Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
ABIK 2021OBIK2021Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P17/ABIK R4 - Badedammen 2. september 2021

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rygh Holten

Nydalens SK

57:15

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving, IL

55:33

+0:00

2.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

57:28

+1:55

DSQ

Aina Grymyr

Haugerud

1:37:36

113 114

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

LØRENSKOG KOMM

2:05:08

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

1:14:04

+0:00

Klasse: DL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lien Johnsen

MULTICONSULT BIL

1:21:30

+0:00

DSQ

Ragnhild Hansen

NESODDEN

1:07:31

105 106 107 108 109 110 111 113 114

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Sigurd Opedal

Betonmast

1:11:30

108 109 110 111 103 113 114

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Vigrestad

NMD-klubben

52:55

+0:00

2.

Øyvind Torgersrud

Rudsbygd IL

1:06:29

+13:34

DSQ

Andreas Barstad

FFI BIL

1:29:55

109 110 111 103 113 114

Arrangør

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

Arrangør

Alexander Urnes

FFI BIL

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalen SK

48:29

+0:00

2.

Per Christian Stenshorne

Nydalens SK

1:07:08

+18:39

3.

Fredrik Saugestad

Nydalens SK

1:15:10

+26:41

4.

Frode Lillevold

FFI

1:19:56

+31:27

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

FFI BIL

55:04

+0:00

101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 103 11...

2.

Asbjørn Håland

Egp

1:17:48

+22:44

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut E Helland

LØRENSKOG KOMM

39:13

+0:00

2.

Roger Birkeland

TELENOR

58:41

+19:28

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

42:45

+0:00

2.

Knut Anders Løken

Fossum IF

50:46

+8:01

3.

Hallvard Berg

Tyrving, IL

52:37

+9:52

4.

Olav Omtveit

Telenor BIL

1:00:22

+17:37

104 108 109 110 111 103 114

5.

Paal W Hanssen

BDO

1:04:03

+21:18

6.

Tom Rådahl

Tyrving, IL

1:12:32

+29:47

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

33:43

+0:00

2.

Per Nermo

COWI BIL

57:10

+23:27

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

47:29

+0:00

2.

Knut Møgedal

AkerSolutions

58:54

+11:25

3.

Bjørn Myhr

Bækkelagets Spkl.

1:00:39

+13:10

4.

Per Haugen

NEDERMAN

1:05:07

+17:38

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon C. Fougner

FUGRO

58:31

+0:00

2.

Sigfred Fagervik

Thales

1:06:30

+7:59

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:34:19

+35:48

4.

Tor DRAGE

Aker Solutions

1:39:08

+40:37

Brutt

Tor Henriksen

Årvoll

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kaarby

Overtoppen

43:33

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Kristin Waage

FFI BIL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2021, 16:14:09

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41