Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

EM sprint Ormåsen 9. september 2021

Klasse: D12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ingeborg Bjørgum-Thorsby

Eiker

14:57

9:58

Marte Gulliksen

Eiker

29:05

19:23

Mari Gulliksen

Eiker

21:17

14:11

Emma Eline Elvekrok

Eiker

21:21

14:14

Anneli Heien Sælebakke

Eiker

16:50

11:13

Hedvik Boldvik

Eiker

26:54

17:56

Line Zürcher-Grette

Eiker

17:19

11:32

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

23:15

15:30

Vilje Hilleren

Eiker

23:07

15:24

Thora Brynildsen

Eiker

40:35

27:03

Tiril Brynildsen

Eiker

37:03

24:42

Ofelia Axelson

Eiker

15:01

10:00

Thea Busland

Eiker

27:23

18:15

Martine Røkeberg

Eiker

12:53

8:35

Klasse: H12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oliver Bråthen Hilleren

Eiker

33:42

22:28

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Hobbelstad

Eiker

34:26

+0:00

11:28

2.

Abelone Axelson

Eiker

37:40

+3:14

12:33

3.

Viktoria Johannessen

Eiker

43:25

+8:59

14:28

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

27:01

+0:00

9:00

2.

Mathias Axelsson

Eiker

31:06

+4:05

10:22

3.

Per Amund Heggeli

Eiker

43:28

+16:27

14:29

DSQ

Sondre Busland

Eiker

30:39

170 167 168 169 171 159 163 165

Klasse: D17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Hilleren

Eiker

27:18

+0:00

9:06

2.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

33:37

+6:19

11:12

3.

Grete Thorsby

Eiker

44:59

+17:41

14:59

4.

Amanda Axelson

Eiker

45:59

+18:41

15:19

5.

Tonje Elvekrok

Eiker

1:00:24

+33:06

20:08

6.

Lise Zurcher-Grette

Eiker

1:00:29

+33:11

20:09

7.

Inger-Mina Heien Sælebakke

Eiker

1:02:51

+35:33

20:57

DSQ

Hanne Gulliksen

Eiker

46:19

159 165

Klasse: H17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Sandvold

Eiker

22:10

+0:00

7:23

2.

Anders Elvekrok

Eiker

24:29

+2:19

8:09

3.

Glenn Hilleren

Eiker OL

25:02

+2:52

8:20

4.

Eirik Brynildsen

Eiker OL

31:32

+9:22

10:30

5.

Philippe Zurcher

Eiker

31:58

+9:48

10:39

6.

Stian Røkeberg

Eiker OL

36:52

+14:42

12:17

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Myklemyr

Eiker

38:41

+0:00

12:53

2.

Inger Tyse

Eiker

48:11

+9:30

16:03

3.

Aud Kjemperud

Eiker OL

49:00

+10:19

16:20

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Kåre Besseberg

Eiker

29:51

+0:00

9:57

2.

Rolf Lunde

Eiker

43:15

+13:24

14:25

3.

Per Kruke

Eiker

44:55

+15:04

14:58

4.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker

52:38

+22:47

17:32

5.

Ivar Mikal Tyse

Eiker

52:51

+23:00

17:37

DSQ

Knut Maudal

Eiker

41:21

171


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2021, 18:57:44

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

45

Antall startet:

45