Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Follo 2-dagers med Trimtex Cup v2 11. september 2021

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

Oppsal Orientering

1:13:50

+0:00

9:49

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:14:14

+0:24

9:52

3.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

1:18:28

+4:38

10:26

4.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:23:49

+9:59

11:08

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gard Lindseth

Nydalens SK

1:00:04

+0:00

9:10

2.

Vegard Brox

Tyrving IL

1:00:06

+0:02

9:10

3.

Roger Telle-Hansen

Tyrving IL

1:04:20

+4:16

9:49

4.

Even Angell-Petersen

Nydalens SK

1:09:12

+9:08

10:33

5.

Bjørn Wangensteen

Lillomarka OL

1:10:02

+9:58

10:41

6.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:10:14

+10:10

10:43

7.

Håkon Meland-Tangen

Bækkelagets SK

1:13:42

+13:38

11:15

8.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:24:23

+24:19

12:52

9.

Lorant Farkas

Østmarka OK

1:43:14

+43:10

15:45

DSQ

Espen Aubert

Oppsal Orientering

1:05:41

185 189 182 137 172 146 190

DSQ

Kyrre Gran

Fet OL

1:26:56

185 189 182 137 172 146

DNS

Torbjørn Kravdal

Gjø-Vard OL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Moe Blom

Nydalens SK

59:42

+0:00

9:06

1.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

59:42

+0:00

9:06

3.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

1:06:39

+6:57

10:10

4.

Pål Sommerhein

Fossum IF

1:07:04

+7:22

10:14

5.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:20:53

+21:11

12:20

6.

Mathias Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

1:42:51

+43:09

15:42

DSQ

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:07:15

146

DNS

Aleksander Rygh Holten

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

1:31:08

+0:00

13:54

2.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

1:35:42

+4:34

14:36

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:44

+0:00

8:40

2.

Asgeir Lium

Fet OL

52:27

+4:43

9:32

3.

Nils Petter Fremming

Heming Orientering

52:28

+4:44

9:32

4.

Jan Tore Henriksen

Nydalens SK

54:09

+6:25

9:50

5.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

54:48

+7:04

9:57

6.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

54:51

+7:07

9:58

7.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

55:26

+7:42

10:04

8.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

55:53

+8:09

10:09

9.

Arild Andresen

Fossum IF

56:50

+9:06

10:20

10.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

58:02

+10:18

10:33

11.

Odd Arne Lian

IL Koll

1:00:00

+12:16

10:54

12.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:01:08

+13:24

11:06

13.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:01:41

+13:57

11:12

14.

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:03:08

+15:24

11:28

15.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

1:03:19

+15:35

11:30

16.

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

1:04:00

+16:16

11:38

17.

Ole Kristian Kristensen

Bodø og Omegn IF Orientering

1:04:42

+16:58

11:45

18.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:04:48

+17:04

11:46

19.

Anders Grevstad

Fossum IF

1:05:30

+17:46

11:54

20.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

1:06:10

+18:26

12:01

21.

Olav Hasaas

Fossum IF

1:06:41

+18:57

12:07

22.

Ottar Wiklund

Nydalens SK

1:09:24

+21:40

12:37

23.

Roar Saxhaug

Raumar Orientering

1:13:40

+25:56

13:23

24.

Gjermund Weisz

Nydalens SK

1:15:51

+28:07

13:47

25.

Terje Blindheim

Lillomarka OL

1:16:55

+29:11

13:59

26.

Tellef Juell Larsen

Lillomarka OL

1:21:47

+34:03

14:52

27.

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:21:56

+34:12

14:53

28.

Geir Ove Hjemsæter

Østmarka OK

1:31:09

+43:25

16:34

29.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:54:55

+1:07:11

20:53

DSQ

Magne Brænden

Lillomarka OL

27:36

163 185 189 182 137 143 146 190 90

DNS

Johan Jebsen

Heming Orientering

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aasne Fenne Hoksrud

Bækkelagets SK

1:02:23

+0:00

11:20

2.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:10:14

+7:51

12:46

3.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

1:20:46

+18:23

14:41

4.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

1:25:44

+23:21

15:35

5.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:26:29

+24:06

15:43

6.

Aase Mestad

Lillomarka OL

2:03:21

+1:00:58

22:25

DNS

Randi Høilund

Fet OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

52:11

+0:00

10:15

2.

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

52:54

+0:43

10:23

3.

Morten Due

Måren OK

57:18

+5:07

11:15

4.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

57:48

+5:37

11:21

5.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:02:42

+10:31

12:19

6.

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

1:07:36

+15:25

13:16

7.

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

1:08:18

+16:07

13:25

8.

Per Arne Andresen

Nordre Follo Orientering

1:19:46

+27:35

15:40

9.

