Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Kneskjælven AdelskalenderDataeksport
Brikkesys.no

Kneskjælven BOS 6. november 2021

Klasse: H16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kristoffer Dyrdahl

Berger IL

2:09:24

+0:00

8:20

2.

Sivert Ekroll

Berger IL

2:09:25

+0:01

8:20

193 194

3.

William Alexander Haug

Sande Sportsklubb

2:09:59

+0:35

8:23

4.

Isac Luther

Berger IL

2:11:51

+2:27

8:30

5.

Jonas Kind Høydahl

Berger IL

2:12:57

+3:33

8:34

183

6.

Magnus Skourup Rognebakke

IF Sturla

2:29:19

+19:55

9:38

7.

Ole Christian Haug

Sande Sportsklubb

2:39:21

+29:57

10:16

8.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

2:49:15

+39:51

10:55

9.

Bjørn Berven Agard

Berger IL Ski

3:07:19

+57:55

12:05

181

10.

Ola Gjermstad Pettersen

BOS

3:07:54

+58:30

12:07

11.

Sebastian E. Sylling

Berger IL

3:15:33

+1:06:09

12:36

12.

Jonatan Herman Lyseheden-Vogt

Konnerud IL

3:20:38

+1:11:14

12:56

13.

Marcus Rygg Syvertsen

BOS

3:32:35

+1:23:11

13:42

14.

Ole Uglum Elton

Svelvik Turn

3:32:46

+1:23:22

13:43

15.

Elias Ekroll Bjerke

Gjerdrum IL

4:06:34

+1:57:10

15:54

16.

Fabian Nebel

Arsenal FC

4:12:32

+2:03:08

16:17

17.

Eskil Ekroll Bjerke

Gjerdrum IL

4:25:56

+2:16:32

17:09

195

Klasse: D16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Ekroll

Berger IL

2:39:23

+0:00

10:16

2.

Åse Marie Halaas Appenzeller

Team Halaas

2:50:51

+11:28

11:01

3.

Johanne Berven Agard

Berger IL Ski

2:57:45

+18:22

11:28

4.

Martine Gjermstad Pettersen

BOS

3:50:07

+1:10:44

14:50

5.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

3:50:50

+1:11:27

14:53

Klasse: H17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Haug

Svelvik SK

2:10:21

+0:00

8:24

2.

Martin Saue Winther

Svelvik SK

2:11:34

+1:13

8:29

3.

Samuel Schiess

Ringerike OL

2:11:47

+1:26

8:30

4.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

2:12:05

+1:44

8:31

5.

Sindre R Holt

Hedrum O-lag

2:12:24

+2:03

8:32

6.

Joar Gjerdahl

BOS Elite

2:37:17

+26:56

10:08

7.

Martin Nymoen

Svelvik SK

2:49:36

+39:15

10:56

8.

Fridtjof Aaserud

Sande Sportsklubb

3:00:32

+50:11

11:38

9.

Tom Erik Barvik

3:00:33

+50:12

11:38

10.

Herman Ekle Lund

Berger IL

3:00:46

+50:25

11:39

182

11.

Steffen Vedal

Svelvik SK

3:15:42

+1:05:21

12:37

12.

Gabriel Slinger

Svelvik SK

3:15:45

+1:05:24

12:37

13.

Fredrik Andre Haug

Sande Sportsklubb

3:15:48

+1:05:27

12:37

14.

Magnus Nelson

Is og Bolle IL

3:18:51

+1:08:30

12:49

15.

Anders Johnsen

Svelvik IF

3:18:54

+1:08:33

12:49

16.

Ole Jørgen Sagafos

Røa IL

3:30:05

+1:19:44

13:33

17.

Hans Carstein Rønn Kristoffersen

Svelvik SK

3:50:42

+1:40:21

14:53

18.

Alexander Isaksen

Kniveåsen Rønners

4:47:20

+2:36:59

18:32

19.

Kjetil Vange

Kniveåsen Runners

4:47:22

+2:37:01

18:32

Brutt

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

49:06

178 179 180 181 154 182 183 184 168 187 189 190 19...

Brutt

Kristoffer Hagen

Sande Sportsklubb

2:16:09

179 194 195 196 174 90

Klasse: D17-34

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Opsal-Hersleth

2:11:45

+0:00

8:30

2.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

2:50:48

+39:03

11:01

3.

Hedda Kjeldsen

IF Sturla

3:06:14

+54:29

12:00

4.

Marie Grepperud

Drammen Bandy

3:30:06

+1:18:21

13:33

5.

Trine D. Kihle

Nydalens SK

3:50:48

+1:39:03

14:53

6.

Hege Reiersen

Team Jensen

5:22:43

+3:10:58

20:49

7.

Maren Lier Jensen

6:25:13

+4:13:28

24:51

Klasse: H35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom Hagen

Fossum IF

2:10:06

+0:00

8:23

196

2.

