Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint NTOK - festivalsprinten 11. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mathilde Skjelstad Wæhre

Steinkjer OK

Asbjørn Sikkeland Hegstad

Verdal OK

Inga Sikkeland Hegstad

Verdal OK

Simon Mitchell Iversen

Verdal OK

Sivert B. Haugset

Steinkjer OK

92 147 148 100

Sanna Sandstad Skjeset

Frol IL

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Ness-Jensen

Frol IL

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Tanem

Verdal OK

22:13

+0:00

2.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

26:19

+4:06

DNS

Ole-Magnus Høydal

Verdal OK

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Heidi Rånes

Verdal OK

15:38

DNS

Matilde Tanem Iversen

Verdal OK

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

12:30

+0:00

2.

Oda Høydal

Verdal OK

16:35

+4:05

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karita Møller

Steinkjer OK

18:44

+0:00

2.

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

19:05

+0:21

3.

Hanna Skjerve

Verdal OK

20:46

+2:02

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrikke Baglo Bjørkeng

Verdal OK

18:18

+0:00

2.

Hannah Gustad Strøm

OK Skøynar

18:47

+0:29

3.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

23:11

+4:53

4.

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

23:58

+5:40

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Baglo Bjørkeng

Verdal OK

20:13

+0:00

2.

Elin H. Sikkeland

Verdal OK

22:01

+1:48

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

19:58

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Petter Løvås Valstad

Frol IL

11:04

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

11:08

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

William Mitchell Iversen

Verdal OK

6:59

+0:00

2.

Erik Rånes

Verdal OK

9:42

+2:43

3.

Ovid Baglo Bjørkeng

Verdal OK

10:28

+3:29

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Alstad

Frol IL

13:00

+0:00

2.

Matias Skjørholm Dillan

Verdal OK

16:29

+3:29

3.

Adam Hvesser

Verdal OK

18:34

+5:34

4.

Noa Høydal

Verdal OK

19:07

+6:07

5.

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

20:27

+7:27

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Mitchell Iversen

Verdal OK

14:23

+0:00

2.

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

15:43

+1:20

3.

Magnus Alstad

Frol IL

17:01

+2:38

4.

Håkon Hallan

OK Skøynar

21:49

+7:26

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

15:12

+0:00

2.

Fredrik Vehus Skjerve

Verdal OK

15:27

+0:15

3.

Hallvar Hallan

OK Skøynar

16:22

+1:10

4.

Jørgen Rannem Halse

Steinkjer OK

16:43

+1:31

5.

Anders Hynne

Frol IL

19:52

+4:40

6.

Halvard Olavius Vestad

Frol IL

23:19

+8:07

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

16:09

+0:00

2.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

20:57

+4:48

3.

Øystein Brenna

Frol IL

21:15

+5:06

Tror de manuelle tidene er feil. De stemmer ikke med min GPS-registrering som var 22 min. 52 sek.

4.

Eivind Ness-Jensen

Frol IL

22:18

+6:09

DSQ

Hermann Leithe

Frol IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Strøm

OK Skøynar

16:40

+0:00

2.

Vidar Skjerve

Verdal OK

18:45

+2:05

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Midthjell

Verdal OK

29:29

+0:00

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Karset

Steinkjer OK

23:53

+0:00

DNS

Sverre Kristoffersen

Verdal OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 september 2021, 12:12:32

Arrangør:

Steinkjer OK

Antall deltagere:

55

Antall startet:

52