Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 2 29. august 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Eltvik Vindfeld

Bergens TF

Karoline Eltvik Vindfeld

Bergens TF

Lene Eltvik Vindfeld

Bergens TF

Maria Christensson

Gneist, IL

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

Marius Strømme

IL Gular

Camilla Strømme

IL Gular

DNS

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

DNS

Marianne Heksem

Fana IL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

31:14

+0:00

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Hausberg Kåstad

Fana IL

34:12

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:05:47

+0:00

DSQ

Ingvar Lindvik Auflem

Os Orienteringsklubb

44:33

153

DSQ

Bodil Håheim

IL Gular

1:49:29

153

DNS

Nis Nielsen

Os Orienteringsklubb

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

49:44

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

29:13

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

50:26

Per Haugland

Årstad IL

46:45

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:03:54

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

48:47

Rune Stadsnes

IL Gular

37:03

DNS

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Hans Haller

Varegg Fleridrett

56:33

+0:00

2.

Runar Sivertsen

Bergens TF

58:02

+1:29

3.

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

1:03:12

+6:39

4.

Stefanie Steinemann

Varegg Fleridrett

1:13:12

+16:39

DNS

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

29:50

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

38:13

Anne Heksem

Fana IL

51:08

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

35:55

+0:00

2.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

50:34

+14:39

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

53:49

+0:00

2.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

54:38

+0:49

3.

Triana K Nerhus

IL Strand-Ulv

1:09:08

+15:19

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Nysæter

Bergens TF

53:07

+0:00

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

1:04:43

+11:36

3.

Karoline Strandenes

Fana IL

1:10:35

+17:28

4.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

1:12:32

+19:25

5.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

1:16:49

+23:42

DNS

Idun Hekland

IL Gular

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Kristine Bog Vikane

Fana IL

DNS

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

1:11:08

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

1:08:16

+0:00

2.

Margrete Solvik

Gneist, IL

1:25:30

+17:14

3.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

1:29:35

+21:19

DNS

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

52:40

+0:00

2.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

57:15

+4:35

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

1:00:44

+8:04

4.

Lise Christensen

TIF Viking

1:06:31

+13:51

5.

Vibeke Øye

IL Gular

1:10:09

+17:29

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Soligard

Bergens TF

1:03:49

+0:00

2.

Siren Greve

Bergens TF

1:10:44

+6:55

3.

Anne Løver

Stord Orientering

1:13:39

+9:50

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

54:41

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fredrik Blomquist

Bergens TF

26:59

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

26:27

+0:00

2.

Olav Berg Leiren

Hordvik IL

28:38

+2:11

3.

Brage Berg Haugen

Hordvik IL

34:03

+7:36

4.

Viljar Berg Leiren

Hordvik IL

37:00

+10:33

5.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

38:58

+12:31

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

31:55

+0:00

2.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

53:11

+21:16

DNS

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

50:35

+0:00

2.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

59:35

+9:00

3.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

1:04:44

+14:09

4.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:19:26

+28:51

DNS

Sondre Batalden

Fana IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Knudsen

Gneist, IL

1:04:02

+0:00

2.

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

1:05:29

+1:27

3.

Kenneth Westerheim

Stord Orientering

1:05:57

+1:55

4.

Trygve Buanes

TIF Viking

1:08:03

+4:01

5.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

1:10:07

+6:05

6.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

1:13:31

+9:29

7.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

1:14:20

+10:18

8.

Rune Nygaard

IL Gular

1:32:48

+28:46

9.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

1:34:51

+30:49

DNS

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

53:33

+0:00

2.

Geir Heksem

Fana IL

59:14

+5:41

3.

Anders Eidsnes

Eikanger IL

1:01:54

+8:21

4.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:03:44

+10:11

5.

Bård Hekland

IL Gular

1:29:40

+36:07

6.

Ståle Leiren

Hordvik IL

2:17:17

+1:23:44

DSQ

Søren Vindfeld

Bergens TF

1:45:39

107 58 61 44 62 73 161

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

47:49

+0:00

2.

Helge Nysæter

Bergens TF

51:48

+3:59

3.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

1:01:39

+13:50

4.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

1:02:22

+14:33

5.

Ørjan Totland

TIF Viking

1:05:39

+17:50

6.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

1:07:10

+19:21

7.

Øystein Strømme

IL Gular

1:07:21

+19:32

8.

Øistein Bøe

Fana IL

1:13:14

+25:25

9.

Vidar Hardeland

Varegg Fleridrett

1:14:03

+26:14

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Steineger

Gneist, IL

47:20

+0:00

2.

Torgeir Strand

Fana IL

51:15

+3:55

3.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

51:56

+4:36

4.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

55:02

+7:42

5.

Jan Haugland

Årstad IL

55:18

+7:58

6.

Rune Erdal

Samnanger IL

56:37

+9:17

7.

Matti Torgersen

Bergens TF

1:09:24

+22:04

8.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

1:15:17

+27:57

DNS

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Sørevik

TIF Viking

51:36

+0:00

2.

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

1:06:52

+15:16

3.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

2:24:28

+1:32:52

DSQ

Geir Husdal

TIF Viking

51:02

59 44 62 73 161

DSQ

Dagfinn Hole

Bergens TF

1:33:55

146

DSQ

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

1:55:15

44 62 73

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

1:24:01

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 september 2021, 20:55:02

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

115

Antall startet:

101