Hans Marius Nelson

BOS

2:10:10

+0:04

8:23

181

3.

Ole Kristian Haraldsrud

Svelvik IF Skigruppe

2:10:14

+0:08

8:24

178 180 191 193 196

4.

Frode Nebell

BOS

2:10:17

+0:11

8:24

181 184 187 190

5.

Nils Martin Langestrand

Sande Sportsklubb

2:10:43

+0:37

8:26

184

6.

Lars Erik Bjørnstad Halvorsen

BOS

2:11:50

+1:44

8:30

179 187 193 196

7.

Jarle Mogensen

Berger IL

2:11:54

+1:48

8:30

187 192

8.

Carl Simen Bakken

ÅIL

2:12:04

+1:58

8:31

190 195

9.

Sondre Vedal

Svelvik SK

2:40:05

+29:59

10:19

193

10.

Gunnar Luther

Berger IL

2:49:16

+39:10

10:55

180 184

11.

David Ekroll

Berger IL

2:49:25

+39:19

10:55

190

12.

Stig Instanes

IF Sturla

2:49:31

+39:25

10:56

180

13.

Petter Justad

Lier Skiløberforening

2:49:33

+39:27

10:56

14.

Stian Kristiansen

2:49:36

+39:30

10:56

15.

Charles Halaas

Team Halaas

2:50:52

+40:46

11:01

16.

Christian Bøhmer

BOS

2:51:03

+40:57

11:02

193

17.

Johan Galleberg

2:52:00

+41:54

11:05

18.

Per-Harald Hagerup

Berger IL

2:52:48

+42:42

11:08

19.

Lars Berglund

Ringerike OL

2:56:36

+46:30

11:23

20.

Robert Sipina

Tråkk å Råkk

2:57:36

+47:30

11:27

178

21.

Thomas Tollefsen

Hakkadalen

3:08:01

+57:55

12:07

22.

Håkon Sagberg

3:08:13

+58:07

12:08

23.

Anders Liang

Arsenal

3:08:39

+58:33

12:10

24.

Stian Sylling

Berger IL

3:16:22

+1:06:16

12:40

25.

Martin Dammen

Leeds United

3:18:54

+1:08:48

12:49

26.

Tormod Sola

Kniveåsen Rønners

3:24:14

+1:14:08

13:10

27.

Lasse Syvertsen

BOS

3:32:45

+1:22:39

13:43

28.

Jens Stenberg Berg

Svelvik IF

3:33:53

+1:23:47

13:47

29.

Ole Bjørn Mather

3:34:16

+1:24:10

13:49

30.

Lars Borgen

Sande Sportsklubb

3:34:56

+1:24:50

13:52

31.

Sverre Magnus Holen

Structure Wines AS

4:00:35

+1:50:29

15:31

32.

Ole Tomas Amundsen

Elopak BIL

4:00:37

+1:50:31

15:31

33.

Petter Guttormsen

Stavanger Triathlon

4:02:34

+1:52:28

15:38

34.

Rune Nebell

Arsenal FC

4:12:35

+2:02:29

16:17

35.

Reidar Madsen

Glassverket IF

4:37:03

+2:26:57

17:52

36.

Eivind Andre Næss Solberg

BOS

4:40:43

+2:30:37

18:06

37.

Kjetil Sagen Høst

Kniveåsen Rønners

4:48:14

+2:38:08

18:35

38.

Ola Bragstad

Kniveåsen Rønners

4:48:16

+2:38:10

18:35

39.

Hans-Petter Pettersen

Team Jensen

5:22:31

+3:12:25

20:48

40.

Anders W. Pettersen

Honda Racing

5:37:10

+3:27:04

21:45

41.

Jonas Nelson

Honda Racing

5:37:20

+3:27:14

21:45

42.

Kjetil Høntorp

IL Forvirret

7:17:56

+5:07:50

28:15

193

43.

Aage Kristoffer Østern

Arsenal FC

7:18:00

+5:07:54

28:15

193

Brutt

Kåre Rønn Richardsen

Oppsal

Klasse: D35-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Nikolaisen

Tjøme løpeklubb

3:00:40

+0:00

11:39

2.

Lene Ebbestad

Berger IL

3:16:23

+15:43

12:40

3.

Kirsten Gjermstad

BOS

3:27:22

+26:42

13:22

4.

Britta Fismen

Gassecure BIL

3:28:34

+27:54

13:27

5.

Mari Engelhardt Pettersen

3:33:48

+33:08

13:47

6.

Vivian Moen

Konnerud IL

3:34:14

+33:34

13:49

7.

Carolin Sandström

Arsenal FC

4:12:38

+1:11:58

16:17

8.

Merethe Ekroll

Gjerdrum IL

4:26:11

+1:25:31

17:10

195

9.

Cecilie Næss-Solberg

Team CoolFunk

4:40:37

+1:39:57

18:06

10.