Roy Gjerding

OK Moss

1:22:36

+30:25

16:13

10.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:33:13

+41:02

18:18

11.

Tom Rådahl

Tyrving IL

1:38:33

+46:22

19:21

12.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:54:33

+1:02:22

22:30

DSQ

Hallvard Berg

Tyrving IL

56:37

141 138

DSQ

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

1:07:06

141

Brutt

Christopher Schive

OK Moss

DNS

Kjell Einar Andersen

Varteig OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:07:03

+0:00

13:10

2.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:11:25

+4:22

14:01

3.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens SK

1:14:19

+7:16

14:36

4.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:18:05

+11:02

15:20

5.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

1:20:05

+13:02

15:44

6.

Magnhild T. Mølnvik

Fossum IF

1:27:12

+20:09

17:07

7.

Eldri Holo

Fossum IF

1:27:55

+20:52

17:16

8.

Sigrun Nygård

Asker Skiklubb

1:28:56

+21:53

17:28

DSQ

Hege Feiring

Tyrving IL

18:22

186 185 189 182 133 173 146 190 90

DSQ

Ingrid Skaarer

Nydalens SK

1:50:26

182 133

DNS

Marianne Reusch

Heming Orientering

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

41:23

+0:00

10:30

2.

Vidar Berteig

IL GeoForm

42:14

+0:51

10:43

3.

Willy Grønstad

Gimle IF

44:14

+2:51

11:13

4.

Tore Angell-Petersen

Freidig

54:37

+13:14

13:51

5.

Tore Aaberg

Indre Østfold OK

58:54

+17:31

14:56

6.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:02:58

+21:35

15:58

7.

Per Øhlckers

Tyrving IL

1:11:57

+30:34

18:15

DSQ

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

17:49

161 162 164 133 136 146 190 90

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Marie Solheim Haugerud

Indre Østfold OK

41:34

+0:00

10:32

2.

Liv Inger Prangerød

Tistedalen FL

45:37

+4:03

11:34

3.

Bente Line

Indre Østfold OK

50:28

+8:54

12:48

4.

Inger Tiltnes

Tyrving IL

1:03:59

+22:25

16:14

5.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:13:16

+31:42

18:35

6.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

1:26:20

+44:46

21:54

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk Idrætsforening

1:02:09

+0:00

19:28

2.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:18:10

+16:01

24:30

3.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:55:24

+53:15

36:10

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Moe Blom

Nydalens SK

29:57

+0:00

9:23

2.

Anja Wingstedt

Halden SK

30:43

+0:46

9:37

3.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

31:53

+1:56

9:59

4.

Geir Sommerhein

OK Horten

32:41

+2:44

10:14

5.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

33:25

+3:28

10:28

6.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

34:53

+4:56

10:56

7.

Ragnhild Haugli Bråten

IL Koll

36:32

+6:35

11:27

8.

Kjetil Karlsen

Team Jeløy

36:52

+6:55

11:33

9.

Rolf Hustvedt

Oppsal Orientering

38:21

+8:24

12:01

10.

Katrine Finstad Land

Tyrving IL

39:35

+9:38

12:24

11.

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

39:51

+9:54

12:29

12.

Roger Østvold

Heming Orientering

41:11

+11:14

12:54

13.

Bente Kristin Hopsnes

Fossum IF

41:17

+11:20

12:56

14.

Ove Martinsen

Hauketo IF

41:59

+12:02

13:09

15.

Audun Sanderud

Lillomarka OL

45:42

+15:45

14:19

16.

Anne Stine Taraldlien

Fet OL

47:29

+17:32

14:53

17.

Michael Eckmann Jensen

Nittedal OL

51:16

+21:19

16:04

18.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

51:33

+21:36

16:09

19.

Joanna Szlendak

53:05

+23:08

16:38

20.

Anna Lina Toverud

Nordre Follo Orientering

1:02:48

+32:51

19:41

21.

Max Bremer

1:03:23

+33:26

19:52

22.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

1:13:29

+43:32

23:02

DSQ

Ingunn Berget

Ås-NMBU Orientering

44:13

143

DSQ

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

48:46

143

DSQ

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:25:04

143 166

Brutt

Ingrid Hasaas

Fossum IF

DNS

Fredrik Delås

Halden SK

DNS

Jøran Kristensen

Heming Orientering

DNS

Eli Moe

Ås-NMBU Orientering

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

46:17

+0:00

19:26

2.

Inger E. Vamnes

Hamar OK

1:12:23

+26:06

30:24

DSQ

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

2:00:43

171

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

41:15

+0:00

17:19

2.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

49:48

+8:33

20:55

3.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:17:35

+36:20

32:35

DSQ

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:01:10

173 171

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

45:50

+0:00

8:19

2.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

45:51

+0:01

8:19

3.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

49:05

+3:15

8:54

4.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

50:28

+4:38

9:09

5.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

51:02

+5:12

9:15

6.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

51:54

+6:04

9:25

7.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

55:08

+9:18

10:00

8.

