Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Skaran 9. september 2021

Klasse: Løype N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maia Saastad

OK Moss

48:07

24:03

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

48:11

24:05

Klasse: Løype C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Modalsli

OK Moss

34:13

+0:00

14:52

2.

Emma Hegreberg

OK Moss

34:21

+0:08

14:56

3.

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

40:34

+6:21

17:38

4.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

1:03:35

+29:22

27:38

DSQ

Trym Breimo

OK Moss

3:06

45 36 54 97 41 42 37 43 100

Klasse: Løype AB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

44:04

+0:00

15:44

2.

Thore Løken

OK Moss

1:03:02

+18:58

22:30

3.

Odd Korslund

OK Moss

1:06:16

+22:12

23:40

DSQ

Erle Wetterhus

OK Moss

1:29:52

46

DSQ

Erle Wold

OK Moss

1:29:57

46

Klasse: Løype A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Blakkestad Ingesen

Fredrikstad SK

42:31

+0:00

12:30

2.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

42:32

+0:01

12:30

3.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

43:13

+0:42

12:42

4.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

44:28

+1:57

13:04

5.

Axel Bromander

OK Moss

45:56

+3:25

13:30

6.

Morten Breimo

OK Moss

46:04

+3:33

13:32

7.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

47:15

+4:44

13:53

8.

Christopher Schive

OK Moss

48:30

+5:59

14:15

9.

Harald Bauger

OK Moss

52:16

+9:45

15:22

10.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

55:35

+13:04

16:20

11.

Roy Gjerding

OK Moss

56:34

+14:03

16:38

12.

Hanne Wold

OK Moss

1:05:18

+22:47

19:12

13.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:06:10

+23:39

19:27

14.

Jan Jansen

OK Moss

1:07:17

+24:46

19:47

15.

Kristine Roskifte

OK Moss

1:18:48

+36:17

23:10

DSQ

Øystein Pedersen

OK Moss

21:11

96 81 90 38 60 40 91 75 100

Klasse: Løype A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Jakobsen

OK Moss

43:20

+0:00

8:50

2.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

50:27

+7:07

10:17

3.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

50:42

+7:22

10:20

4.

Øyvind Løken

OK Moss

59:39

+16:19

12:10

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:00:15

+16:55

12:17

6.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:00:56

+17:36

12:26

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:09:11

+25:51

14:07

8.

Birk Breimo

OK Moss

1:22:50

+39:30

16:54


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2021, 19:10:32

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

36

Antall startet:

36