Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour de Trondheim og Ungdomsløp 7 3. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vetle Hennum Aunøien

OK Fjell

8:20

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

19:12

Mirja Mohus

Wing OK

9:47

Alexandra Dahl

Freidig

16:39

Anna Slagsvold

Freidig

9:57

Eva Gjerde

Freidig

12:36

Ragna Nordstrand

Freidig

20:06

Martin Lona

Wing OK

16:42

Mikkel Skovholt Bonnemaire

Freidig

11:37

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

15:08

Oline Randli Elden

Freidig

7:33

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

10:01

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

11:20

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

10:30

Oskar Elias Heggeset

Freidig

12:16

Sverre August Heggeset

Freidig

12:15

DNS

Birka Neese-Følstad

Freidig

DNS

Maia Andersen

Byåsen IL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eskil Stabo-Eeg

Wing OK

18:51

Inga Frøland

Wing OK

9:52

88 116

Jens Hallvar Nordstrand

Freidig

13:18

Natalie Grinnen

23:22

Kornelius Aas

Freidig

8:32

88 116

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

10:41

Eva van Duinen

Byåsen IL

11:44

Rebekka van Duinen

Byåsen IL

11:33

Herman Hokseggen Klepp

Wing OK

18:55

116

Håkon Stene

Wing OK

18:45

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Norheim

Freidig

18:38

+0:00

Brutt

Nina Dalsaune

Freidig

DNS

Trude Forsbak

Freidig

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nord

NTNU BIL

25:47

+0:00

2.

Merethe Olsen

27:05

+1:18

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

9:18

Jenny Lauvstad Brenne

Byåsen IL

10:09

149 130

Saga Elise Nergaard

Wing OK

28:02

Sina Marstrand Hasle

Freidig

14:28

Edith Skovholt Bonnemaire

Freidig

8:04

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

7:20

Freya Mira Svendsen

Freidig

12:45

Andrea van Duinen

Byåsen IL

12:36

Olivia Meyer Johansen

Wing OK

14:24

DNS

Embla Neese-Følstad

Freidig

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

9:32

+0:00

2.

Marit Storler Snøfugl

Freidig

9:58

+0:26

3.

Lina Sandquist

OL Trollelg

11:58

+2:26

4.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

13:04

+3:32

5.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

13:52

+4:20

6.

Selma Lund Eikrem

Freidig

14:07

+4:35

7.

Vilde Haaland

Wing OK

14:15

+4:43

8.

Lily Alexandra Morgan

Malvik IL

15:05

+5:33

9.

Victoria Ovesen

Malvik IL

17:18

+7:46

10.

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

30:25

+20:53

DNS

Agnes Vilhelmine Engtrø

Freidig

DNS

Irene Storler Snøfugl

Freidig

DNS

Ella Horvik Kvaale

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

11:50

+0:00

2.

Annika Lund Eikrem

Freidig

12:10

+0:20

3.

Guro Haaland

Wing OK

13:31

+1:41

4.

Maia Ruano Strand

Wing OK

13:57

+2:07

5.

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

14:46

+2:56

5.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

14:46

+2:56

7.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

15:53

+4:03

8.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

17:01

+5:11

DNS

Inga Saur Thorin

Wing OK

DNS

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

DNS

Emma Imsland

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

14:24

+0:00

2.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

14:34

+0:10

3.

Guro Schjølberg

Tynset IF

15:00

+0:36

4.

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

15:13

+0:49

5.

Una Kittilsen

Freidig

15:21

+0:57

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:43

+1:19

7.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

16:20

+1:56

8.

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:21

+1:57

9.

Juni Hagelid Norheim

Freidig

18:42

+4:18

10.

Anna Bellingmo

OL Gaula

18:58

+4:34

11.

Tora Kittilsen

Freidig

19:35

+5:11

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lika Razina

NTNUI

18:44

+0:00

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

19:06

+0:22

3.

Ida Hjorth

Byåsen IL

19:18

+0:34

4.

Doris Kudre

NTNUI

19:20

+0:36

5.

Marit Schmid

OL Trollelg

19:33

+0:49

6.

Rachele Gaio

Freidig

19:40

+0:56

7.

Jenny Persson

Byåsen IL

20:12

+1:28

8.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

20:35

+1:51

9.

Bianca Chiusi

NTNUI

20:52

+2:08

DNS

Sunniva Morgan

Malvik IL

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

15:20

+0:00

2.

Mari Gullbrekken Schjølberg

Tynset IF

15:50

+0:30

3.

Mette Resell Nolte

Freidig

17:04

+1:44

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

17:40

+2:20

5.

Ingvil Snøfugl

Freidig

17:53

+2:33

6.

Tonje Bostad

Nidarøst OK

18:28

+3:08

7.

Marit Albinson

Freidig

19:39

+4:19

8.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

19:57

+4:37

9.

Ingerid Reinertsen

Freidig

21:36

+6:16

10.

Marta Gjestvang

Freidig

23:10

+7:50

DSQ

Anne Marie Lund Eikrem

Freidig

31:31

57 59 88 116 149

DNS

Beth Paludan Carlsen

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Melkild

Freidig

16:20

+0:00

2.

Tone Almås

IL Leik

17:12

+0:52

3.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

17:19

+0:59

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

17:54

+1:34

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

18:30

+2:10

6.

