensvik | Østmarka OK | 30:14 | +0:49 | ||||
3. | Hanne Gjerstad Folde | 56:24 | +26:59 | |||||
DNS | HÃ¥kon Helle Raknes | |||||||
DNS | Isak Karlsen | Østmarka OK | ||||||
DNS | Signy Hellerud | IL Koll | ||||||
Klasse: H 9-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Linus Svensvik | Østmarka OK | |||||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Joakim Skre | Østmarka OK | 33:46 | +0:00 | ||||
2. | Aksel Holt | Østmarka OK | 33:47 | +0:01 | ||||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Jakob Ramse Dønåsen | Raumar Orientering | 1:01:06 | 176 174 36 39 33 169 59 | ||||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sandernes | Østmarka OK | 1:01:22 | +0:00 | ||||
2. | Håvard Rønningen | Østmarka OK | 1:01:30 | +0:08 | ||||
DSQ | Marius Knøsberg Esvall | Østmarka OK | 1:01:37 | 60 | ||||
Klasse: Herrer-A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristoffer Nesland | Tyrving IL | 42:30 | +0:00 | ||||
2. | Odin Tellesbø | Østmarka OK | 42:37 | +0:07 | ||||
3. | Knut Aalde | Nydalens SK | 48:13 | +5:43 | ||||
4. | Sondre Kongsgård | Nydalens SK | 49:37 | +7:07 | ||||
5. | Rune Teigland | Østmarka OK | 51:39 | +9:09 | ||||
6. | Espen Wigaard | Oppsal Orientering | 54:59 | +12:29 | ||||
7. | Håvar Brevik | Østmarka OK | 56:28 | +13:58 | ||||
8. | Knut Viljar Hilstad | 57:12 | +14:42 | |||||
9. | Are Eriksen | Oslostudentenes IK | 57:27 | +14:57 | ||||
10. | Kim Aleksander Hammer Iversen | Østmarka OK | 1:05:29 | +22:59 | ||||
11. | Arnt Ove Takvam | Østmarka OK | 1:08:22 | +25:52 | ||||
12. | Lorant Farkas | Østmarka OK | 1:08:56 | +26:26 | ||||
13. | Geir Ove Hjemsæter | 1:36:10 | +53:40 | |||||
DSQ | Brynjar Fredheim | Lillomarka OL | 19:41 | 34 35 39 40 169 107 60 100 249 | ||||
DSQ | Fredrik Saugestad | Nydalens SK | 1:02:32 | 39 40 169 107 60 100 | ||||
DNS | Hans Kristian Stubban Hygen | Østmarka OK | ||||||
DNS | Alexander Smidt Olsen | Nydalens SK | ||||||
DNS | Frank Ã…ge Kippernes | FFI BIL | ||||||
Klasse: Herrer-AM | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Wenhaug | +0:00 | 176 31 36 33 108 35 39 40 169 107 60 100 24... | |||||
2. | Svein Otterlei | Østmarka OK | 53:43 | +0:00 | ||||
3. | Per Arne Karlsen | Østmarka OK | 59:13 | +5:30 | ||||
4. | Karl Mikkelsen | OL Tønsberg og omegn | 1:00:04 | +6:21 | ||||
5. | Leif Billingsø | Eidskog OL | 1:04:16 | +10:33 | ||||
6. | Bjørn Barmen | 1:08:28 | +14:45 | |||||
7. | Inge Sandstad Skrondal | Fet OL | 1:08:43 | +15:00 | ||||
8. | Ketil Åstebøl | Oppsal Orientering | 1:09:55 | +16:12 | ||||
9. | Kai Halvorsen Aarekol | Siemens | 1:10:32 | +16:49 | ||||
DNS | Hans Olav Hygen | Østmarka OK | ||||||
Klasse: Herrer-AK | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Bakken | Østmarka OK | 49:31 | +0:00 | ||||
2. | Ola Tellesbø | Hadeland OL | 49:39 | +0:08 | ||||
3. | Kjell Hobøl | Østmarka OK | 50:00 | +0:29 | ||||
DNS | Egil Huseth | Kamp/Vestheim IF |
Sist oppdatert: | 24 august 2021, 19:50:24 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 78 |
Antall startet: | 65 |