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

57:31

+11:41

10:26

9.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

58:53

+13:03

10:41

10.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

1:00:04

+14:14

10:54

11.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

1:00:37

+14:47

11:00

12.

Håvard Eik

Raumar Orientering

1:01:02

+15:12

11:04

13.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:02:18

+16:28

11:18

14.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

1:06:45

+20:55

12:06

15.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:07:48

+21:58

12:18

16.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:08:03

+22:13

12:21

17.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

1:09:24

+23:34

12:35

150

18.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:10:36

+24:46

12:48

19.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

1:11:17

+25:27

12:56

20.

Aksel Eide

Bækkelagets SK

1:13:27

+27:37

13:19

21.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

1:25:09

+39:19

15:27

22.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:34:27

+48:37

17:08

23.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:51:12

+1:05:22

20:10

DSQ

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

49:07

189 179 188 187 175 137 173 146 145 190

DSQ

Anders Næss-Ulseth

IL Koll

57:45

146

DSQ

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

1:00:52

146

DSQ

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:07:55

189 179 188 187 137

DSQ

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

1:12:32

137

DSQ

Oskar Einstabland

Nordre Follo Orientering

1:18:26

146

DSQ

Eskil Brænden

Lillomarka OL

1:21:02

187 175 137 173 146 145 190

OK

Erlend Luis Otterlei

Østmarka OK

DNS

Martin Bryggen

Halden SK

DNS

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

DNS

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

38:04

+0:00

8:51

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

40:02

+1:58

9:18

3.

Signe Holo

Fossum IF

43:00

+4:56

10:00

4.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

43:21

+5:17

10:04

5.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

45:22

+7:18

10:33

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

46:19

+8:15

10:46

7.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

48:14

+10:10

11:13

8.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

49:29

+11:25

11:30

9.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

52:40

+14:36

12:14

10.

Elise Nygård Thorseng

Fossum IF

55:24

+17:20

12:53

11.

Mari Aarseth

Nydalens SK

55:29

+17:25

12:54

12.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

55:50

+17:46

12:59

13.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

55:58

+17:54

13:00

14.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

56:14

+18:10

13:04

15.

Anne Østvold

Fossum IF

58:20

+20:16

13:33

16.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

58:22

+20:18

13:34

17.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

1:01:16

+23:12

14:14

18.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

1:02:31

+24:27

14:32

19.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:04:20

+26:16

14:57

20.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:08:23

+30:19

15:54

DNS

Maja Mo Hjelseth

Nydalens SK

DNS

Karoline Jebsen

Heming Orientering

DNS

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

DNS

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

32:25

+0:00

9:23

2.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

34:41

+2:16

10:03

3.

Sigmund Ølstad

Fet OL

35:15

+2:50

10:13

4.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

36:12

+3:47

10:29

5.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

37:07

+4:42

10:45

6.

Magnus Flydal Jenstad

Fossum IF

37:57

+5:32

11:00

7.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

38:21

+5:56

11:06

8.

Thomas Venbakken

Fossum IF

38:50

+6:25

11:15

9.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

38:52

+6:27

11:15

10.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

38:54

+6:29

11:16

11.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

40:07

+7:42

11:37

12.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

40:20

+7:55

11:41

13.

Frode Wallberg

Heming Orientering

43:20

+10:55

12:33

14.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

43:39

+11:14

12:39

15.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

45:26

+13:01

13:10

16.

Estin Skram

Nittedal OL

49:18

+16:53

14:17

17.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

50:59

+18:34

14:46

18.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

51:01

+18:36

14:47

19.

Vegard Gaustad

Ås-NMBU Orientering

1:04:54

+32:29

18:48

20.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:30:46

+58:21

26:18

DSQ

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

33:58

175

DSQ

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

40:01

175

DNS

Benjamin Buhler

Måren OK

DNS

Sebastian Wettergreen

Fossum IF

Bekreftet tid

Olav Grevstad

Fossum IF

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

24:38

+0:00

7:50

2.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

33:36

+8:58

10:42

3.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

35:54

+11:16

11:25

4.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

37:23

+12:45

11:54

5.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

40:54

+16:16

13:01

6.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

42:38

+18:00

13:34

7.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

45:38

+21:00

14:31

8.

Alida Hertzenberg

Fossum IF

45:56

+21:18

14:37

9.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

46:44

+22:06

14:52

10.

Hannah Rasmussen Braadlie

Heming Orientering

48:06

+23:28

15:19

11.

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

54:09

+29:31

17:14

12.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

54:51

+30:13

17:28

13.