Trine Sunnset

Melhus IL

21:49

+5:29

7.

Elisabeth Sæthre

Freidig

22:32

+6:12

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

26:09

+9:49

DSQ

Mai Iren Almås

IL Leik

22:33

63

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

19:12

+0:00

2.

Ruth Schmid

OL Trollelg

22:09

+2:57

Brutt

Tove Evensen Mathisen

Porsgrunn OL

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Sørensen Båtnes

Freidig

12:17

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

11:40

Endre Krogh

Freidig

12:47

Torstein Wold Aalde

Freidig

15:08

Johan Gjerde

Freidig

13:56

Anton Nomeland

Byåsen IL

8:39

Linus Fossum Malmring

Freidig

6:16

Linus Rise Danielsen

Freidig

13:16

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

10:17

Sverre Bøhle

Freidig

10:26

Ivar Sæheim

OL Trollelg

9:35

Jakob Børset Skjerve

Wing OK

10:14

DNS

Kristian Ovesen

Malvik IL

DNS

Magnus Berntsen

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

9:03

+0:00

2.

Martin Randli Elden

Freidig

9:16

+0:13

3.

Trygve Bøhle

Freidig

11:42

+2:39

4.

Sigurd Wold Aalde

Freidig

12:33

+3:30

5.

Imre Leander Gangaune

Freidig

13:26

+4:23

6.

Jermund Lund Gjerde

Byåsen IL

14:44

+5:41

7.

Tim Aursand

Malvik IL

15:43

+6:40

8.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

15:57

+6:54

9.

Eirik Martin Svendsen

Freidig

16:27

+7:24

10.

Benjamin Bjørkvoll Bolstad

Freidig

17:22

+8:19

11.

Sindre Mohus

Wing OK

22:32

+13:29

12.

Ole Einar Andresen

Malvik IL

29:34

+20:31

DSQ

Sindre Guldseth

Byåsen IL

14:12

57

DNS

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

DNS

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

9:36

+0:00

2.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

10:49

+1:13

3.

Jonas Alstad

Frol IL

12:04

+2:28

4.

Marius Lærum Hagen

Tynset IF

12:08

+2:32

5.

Johannes Stordal

Byåsen IL

14:41

+5:05

6.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

14:43

+5:07

7.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

22:49

+13:13

DSQ

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

6:03

48 50 52 40 53 51 55 57 59 88 116 149 13...

DNS

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

13:39

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

13:53

+0:14

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

14:31

+0:52

4.

Magnus Alstad

Frol IL

14:50

+1:11

5.

Vegard Lereim Storli

Freidig

14:53

+1:14

6.

Hallvard Hellevik

Freidig

17:08

+3:29

7.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

19:26

+5:47

DSQ

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

13:53

116

DSQ

Ådne Stordal

Byåsen IL

17:20

52

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sergey Popov

NTNUI

14:55

+0:00

2.

Raphael Masliah

NTNUI

15:49

+0:54

3.

Marius Kaiser

NTNUI

16:02

+1:07

4.

Øyvind Wiggen

NTNUI

16:32

+1:37

5.

Lars Sandstad

Freidig

19:15

+4:20

6.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

19:21

+4:26

7.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

19:28

+4:33

8.

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

20:41

+5:46

9.

Bjarte Ims

Stjørdals-Blink Orientering

21:37

+6:42

10.

Frank Sandberg

Østmarka OK

22:12

+7:17

11.

Petter Andreas Lona

Wing OK

22:26

+7:31

12.

Tommy Schmid

OL Trollelg

23:12

+8:17

DSQ

Lukas Olm

Kils OK

16:18

34

DSQ

Glenn Müller

Østmarka OK

20:16

71 41 42

DNS

Eskil Frischknecht

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

13:00

+0:00

2.

Øivind Aunøien

OK Fjell

13:50

+0:50

3.

Johan Ahlbäck

Freidig

14:00

+1:00

4.

Andreas Haaland

Wing OK

14:06

+1:06

5.

Jørgen Tegdan

Freidig

14:21

+1:21

6.

Børge Leiren

Byåsen IL

14:38

+1:38

7.

Anthony Leroyer

Freidig

15:19

+2:19

8.

Snorre Gangaune

Wing OK

15:30

+2:30

9.

Eivind Lona

Wing OK

15:40

+2:40

10.

Asbjørn Bygland

Høydalsmo IL

15:42

+2:42

11.

Lars Martin Hafstad

Byåsen IL

16:15

+3:15

12.

Simon Lund Eikrem

Freidig

16:39

+3:39

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

15:24

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

16:05

+0:41

3.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

16:43

+1:19

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

16:59

+1:35

5.

Olle Malmring

Freidig

17:22

+1:58

6.

Morten Korsvold

Wing OK

18:11

+2:47

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

19:35

+4:11

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

15:07

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

17:25

+2:18

3.

Arnulf Villmo

Korgen IL

19:40

+4:33

4.

Rune M Holt

Freidig

24:26

+9:19

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

18:46

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

27:09

+8:23

Klasse: Student

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pavel Kohout

NTNUI

10:59

+0:00

2.

Ådne Svendsrud

NTNUI

11:46

+0:47

3.

Halvard Olavius Vestad

NTNUI

13:39

+2:40

DNS

Rajeev Bopche

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2021, 19:40:34

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

204

Antall startet:

184