Merethe Holen

Structure Wines

5:22:35

+2:21:55

20:48

11.

Kjersti Nelson

VeryFastRunnersClub

6:25:15

+3:24:35

24:51

12.

Silje Maurtveten

Team Blazer

6:25:24

+3:24:44

24:51

13.

Lene Bjørneberg Ulstein

Kniveåsen Rønners

7:17:55

+4:17:15

28:15

193

14.

Kristin Jenssen Sola

Kniveåsen Rønners

7:18:02

+4:17:22

28:15

193

Brutt

Astrid Lunde

Høyen Bootcamp

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Furua

BOS

2:13:33

+0:00

8:36

2.

Stig Melling

Ringerike OL

2:40:04

+26:31

10:19

3.

Frode Kamsvåg

IL Tyrving

2:40:15

+26:42

10:20

181

4.

Håvard Hågård

Konnerud IL

2:42:45

+29:12

10:30

5.

Terje Kristoffersen

Söderberg & Partners

2:51:12

+37:39

11:02

6.

Ketil Horn

Nortek Gasellene

2:56:48

+43:15

11:24

183

7.

Terje W. Pettersen

BOS

2:57:32

+43:59

11:27

8.

Roy Arne Hansen

Åskollen SK

2:57:34

+44:01

11:27

182

9.

Erik Saugerud

Konnerud IL

3:07:30

+53:57

12:05

10.

Håvard Halvorsen

Konnerud IL

3:07:51

+54:18

12:07

11.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

3:15:09

+1:01:36

12:35

12.

Anders Espeseth

Florø Turn og idrett

3:24:03

+1:10:30

13:09

192

13.

Trond Lislerud

Åskollen løpegruppe

3:24:28

+1:10:55

13:11

191

14.

Lars Baklid

Konnerud IL

3:35:08

+1:21:35

13:52

181

15.

Svein Olav Vik

Team Lassen

3:51:10

+1:37:37

14:54

187 195

16.

Kristian Kihle

Ringerike OL

3:51:27

+1:37:54

14:55

17.

Ragnar Skaug

Forsvarsmateriell

4:12:37

+1:59:04

16:17

18.

Anders Bjerke

Gjerdrum IL

4:26:00

+2:12:27

17:09

195

19.

Inge Stian Johansen

Team Jensen

4:39:14

+2:25:41

18:00

189

20.

Håvard W. Pettersen

BOS

4:40:53

+2:27:20

18:07

21.

Bjørn Wessel

BOS

4:41:02

+2:27:29

18:07

22.

John Øyvind Friberg

Team Jensen

5:22:50

+3:09:17

20:49

23.

Anders Natås

Gassecure BIL

6:49:00

+4:35:27

26:23

183 184 168 187 193

Brutt

Runar Berg

BOS

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

3:15:09

+0:00

12:35

2.

Margrethe Havre

Berger IL

3:34:00

+18:51

13:48

3.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

4:15:32

+1:00:23

16:29

4.

Helle Hundseid

Tyrving IL

4:29:03

+1:13:54

17:21

5.

Tove Heimdal

Konnerud IL

4:29:08

+1:13:59

17:21

6.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

4:30:35

+1:15:26

17:27

7.

Vigdis Krohn-Hansen

Team Jensen

5:22:42

+2:07:33

20:49

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

3:00:31

+0:00

11:38

181

2.

Egil Andreassen

BOS

3:16:21

+15:50

12:40

3.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

3:30:25

+29:54

13:34

4.

Petter F. Johannessen

IF Sturla

3:30:29

+29:58

13:34

5.

Tor Engløk

Svelvik IF

3:50:52

+50:21

14:53

6.

Sven Myhre

Team Lassen

3:50:55

+50:24

14:53

7.

Knut Pettersen

Svelvik IF

3:52:34

+52:03

15:00

8.

Tom Harald Grepperud

Rambøll BIL

4:16:22

+1:15:51

16:32

9.

Erik Brun-Pedersen

Berger IL

4:36:28

+1:35:57

17:50

10.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

4:41:02

+1:40:31

18:07

11.

Jan Trygve Jensen

Team Jensen

4:41:48

+1:41:17

18:10

12.

Stein Helset Nordal

Entusiastene

4:41:49

+1:41:18

18:10

13.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

5:20:11

+2:19:40

20:39

14.

Rolf Christensen

BOS

5:26:45

+2:26:14

21:04

15.

Odd Lieng

5:28:13

+2:27:42

21:10

16.

Thor Bjørnstad

BOS

5:58:52

+2:58:21

23:09

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

4:39:15

+0:00

18:00

2.

Kjersti Engløk

Svelvik IF

4:41:05

+1:50

18:08

3.

Kari Lieng

5:28:09

+48:54

21:10


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

7 november 2021, 10:21:48

Arrangør:

Berger og Svelvik OL

Antall deltagere:

159

Antall startet:

159