Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Dag 1 28. august 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johan Eltvik Vindfeld

Bergens TF

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

DNS

Karoline Eltvik Vindfeld

Bergens TF

DNS

Lene Eltvik Vindfeld

Bergens TF

DNS

Marianne Heksem

Fana IL

DNS

Maria Christensson

Gneist, IL

DNS

Sverre Soløy

Varegg Fleridrett

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: N2-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

30:43

+0:00

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jonas Hauberg Kåstad

Fana IL

43:17

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvar Lindvik Auflem

Os Orienteringsklubb

34:27

+0:00

2.

Bodil Håheim

IL Gular

52:43

+18:16

DNS

Nis Nielsen

Os Orienteringsklubb

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rune Stadsnes

IL Gular

30:22

DSQ

Trygve Dahle

Varegg Fleridrett

54:14

108 110 31 114 32

DSQ

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

6:10

40 108 110 31 114 32 50 161

DNS

Christine Danielsen Soløy

Varegg Fleridrett

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

40:08

+0:00

2.

Runar Sivertsen

Bergens TF

55:08

+15:00

DNS

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Søren Vindfeld

Bergens TF

55:34

+0:00

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

22:34

+0:00

2.

Maria Ormberg Ellingsen

Gneist, IL

23:02

+0:28

3.

Anne Heksem

Fana IL

29:57

+7:23

4.

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

32:11

+9:37

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Josefine Blomquist

Bergens TF

24:56

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

34:18

+0:00

2.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

39:15

+4:57

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

31:16

+0:00

2.

Helene Nysæter

Bergens TF

37:00

+5:44

3.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

49:01

+17:45

4.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

52:16

+21:00

DSQ

Karoline Strandenes

Fana IL

4:22

104 106 110 113 31 32 44 50 161

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Rygg Eikeland

Bergens TF

34:17

+0:00

2.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

40:14

+5:57

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hole

Bergens TF

34:06

+0:00

2.

Annemarie B. Aarnes

Fana IL

37:31

+3:25

3.

Dagrun Slettebø Daltveit

Fana IL

40:41

+6:35

4.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

47:44

+13:38

5.

Liv Ormberg

Gneist, IL

49:23

+15:17

DSQ

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

32:47

+0:00

2.

Vibeke Øye

IL Gular

37:54

+5:07

3.

Ingrid Sandvoll

Gneist, IL

39:29

+6:42

4.

Lise Christensen

TIF Viking

40:53

+8:06

5.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

54:06

+21:19

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siren Greve

Bergens TF

39:14

+0:00

2.

Anne Løver

Stord Orientering

44:00

+4:46

3.

Nina Soligard

Bergens TF

45:32

+6:18

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

31:03

+0:00

2.

Berit Hegdal

Bergens TF

35:19

+4:16

3.

Astri Ese Hole

Bergens TF

1:13:23

+42:20

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Blomquist

Bergens TF

21:45

+0:00

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

21:32

+0:00

2.

Jakob Bargård Aarnes

Fana IL

29:19

+7:47

3.

Aksel Eltvik Vindfeld

Bergens TF

54:55

+33:23

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

38:07

+0:00

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

37:44

+0:00

2.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

38:10

+0:26

3.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

45:33

+7:49

4.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

51:12

+13:28

DNS

Sondre Batalden

Fana IL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vyacheslav Mukhidinov

Varegg Fleridrett

38:11

+0:00

2.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

40:01

+1:50

3.

Magne Knudsen

Gneist, IL

41:28

+3:17

4.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

41:42

+3:31

5.

Rune Nygaard

IL Gular

42:57

+4:46

6.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

48:07

+9:56

DSQ

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

53:13

108

DNS

Kasper Valestrand

Varegg Fleridrett

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Tønnessen Rød

Os Orienteringsklubb

36:03

+0:00

2.

Geir Heksem

Fana IL

43:50

+7:47

3.

Bård Hekland

IL Gular

45:05

+9:02

4.

Matti Torgersen

Bergens TF

1:12:44

+36:41

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Johannesen

IL Gular

32:57

+0:00

2.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

36:51

+3:54

3.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

38:11

+5:14

4.

Øistein Bøe

Fana IL

41:15

+8:18

5.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

42:14

+9:17

6.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

45:49

+12:52

7.

Håkon Mogstad

Fana IL

47:21

+14:24

DSQ

Øistein Strømme

IL Gular

40:24

44

DNS

Ørjan Totland

TIF Viking

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

33:34

+0:00

2.

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

34:03

+0:29

3.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

35:45

+2:11

4.

Torgeir Strand

Fana IL

35:56

+2:22

5.

Rune Erdal

Samnanger IL

36:56

+3:22

6.

Ørjan Eirik Valestrand

Fana IL

42:58

+9:24

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagfinn Hole

Bergens TF

45:21

+0:00

2.

Terje Mathias Haugland

TIF Viking

53:33

+8:12

3.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

57:45

+12:24

4.

Leiv Eidsnes

Eikanger IL

1:09:17

+23:56

5.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:10:34

+25:13

DSQ

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

20:37

104 106 110 113 31 32 44 50 161

DNS

Geir Husdal

TIF Viking

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

46:32

+0:00

2.

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

1:09:15

+22:43


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2021, 09:54:55

Arrangør:

Gular, IL

Antall deltagere:

98

Antall startet:

85