Klasse: A lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 37:38 | +0:00 | 8:21 | |||
2. | Erik Jakobsen | OK Moss | 49:38 | +12:00 | 11:01 | |||
3. | Torgeir Snilsberg | OK Moss | 50:00 | +12:22 | 11:06 | |||
4. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 55:21 | +17:43 | 12:18 | |||
5. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 55:38 | +18:00 | 12:21 | |||
6. | Donatas Kontautas | OK Moss | 59:11 | +21:33 | 13:09 | |||
7. | Øystein Geir Olsen | OK Moss | 1:00:58 | +23:20 | 13:32 | |||
8. | Erika Lind-Larsen | OK Moss | 1:02:27 | +24:49 | 13:52 | |||
9. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:08:38 | +31:00 | 15:15 | |||
DSQ | Øyvind Løken | OK Moss | 51:53 | 41 107 43 44 | ||||
DSQ | Martin Malmstrøm | OK Moss | 1:09:09 | 97 50 41 107 43 44 | ||||
Klasse: A-kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Rikke Blakkestad Ingesen | Fredrikstad SK | 47:22 | +0:00 | 13:32 | |||
2. | Ole Ingesen | Sarpsborg OL | 47:27 | +0:05 | 13:33 | |||
3. | Stein Klyve | OK Moss | 52:26 | +5:04 | 14:58 | |||
4. | Axel Bromander | OK Moss | 56:26 | +9:04 | 16:07 | |||
5. | Emma Aune Jakobsen | OK Moss | 1:02:06 | +14:44 | 17:44 | |||
6. | Ole Kristian Underud | OK Moss | 1:04:23 | +17:01 | 18:23 | |||
7. | Roy Gjerding | OK Moss | 1:07:59 | +20:37 | 19:25 | |||
8. | Birk Breimo | OK Moss | 1:16:56 | +29:34 | 21:58 | |||
9. | Morten Breimo | OK Moss | 1:17:39 | +30:17 | 22:11 | |||
10. | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | 1:18:56 | +31:34 | 22:33 | |||
11. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:22:07 | +34:45 | 23:27 | |||
12. | Knut Lindløv | OK Moss | 1:34:51 | +47:29 | 27:06 | |||
DSQ | Odd Korslund | OK Moss | 17:44 | 126 50 48 39 41 107 43 44 31 100 | ||||
DSQ | Martin Eisvang | OK Moss | 1:05:53 | 126 50 48 39 41 107 43 44 31 | ||||
Klasse: B/A | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sofie Holm Nedrebø | OK Moss | 42:33 | +0:00 | 16:21 | |||
2. | Jan Jansen | OK Moss | 52:11 | +9:38 | 20:04 | |||
3. | Selmer Løken | OK Moss | 56:53 | +14:20 | 21:52 | |||
4. | Marit-Elin Iden | Team Jeløy | 1:01:57 | +19:24 | 23:49 | |||
5. | Elisabeth Aune Jakobsen | OK Moss | 1:13:02 | +30:29 | 28:05 | |||
6. | Inger Lindløv | OK Moss | 1:17:55 | +35:22 | 29:58 | |||
7. | Stein Koren | OK Moss | 1:29:29 | +46:56 | 34:25 | |||
DSQ | Tonje Holm | OK Moss | 48:20 | 109 43 | ||||
Klasse: C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mira Fosser Lundsrud | OK Moss | 33:14 | +0:00 | 15:06 | |||
2. | Aisha Elmer | OK Moss | 44:02 | +10:48 | 20:00 | |||
3. | Anita Rostveit | OK Moss | 44:04 | +10:50 | 20:01 | |||
DSQ | Trym Breimo | OK Moss | 9:32 | 40 45 109 35 34 31 100 | ||||
Klasse: N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Solveig Finstad Klubnes | OK Moss | 47:56 | 31:57 | |||||
Ella Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 22:58 | 15:18 | |||||
Gustav Kase | OK Moss | 29:05 | 19:23 | |||||
Wilhelm Kase | OK Moss | 29:40 | 19:46 |
Sist oppdatert: | 26 august 2021, 18:28:30 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 41 |
Antall startet: | 41 |