Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM mellomdistanse 28. august 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Celine Agnalt Heggenes

Trøsken IL

Olav Agnalt Heggenes

Trøsken IL

Athene Victoria Stokseth

Halden SK

Troy Victor Stokseth

Halden SK

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

Ivar Helgerud

Halden SK

Eldar Helgerud

Halden SK

Julian Iliev

Halden SK

Stian Iliev

Halden SK

Elias Hauge Bjugan

Halden SK

Kristine Hauge Bjugan

Halden SK

Johanne Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

Håkon Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

Charleen de Jesus

Indre Østfold OK

Signe Kjerkreit

Trøsken IL

Enya Marie Larsen

Varteig OL

Magnus Jacobsen

Hamar OK

Oline Johannessen Nilsen

Trøsken IL

Mari Haugstvedt

Indre Østfold OK

Elise Haugstvedt

Indre Østfold OK

DNS

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Caroline Svartedal Aasen

Trøsken IL

13:23

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Theodor Johannessen Nilsen

Trøsken IL

27:26

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nanna Aaby

Fredrikstad SK

24:06

+0:00

2.

Charlotte Svartedal Aasen

Trøsken IL

31:38

+7:32

DNS

Hanne Saga

Nordre Follo Orientering

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Brenne Andersen

Varteig OL

44:14

+0:00

2.

Andreas Fors

Varteig OL

50:04

+5:50

3.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

55:39

+11:25

4.

Vibeke Larsen

Sarpsborg OL

1:01:55

+17:41

5.

Bjørn Årbu

Varteig OL

1:04:01

+19:47

DSQ

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

2:30

31 130 132 133 104 134 58 103 105 135 107

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit-Elin Iden

Team Jeløy

49:44

+0:00

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

8:47

+0:00

31 34 38 37 39 52 33 55 41 46 48 109 10...

2.

Iliana Ilieva

Halden SK

48:22

+39:35

3.

Bjørn Ketil Hansen

Varteig OL

1:03:34

+54:47

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

11:20

Johanne Klavestad Aaby

Fredrikstad SK

14:32

Live Ek Hedlund

Trøsken IL

23:46

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

21:57

+0:00

2.

Pauline Gudim Valsgård

Indre Østfold OK

22:44

+0:47

3.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

23:01

+1:04

4.

Vilma Danevad

Fredrikstad SK

29:48

+7:51

5.

Julia Orud

Halden SK

35:14

+13:17

6.

Marte Julie Fremstad

Indre Østfold OK

42:26

+20:29

7.

Marie Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

49:42

+27:45

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Danevad

Fredrikstad SK

24:12

+0:00

2.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

26:29

+2:17

3.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

30:49

+6:37

4.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

35:50

+11:38

5.

Erle Elise Wold

OK Moss

38:38

+14:26

6.

Ingrid Agnalt Hjelbak

Trøsken IL

40:29

+16:17

7.

Hedvig Scheele Søyland

Fredrikstad SK

52:32

+28:20

8.

Nora Sofie Fremstad

Indre Østfold OK

1:46:20

+1:22:08

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

33:31

+0:00

2.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

35:33

+2:02

3.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

36:09

+2:38

4.

Åse Valero Kjerkreit

Halden SK

46:28

+12:57

DSQ

Sigrid Hauge

Sarpsborg OL

59:38

55

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Helgerud

Halden SK

33:12

+0:00

2.

Karianne Hauge

Halden SK

41:07

+7:55

3.

Hanna Fiskum Nordbrøden

Fredrikstad SK

42:08

+8:56

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

44:24

+11:12

5.

Lea Taraldsvik

Varteig OL

53:23

+20:11

6.

Julie Sophie Wold

OK Moss

54:35

+21:23

7.

Emma Helene Olsen

Halden SK

57:30

+24:18

8.

Solveig Pehrsen Lunde

Fredrikstad SK

58:48

+25:36

9.

Ida-Synnøve Kristiansen

Fredrikstad SK

1:09:19

+36:07

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Skedsmo Danevad

Fredrikstad SK

29:15

+0:00

2.

Anja Wingstedt

Halden SK

31:22

+2:07

3.

Heidi Stokseth

Halden SK

31:53

+2:38

4.

Guro Bryggen

Halden SK

41:13

+11:58

5.

Hanne Wold

OK Moss

45:02

+15:47

6.

Kristine Roskifte

OK Moss

49:14

+19:59

7.

Britt Stine Strand

Fredrikstad SK

55:21

+26:06

8.

Anne-Sofie Hox Brynildsen

Fredrikstad SK

1:04:55

+35:40

DNS

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

43:27

+0:00

2.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

48:37

+5:10

3.

Tonje Holm

OK Moss

55:12

+11:45

4.

Cathrine Lillestrand

Trøsken IL

1:05:01

+21:34

107

5.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:09:15

+25:48

DNS

Runa Lien Backstrøm

Halden SK

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

26:00

+0:00

2.

Unni Strand Karlsen

Fredrikstad SK

29:34

+3:34

3.

Anne Julsrud Haugen

Halden SK

33:15

+7:15

DNS

Anne Elisabeth Ramtvedt

Sarpsborg OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Taraldrud

Indre Østfold OK

43:28

+0:00

2.

Inger Lindløv

OK Moss

48:04

+4:36

3.

Bodil Berby

Trøsken IL

48:58

+5:30

4.

Tordis Rytter Jakobsen

OK Moss

1:05:11

+21:43

239

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Solberg

Fredrikstad SK

13:40

Viktor Johannessen Nilsen

Trøsken IL

42:41

DNS

Håkon Bryggen

Halden SK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Emil Wingstedt

Halden SK

18:56

+0:00

2.

