Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2021Dataeksport
Brikkesys.no

P19 OBIK Østernvannsvingen 9. september 2021

Klasse: D35-44(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Rygh Holten

Nydalens Skiklub

49:39

+0:00

2.

Charlotte Sanchis

Heming Orientering

1:04:37

+14:58

Klasse: D45-49(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Gunnerød

Asker SK

58:57

+0:00

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving, IL

55:47

+0:00

DSQ

Eldri Holo

Fossum IF

1:18:29

49 67

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

46:29

+0:00

2.

Kjersti Skantze

Tyrving, IL

52:18

+5:49

3.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:26:38

+40:09

4.

Aina Grymyr

Haugerud

2:11:00

+1:24:31

Klasse: D65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Nilstad

Tyrving, IL

1:12:35

+0:00

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Otto Nakken

OSLO Universitetsykehus

1:01:11

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Unni Drage 

Aker Solutions

1:50:23

249

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Røhnebæk

BKOK

1:04:49

+0:00

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Nakken

Ahus bil

1:02:48

+0:00

2.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:05:51

+3:03

Klasse: H45-49(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Bårtveit

Bø O-lag

1:05:35

+0:00

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Petter Freming

Heming Orientering

57:04

+0:00

2.

Bjørn-Erik Gunnerød

Hagahogget låmlag

58:52

+1:48

3.

Steinar Låg

Veritas BIL

1:13:15

+16:11

4.

Arnt Ove Takvam

Fossum

1:20:30

+23:26

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving, IL

20:45

36 37 41 42 63 43 46 47 48 67 249

DSQ

Audun Berstad

Heming Orientering

58:21

32

DSQ

Gunnar Rustad

FFI BIL

1:04:29

249

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

39:57

+0:00

2.

Karsten Borge

AIMIT AS

1:00:00

+20:03

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Nydalens Skiklub

42:36

+0:00

2.

Karl Aasmund Erøy

OKMoss

45:32

+2:56

3.

Bjørn Solhjem

Hæggland og Svanberg

51:21

+8:45

4.

Knut Anders Løken

Fossum IF

53:14

+10:38

5.

Knut Bjarnr Sætre

Bærum kom.

54:46

+12:10

6.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

56:33

+13:57

7.

Paal W Hanssen

BDO

1:02:53

+20:17

8.

Don Skantze

I.L. Tyrving

1:30:21

+47:45

DSQ

Olav Omtveit

TELENOR BIL

1:23:03

34

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

50:46

+0:00

2.

Stein Myhre

Bærum Skiklubb

54:25

+3:39

3.

Stig Hultgren Karlsen

Geoform

56:30

+5:44

4.

Tom Andreassen

DNB

1:01:16

+10:30

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

36:59

+0:00

2.

Per Magnus

FHI

1:01:54

+24:55

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

1:13:15

+36:16

DSQ

Reidar Kierulf

RKP

34:15

54 55 43 46 47 48 49 67 249

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Erik Østengen

Thales BIL

51:54

+0:00

2.

Knut Tore Solheim

FUGRO

55:34

+3:40

3.

Kjell Røkke

Tyrving IL

55:48

+3:54

4.

Kjell Stenstadvoll

Hydro Oslo

1:02:46

+10:52

5.

Knut Møgedal

AkerSolutions

1:10:10

+18:16

6.

Roar Gudding

Fossum IF

1:30:39

+38:45

DSQ

Terje Throndsen

NIttedal

32 34 50 53 54 55 43 46 47 48 49 67 24...

DSQ

Per Haugen

NEDERMAN

35:06

54 55 43 46 47 48 49 67 249

DSQ

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

HEMING Orientering

59:01

+0:00

2.

Jon C. Fougner

FUGRO

1:07:25

+8:24

3.

Øystein Madsen

GE Healthcare

1:10:27

+11:26

4.

Sturle Hånes

GeoFORM

1:25:11

+26:10

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:44:13

+45:12

6.

Tor Drage 

Aker Solutions

1:54:16

+55:15

DSQ

Per Eric Ståhlbrand

OUS

50:56

32 50 54 55 43 46 47 48 49 67 249

DSQ

Sigfred Fagervik

Thales

1:15:08

49

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Hasaas

Fossum IF

55:41

+0:00

Klasse: ÅL(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Waage

FFI BIL

1:13:29

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 september 2021, 10:53:43

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61