Klasse: Kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Arnulf Villmo | Gjest | 38:11 | +0:00 | 15:16 | |||
2. | Even Hofstad | Gjest | 43:30 | +5:19 | 17:24 | |||
3. | Leif Engen | Gjest | 43:55 | +5:44 | 17:34 | |||
4. | Atle Briskemyr | Gjest | 48:17 | +10:06 | 19:18 | |||
5. | Hanne Liodden | Gjest | 50:41 | +12:30 | 20:16 | |||
6. | Per Olav Johansen | Tensio | 51:10 | +12:59 | 20:28 | |||
7. | Øistein Åsmul | Byutvikling | 54:58 | +16:47 | 21:59 | |||
8. | Mario Ditaranto | SINTEF | 55:43 | +17:32 | 22:17 | |||
9. | Berit Grande | Uninett | 56:18 | +18:07 | 22:31 | |||
10. | Anders Lauglo | Gjest | 59:28 | +21:17 | 23:47 | |||
11. | Guro Sjuls | NTNU | 1:08:29 | +30:18 | 27:23 | |||
12. | Arnfinn Langeland | NTNU | 1:08:43 | +30:32 | 27:29 | |||
13. | Tore Brurok | Gjest | 1:10:15 | +32:04 | 28:06 | |||
14. | Hanne Kauko | Gjest | 1:18:41 | +40:30 | 31:28 | |||
Klasse: Mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Gustav Ruø | Gjest | 44:48 | +0:00 | 10:40 | |||
2. | Øyvind Schjelderup | St Olav | 45:55 | +1:07 | 10:55 | |||
3. | Kyrre Auran | Gjest | 51:53 | +7:05 | 12:21 | |||
4. | Kurt Amundsen | Gjest | 51:58 | +7:10 | 12:22 | |||
5. | Randi Marie Mohus | St Olav | 52:15 | +7:27 | 12:26 | |||
6. | Harald Oftedal | Equinor | 54:01 | +9:13 | 12:51 | |||
7. | Richard Sanders | Byutvikling | 57:03 | +12:15 | 13:35 | |||
8. | Marcin Duda | Gjest | 58:45 | +13:57 | 13:59 | |||
9. | Øystein Nytrø | NTNU | 59:52 | +15:04 | 14:15 | |||
10. | Helge Rustad | SINTEF | 1:04:07 | +19:19 | 15:15 | |||
11. | Olav Kvittem | Uninett | 1:04:21 | +19:33 | 15:19 | |||
12. | Frank Bjarkø | Gjest | 1:04:23 | +19:35 | 15:19 | |||
13. | Hilde Nestvold | Gjest | 1:04:30 | +19:42 | 15:21 | |||
14. | Klaus Livik | Volue | 1:06:33 | +21:45 | 15:50 | |||
15. | Gunnhild Oftedal | NTNU | 1:06:57 | +22:09 | 15:56 | |||
16. | Arne Mikkelsen | NTNU | 1:08:56 | +24:08 | 16:24 | |||
17. | Stein Øvstedal | NTNU | 1:10:24 | +25:36 | 16:45 | |||
18. | HÃ¥vard Rekstad | NTNU | 1:12:18 | +27:30 | 17:12 | |||
19. | Nils Olav Vennevik | Gjest | 1:19:23 | +34:35 | 18:54 | |||
20. | Jostein Grepstad | NTNU | 2:00:21 | +1:15:33 | 28:39 | |||
Klasse: Lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Johan Ahlbäck | St Olav | 58:19 | +0:00 | 10:13 | |||
2. | Lars Einar Steinsli | Gjest | 59:29 | +1:10 | 10:26 | |||
3. | Ola Berger | Gjest | 1:02:21 | +4:02 | 10:56 | |||
4. | Truls Ryum | NTNU | 1:16:16 | +17:57 | 13:22 | |||
5. | Lasse Natvig | NTNU | 1:25:31 | +27:12 | 15:00 | |||
6. | Terje Berg | Statkraft | 1:58:12 | +59:53 | 20:44 | |||
7. | Svein Olav Dyrhol | Equinor | 2:13:54 | +1:15:35 | 23:29 | |||
DSQ | Aslak Waage | St. Olav | 35:00 | 38 36 35 34 38 37 39 42 48 45 47 175 | ||||
DSQ | Morten Husom | Volue | 1:32:15 | 39 |
Sist oppdatert: | 2 september 2021, 18:18:13 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 43 |
Antall startet: | 43 |