Isak Solberg

Fredrikstad SK

23:56

+5:00

3.

Sander Agnalt Heggenes

Trøsken IL

26:50

+7:54

4.

Trym Breimo

OK Moss

31:17

+12:21

5.

Halvor Ek Hedlund

Trøsken IL

38:38

+19:42

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Strand Gulbrandsen

Fredrikstad SK

30:26

+0:00

2.

Peder Kjerkreit

Trøsken IL

34:07

+3:41

3.

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

1:10:04

+39:38

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Bryggen

Halden SK

29:04

+0:00

2.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Halden SK

33:16

+4:12

3.

Audun Nordby

Fredrikstad SK

34:48

+5:44

4.

Sverre Sandvik

Halden SK

38:10

+9:06

5.

Sivert Finstad

Fredrikstad SK

42:42

+13:38

6.

Birk Breimo

OK Moss

45:21

+16:17

Brutt

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

57:15

37 105 107 100

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

33:12

+0:00

2.

Espen Nordbrøden Fiskum

Fredrikstad SK

33:46

+0:34

3.

Markus Holter

Halden SK

34:28

+1:16

4.

Emil Wingstedt

Halden SK

34:51

+1:39

5.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

35:40

+2:28

6.

Tore Sandvik

Halden SK

36:08

+2:56

7.

Øyvind Helgerud

Halden SK

36:16

+3:04

8.

Bent Olav Aamodt

Fredrikstad SK

37:14

+4:02

9.

Vegard Saga

Nordre Follo Orientering

38:20

+5:08

10.

Sondre Ladim

OK Moss

38:21

+5:09

11.

Sigurd Saxe Sandvik

Halden SK

38:40

+5:28

12.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

40:46

+7:34

13.

Raúl Ferra

Halden SK

41:32

+8:20

14.

Herman Lien Backstrøm

Halden SK

43:20

+10:08

15.

Sigurd Myhre Andreassen

Fredrikstad SK

44:41

+11:29

16.

Olav Halvorsen Sikkeland

Varteig OL

45:46

+12:34

17.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

49:22

+16:10

18.

Balder Hasvik Larsen

Halden SK

50:31

+17:19

DSQ

Mathias Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

1:18:04

33 55 41 46 57 58 105 108

Brutt

Bendik Eliassen

Halden SK

42:15

55 58 105 108

DNS

Peder Haugaard

Halden SK

DNS

Peder Bryggen

Halden SK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marius Bjugan

Halden SK

29:11

+0:00

2.

Øystein Olsen

OK Moss

31:18

+2:07

3.

Espen Danevad

Fredrikstad SK

32:26

+3:15

4.

Lacho Iliev

Halden SK

35:49

+6:38

31 34 35 38

5.

Egon Lundsrud

OK Moss

36:03

+6:52

6.

Vidar Solberg

Fredrikstad SK

37:50

+8:39

7.

Øyvind Stokseth

Halden SK

38:26

+9:15

8.

Dyre Martin Gulbrandsen

Fredrikstad SK

39:57

+10:46

9.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

40:13

+11:02

10.

Runar Stang

Trøsken IL

46:58

+17:47

11.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

51:22

+22:11

12.

Anders Brynildsen

Fredrikstad SK

55:47

+26:36

13.

Erling Søyland

Fredrikstad SK

1:11:51

+42:40

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

1:29:49

109 106

Brutt

Thomas Lie

Fredrikstad SK

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Ottesen

Fredrikstad SK

32:19

+0:00

2.

Kjetil Bjørlo

Halden SK

35:07

+2:48

3.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

37:30

+5:11

4.

Dag Brenås

Varteig OL

37:49

+5:30

5.

Pål Backstrøm

Halden SK

38:46

+6:27

6.

Finn Henry Lillestrand

Trøsken IL

41:25

+9:06

7.

Pål Angvoll

Fredrikstad SK

47:50

+15:31

8.

Bjørn Axel Gran

Halden SK

52:18

+19:59

9.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:19:32

+47:13

DSQ

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

40:27

39

DSQ

Einar Modahl

Fredrikstad SK

1:04:09

109 106

DNS

Terje Larsen

Halden SK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Kirkerød

Sarpsborg OL

29:00

+0:00

2.

Eirik Nordbrøden

Halden SK

38:09

+9:09

3.

Bjørn Åstorp

Sarpsborg OL

46:40

+17:40

4.

Roy Gjerding

OK Moss

46:57

+17:57

5.

Øivind Berget

Sarpsborg OL

53:25

+24:25

6.

Jørn-Gunnar Jacobsen

Hamar OK

1:14:56

+45:56

7.

Bernt O. Myrvold

Sarpsborg OL

1:17:39

+48:39

DNS

Øystein Ruud

Fredrikstad SK

DNS

Tor Ragnar Andersen

Halden SK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Willy Grønstad

Gimle IF

29:26

+0:00

2.

Leif Bokerød

Idd Sportsklubb

30:07

+0:41

3.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

33:06

+3:40

4.

Knut Lindløv

OK Moss

44:20

+14:54

5.

Jan Jansen

OK Moss

46:59

+17:33

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

32:14

+0:00

2.

Anders Taraldrud

Indre Østfold OK

40:35

+8:21

3.

Stein Koren

OK Moss

57:31

+25:17

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

56:40

104

Klasse: Ledsager

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Prøveløper

Indre Østfold OK

1:01:46

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 august 2021, 14:36:02

Arrangør:

Indre Østfold OK

Antall deltagere:

178

Antall startet:

166