Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2021Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer 10, Røstad 8. september 2021

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Hov Lomsdal

Frol IL

Håkon Hemming

Frol IL

Kristian Alstad

Frol IL

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Trym Ness Jensen

Frol IL

Lene Ness Jensen

Frol IL

Albert Jacobsen

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

Jan Jacobsen

Frol IL

Marita Jacobsen

Frol IL

Anne Margrethe Kvam

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Sigurd Skoglund Leithe

Frol IL

Matheo Arnevik Johansen

Frol IL

Leander Arnevik Johansen

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Veronika Leithe

Frol IL

92 93 143 144 145 146 147 150

Isa Govassmark Dahlen

Frol IL

Ane Kjerstine Sandstad

Frol IL

Victoria Kulstad

Frol IL

Håvard Dybdal

Frol IL

Runar Jenssen

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Reinås

Frol IL

9:09

+0:00

2.

Sanna Salater Iversen

Frol IL

9:54

+0:45

3.

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

12:43

+3:34

4.

Joar Munkeby

Frol IL

13:19

+4:10

5.

Ingeborg Dybdahl

Frol IL

13:24

+4:15

6.

Peder hov lomsdal

Frol IL

14:26

+5:17

7.

Gro Teodorsen

Frol IL

16:20

+7:11

8.

Lena Lyngsaunet Alstad

Frol IL

16:24

+7:15

9.

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

17:40

+8:31

10.

Torgeir Moe

Frol IL

17:58

+8:49

11.

Laila Munkeby

Frol IL

19:20

+10:11

12.

Fritjof Toft Sjellegrind

Frol IL

20:17

+11:08

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Grethe Smestad

Frol IL

2:12

92 93 143 144 145 146 147 150

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Reinås

Frol IL

14:42

+0:00

2.

Terje Hofstad

Frol IL

15:58

+1:16

3.

Solveig Skoglund Leite

Frol IL

16:24

+1:42

3.

Selma Langøygard

Frol IL

16:24

+1:42

5.

Remi Engan Heggelund

Frol IL

16:31

+1:49

6.

Lene Ness Jensen

Frol IL

16:58

+2:16

7.

Sigurd Bertelsvik Jenssen

Frol IL

17:48

+3:06

8.

Grete Salater

Frol IL

18:08

+3:26

9.

Ole A Hustad

Frol IL

19:26

+4:44

10.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

20:21

+5:39

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

20:46

+6:04

12.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

21:19

+6:37

13.

Sverre Matberg

Frol IL

21:30

+6:48

14.

Nora Hemming

Frol IL

21:35

+6:53

15.

Karoline Ertsås Skei

Frol IL

21:40

+6:58

16.

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

24:09

+9:27

17.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

25:29

+10:47

18.

Charlotte Ertsås

Frol IL

25:44

+11:02

19.

Jonas Matberg

Frol IL

26:39

+11:57

147

20.

Hans Lund

Frol IL

29:09

+14:27

21.

Erik Hemming

Frol IL

29:16

+14:34

22.

Hans Moltzau

Frol IL

31:59

+17:17

23.

Atle Bakken

Frol IL

32:04

+17:22

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ivar Reinås

Frol IL

5:40

90 148 149 151 162 92 163 143 164 145

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Skjeset

Frol IL

14:52

+0:00

2.

Rolf Alstad

Frol IL

16:34

+1:42

3.

Hermann Leithe

Frol IL

17:05

+2:13

4.

Magnus Alstad

Frol IL

17:31

+2:39

5.

Sondre Lomsdal

Frol IL

18:00

+3:08

6.

Jonas Alstad

Frol IL

18:10

+3:18

7.

Ludvig Langøygard

Frol IL

18:33

+3:41

8.

Jo Langøygard

Frol IL

19:06

+4:14

9.

Marte Skoglund

Frol IL

19:36

+4:44

10.

Arne Grevskott

Frol IL

19:46

+4:54

11.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

20:12

+5:20

12.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

20:27

+5:35

13.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

20:56

+6:04

14.

Marianne Langøygard

Frol IL

22:01

+7:09

15.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

22:13

+7:21

16.

Halvard Vestad

Frol IL

22:14

+7:22

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Else Sirum

Frol IL

Torbjørn Sirum

Frol IL

Ingeborg Sirum Skavhaug

Frol IL

Paul Sirum

Frol IL

Trygve Skavhaug

Frol IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 september 2021, 21:02:21

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

80

Antall startet:

80