Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Årungen rundt 12. september 2021

Klasse: SR 0,5 km: G/J 0-6 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mie Oline Fjellsbø Holten

Daniel Yndestad

Leander Yndestad

Embret Olai Heggernes Gjermshus

Eiliv Bertin Heggernes Gjermshus

Claus Conradi

Spis havregrøten din!

Vendeli Orten Arneberg

Ski IL

Ulrik Orten Arneberg

Ski IL

Severin Hansen

Ørje IL

Kasper Sperlin Gundersen

Oda Elisabeth Melgaard

Vemund Vedeld

Vårin Landfald Reistad

Ås IL

Emmylou Arens

Jacqueline Arens

Noah Grønvik

Filip Grønvik

Heine Wick-Weltzien

NMBU

Caroline Krogstad

Aksel Lilleby Solheim

Ås IL

Astrid Lilleby Solheim

Ås IL

Ingeborg Saunes

Kongsberg OL

DNS

Aleksander Kjølsvik

DNS

Sofia Kristine Nordrum Kløvstad

Klasse: SR 1,0 km: J7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ane Hjelmstad

Try

5:38

5:38

Eira Elisabeth Skjerve Huse

5:40

5:40

Klasse: SR 1,0 km: G7 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bo August Fossheim Solberg

Skimt

4:14

4:14

Gabriel Nordrum Kløvstad

5:00

5:00

Kristian Lilleby Solheim

Ås IL

5:10

5:10

Asmund Kirk Hansen

7:50

7:50

DNS

Runar Skagemo

Ås IL

Klasse: SR 1,0 km: J8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lilly Marie Fjellsbø Holten

Ås IL

5:36

5:36

Dalma Banfi

5:36

5:36

Helle Conradi

Spis havregrøten din!

6:20

6:20

Eline Haugen Seiersten

Ås IL

6:16

6:16

Andrea Ersnes

Ås IL

5:11

5:11

Klasse: SR 1,0 km: G8 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Østerås

Ås IL

5:38

5:38

Ulrik Elvenes

Asker Fleridrettslag

6:00

6:00

Brage Brenk Andersson

Askim IF

6:41

6:41

Klasse: SR 1,0 km: J9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Slørstad

5:48

5:48

Marie Hjelmstad

Try

5:27

5:27

Ragnhild Bergseng

Ås IL

5:17

5:17

Erle Helgesen-Etnestad

5:33

5:33

Klasse: SR 1,0 km: G9 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Milliam Grønvold Widen

Ås IL

4:18

4:18

Henrik Nessa Brean

Ås IL

3:58

3:58

Jørgen Nessa Brean

Ås IL

4:06

4:06

Isak Dyrdal Gulbjørnrud

Ås IL

4:20

4:20

Gard Landfald Reistad

Ås IL

7:46

7:46

Sigurd Rødseth Eikje

Ås IL

4:18

4:18

DNS

Varg Kraugerud

Strikkmotor IL

Klasse: SR 1,0 km: G10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Rødseth Myklevoll

Ås IL

4:39

+0:00

4:39

2.

Christian Kvarme

Ås IL

4:43

+0:04

4:43

3.

Johannes Gaustad

Ås IL

5:05

+0:26

5:05

4.

Gael Gonzalez-Varela

Ås IL

5:55

+1:16

5:55

5.

Sigurd Sandnes

5:57

+1:18

5:57

Klasse: SR 1,0 km: J10 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hennie Fossheim Solberg

Skimt

4:01

+0:00

4:01

2.

Leah Rosenfeld

Ås IL

4:39

+0:38

4:39

3.

Nathalie Kristiansen

4:40

+0:39

4:40

4.

Emine Conradi

Spis havregrøten din!

5:20

+1:19

5:20

Klasse: SR 1,5 km: J11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malena A. Grønvold Widen

Ås IL

6:26

+0:00

4:17

Klasse: SR 1,5 km: G11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Tengheden Løken

Ås IL

5:59

+0:00

3:59

2.

Emil Tengheden Løken

Ås IL

6:31

+0:32

4:20

3.

Elias Østerås

Ås IL

6:45

+0:46

4:30

4.

Eirik Reisæter Overvoll

Ås IL

6:46

+0:47

4:30

Klasse: SR 1,5 km: J13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellinor Fossheim Solberg

Skimt

5:36

+0:00

3:44

Klasse: ÅR 10,5 km: J13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås IL

1:01:06

+0:00

5:49

Klasse: ÅR 10,5 km: G13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anouar El Bouklifi

Norbytun ungdomsskole

52:07

+0:00

4:57

Klasse: ÅR 10,5 km: J15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Elvenes

Asker Sk. Friidrett

51:59

+0:00

4:57

Klasse: ÅR 10,5 km: G15-16 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Frode Hymer

Ås IL

Klasse: ÅR 10,5 km: K17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lise Marit Lien

51:59

+0:00

4:57

2.

Linnéa Müller-Tyl

1:02:16

+10:17

5:55

Brutt

Tiril Lilleheier

Ås IL

Klasse: ÅR 10,5 km: M17-20 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jacob Bolin Lund

Ski IL Friidrett

52:24

+0:00

4:59

Klasse: ÅR 10,5 km: K21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Lilleheier

Ås IL

43:10

+0:00

4:06

2.

Esther Zijerveld

51:42

+8:32

4:55

3.

Karen Anette Ekerholt

Støkken IL / Team Driv Trening

52:31

+9:21

5:00

4.

Astrid Løvli Hundåla

56:39

+13:29

5:23

5.

Elisabeth Jøssund

Åfjord Løpeklubb

58:27

+15:17

5:34

6.