Charlotte Hopsnes

Fossum IF

55:03

+30:25

17:31

14.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:27:01

+1:02:23

27:42

DNS

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

Påmeldt

Astrid Reusch

Heming Orientering

DNS

Ingrid Merete Jebsen

Heming Orientering

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

49:19

+0:00

11:12

2.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

55:45

+6:26

12:40

3.

Assaf Bar-Nathan

Lillomarka OL

56:41

+7:22

12:52

4.

Line Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:00:44

+11:25

13:48

5.

Kari Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

1:08:01

+18:42

15:27

6.

Teresia Wangensteen

Lillomarka OL

1:11:02

+21:43

16:08

7.

Per Anders Ytterbø

Asker Skiklubb

1:12:27

+23:08

16:27

Brutt

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving IL

DNS

Andreas Fors

Varteig OL

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Casper Eckmann Aronsen

Nittedal OL

39:04

13:03

DSQ

Brage Wergeland Biem

Lillomarka OL

1:01:22

181 134 170 139

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

23:42

+0:00

9:45

2.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

23:57

+0:15

9:51

3.

Eline Kravdal

Gjø-Vard OL

24:32

+0:50

10:05

4.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

27:57

+4:15

11:30

5.

Wilma Stopar

Tyrving IL

29:18

+5:36

12:03

6.

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

30:48

+7:06

12:40

7.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

31:55

+8:13

13:08

8.

Silje Taraldlien

Fet OL

33:03

+9:21

13:36

9.

Ylva Smidt Nikolaisen

Nydalens SK

33:18

+9:36

13:42

10.

Sine Wallberg

Heming Orientering

33:42

+10:00

13:52

11.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

35:56

+12:14

14:47

12.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

35:59

+12:17

14:48

13.

Helene Harstad

Nordre Follo Orientering

37:33

+13:51

15:27

14.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

38:27

+14:45

15:49

15.

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

39:42

+16:00

16:20

16.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

41:46

+18:04

17:11

17.

Julia Meland-Tangen

Bækkelagets SK

49:32

+25:50

20:23

18.

Ingeborg Røhjell

Oppsal Orientering

53:47

+30:05

22:07

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

19:13

+0:00

7:54

2.

Simen Kjenseth Glendrange

Nittedal OL

25:15

+6:02

10:23

3.

Dyre Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

26:27

+7:14

10:53

4.

Iver Aarseth

IL Koll

30:01

+10:48

12:21

5.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

31:00

+11:47

12:45

6.

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

31:52

+12:39

13:06

7.

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

33:28

+14:15

13:46

8.

Vinjar Skram

Nittedal OL

40:10

+20:57

16:31

9.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

49:04

+29:51

20:11

10.

Erlend Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

50:25

+31:12

20:44

DSQ

Jonas Hirsch

Bækkelagets SK

24:35

132

DSQ

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

31:15

139 144

DNS

Jens Storaunet

Ås-NMBU Orientering

DNS

Eiven Skram

Nittedal OL

160 132 140 134 170 139 144

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea Mathisen

Tyrving IL

37:54

15:35

Juni Gjedrem

Tyrving IL

33:51

13:55

Mathias Benoni Baastad Moen

Bækkelagets SK

35:12

14:29

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

33:30

+0:00

13:47

2.

Trine Sogn Tomasgaard

52:48

+19:18

21:43

3.

Ping Ouyang

Østmarka OK

1:30:38

+57:08

37:17

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Johannes Gaustad

Ås-NMBU Orientering

43:25

22:29

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

18:51

9:46

Erlend Bråten Berge

IL Koll

24:33

12:43

Simen Lian Mortensen

IL Koll

25:01

12:57

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Isabelle Hopsnes

Fossum IF

31:03

16:05

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

24:54

12:54

May-Helene Berntsen

Nordre Follo Orientering

42:56

22:14

Henni Meland-Tangen

Bækkelagets SK

32:56

17:03

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

23:37

12:14

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

23:33

12:12

Kaspian Høier Ohm

Nordre Follo Orientering

9:51:16

5:06:21

Thorvald Børresen

Ås-NMBU Orientering

31:11

16:09

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jakob Solem

Oppsal Orientering

12:18

Erik Olaisen Brekke

Ås-NMBU Orientering

18:21

Sebastian Hopsnes

Fossum IF

15:01

Aksel Stokke Meen

Ås-NMBU Orientering

17:56

Ola Bråten Berge

IL Koll

15:14

Sigurd Moe Blom

Nydalens SK

26:17

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

15:03

Sølve Skram

Nittedal OL

23:00

Edvin Soma Slåstad

Raumar Orientering

25:45

Sigrid Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

28:39

Dalma Banfi

Ås-NMBU Orientering

19:18

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

9:46

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

13:17

DNS

Aira Marie Sande

Nordre Follo Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2021, 14:14:11

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

320

Antall startet:

292