Sigrid Heggen

Feifort

1:05:18

+22:08

6:13

Klasse: ÅR 10,5 km: M21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Kristian Sørum

Brumund IF - Friidrett

34:22

+0:00

3:16

2.

Geir Gjessing

35:09

+0:47

3:20

3.

Even Storheier

NMBU

36:11

+1:49

3:26

4.

Kristian Fridtjof Funderud

Svinndal Ski og Triatlon

37:59

+3:37

3:37

5.

Eirik Farstad

Burfjord IL / Veidekke BIL

38:33

+4:11

3:40

6.

Bjørnar Melum

Åfjord Løpeklubb

39:33

+5:11

3:46

7.

Halvor Steinsholt

Ås IL

43:06

+8:44

4:06

8.

Tobias Horn Semb

NMBU

43:07

+8:45

4:06

9.

Jakob Junkers

45:34

+11:12

4:20

10.

Raymond Farstad Andersen

46:16

+11:54

4:24

11.

Sigurd Risøy

Ølen IL

49:17

+14:55

4:41

12.

Mads Kalvik Hegstad

50:49

+16:27

4:50

DNS

Simon Pedersen

DNS

Tan Nhat Tran

Klasse: ÅR 10,5 km: K35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ranveig Hansen

Ørje IL

43:51

+0:00

4:10

2.

Janicke Bråthe

Follo Løpeklubb

47:46

+3:55

4:32

3.

Else-Marit L. Gaustad

Ås IL

56:39

+12:48

5:23

4.

Reidun Lilleholt Kraugerud

Ås IL

1:01:13

+17:22

5:49

5.

Anne Lilleholt

1:06:28

+22:37

6:19

6.

Tonje Lund

Team Sportsmanden

1:13:15

+29:24

6:58

DNS

Helle Skjervold

Klasse: ÅR 10,5 km: M35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kashif Mir

Løplabbet AS

40:45

+0:00

3:52

2.

Olav Fjeld Kraugerud

Ås IL

40:58

+0:13

3:54

3.

Johan Widen

Ås IL

41:21

+0:36

3:56

4.

Kristian Hovde Liland

Skiløperne

42:04

+1:19

4:00

5.

Christian Aarstad Odgaard

Team Sportsmanden

42:58

+2:13

4:05

6.

Arve Rolstad Jahren

If Bedriftsidrettslag

43:29

+2:44

4:08

7.

Hans Petter Overvoll

Ås IL

43:46

+3:01

4:10

8.

Jon-Vidar Gaustad

Ås IL

44:03

+3:18

4:11

9.

Lars Andre Kløvstad

44:48

+4:03

4:16

10.

Edvin Søvik

45:29

+4:44

4:19

11.

Leif Inge Skagemo

Ås IL

45:41

+4:56

4:21

12.

Roger Holten

49:50

+9:05

4:44

13.

Ingar Årvik

49:56

+9:11

4:45

14.

Gjermund Krogstad

Åsløperne

52:21

+11:36

4:59

15.

Kjetil Sandnes

56:16

+15:31

5:21

Brutt

Jon Petter Helgesen-Etnestad

Brutt

Christopher Conradi

Spis havregrøten din!

DNS

Trond Stian Rybråten

Team Viking Proff

Klasse: ÅR 10,5 km: K50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Merete Bolin

Skiløperne/Team Sportsmanden

50:57

+0:00

4:51

Klasse: ÅR 10,5 km: M50-59 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Henrik Lilleheier

Ås IL

39:27

+0:00

3:45

2.

Einar Bergsholm

Ås IL

41:13

+1:46

3:55

3.

Bernt Kallevik

Frogn BIL

41:40

+2:13

3:58

4.

Dagfinn Fridtjov Mo

Moss IL

44:21

+4:54

4:13

5.

Odd-Egil Fredriksen

Isfjorden IL

49:19

+9:52

4:41

6.

Hans-Jørgen Lund

Skiløperne

49:29

+10:02

4:42

7.

Øistein Kvarme

Ås IL

53:10

+13:43

5:03

8.

Falko Müller-Tyl

1:02:16

+22:49

5:55

9.

Morten Ransve

Team Vespa

1:13:15

+33:48

6:58

Klasse: ÅR 10,5 km: M60-69 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd-Tore Eide

Ski IL Friidrett

49:36

+0:00

4:43

2.

Mikal Johansen

59:09

+9:33

5:38

3.

Svein Hansen

Rye Sp.Kl.

1:01:34

+11:58

5:51

Klasse: ÅR 10,5 km: TRIM (Uten tid)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Fjellvang

Hasle-Løren IL

Sigbjørn Lærum

Spanskymisten Håndball

Tord Ingolf Reistad

Arthur Damélé

Lyn Ski

Jules De Schuttelaere

Lyn Ski

Klasse: NR 5,5 km: J11-12 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alise Haugen Seiersten

Ås IL

24:29

+0:00

4:27

Klasse: NR 5,5 km: G13-14 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Gjuvsland

Ås IL

31:50

+0:00

5:47

2.

Vegard Gaustad

Ås IL

31:52

+0:02

5:47

Klasse: NR 5,5 km: M21-34 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Johannes Husom

Folldal IF

19:34

+0:00

3:33

Klasse: NR 5,5 km: M35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Tollan Seiersten

Ås IL

24:34

+0:00

4:28

2.

Frode Jenssen Rustbakken

37:56

+13:22

6:53

3.

Arne Gjuvstad

39:27

+14:53

7:10

Klasse: NR 5,5 km: K35-49 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirill Ager-Wick

NMBU

36:02

+0:00

6:33

2.

Kristine Magnus

39:27

+3:25

7:10

Klasse: NR 5,5 km: K60-69 år

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Drottning Aarnes

Ås IL

26:12

+0:00

4:45


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2021, 14:58:36

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

146

Antall startet:

138