Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Stjørdalsmesterskapet 14. september 2021

Klasse: D/H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Sævik

SBO

11:56

+0:00

korriger

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elvira S Fossum

SBO

16:31

+0:00

korriger

2.

Eva Marie Gangås

SBO

16:32

+0:01

korriger

3.

Jo Husbyn

SBO

16:33

+0:02

korriger

4.

Tuva Husbyn

SBO

16:34

+0:03

korriger

5.

Ingvild Kvalheim Reiten

SBO

18:46

+2:15

korriger

6.

Natalie Lægran

SBO

22:02

+5:31

korriger

7.

Emilie Lægran

SBO

24:31

+8:00

korriger

8.

Guro Sævik

SBO

24:41

+8:10

korriger

9.

Marie Standal

SBO

+0:0-31

korriger

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Rian

SBO

23:49

+0:00

korriger

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Kvalheim Reiten

SBO

19:34

+0:00

korriger

2.

Sigurd Sævik

SBO

21:18

+1:44

korriger

3.

Gustav Standal

SBO

22:46

+3:12

korriger

Klasse: D14-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanna Rosling

SBO

28:51

+0:00

korriger

2.

Emilie Standal

SBO

30:57

+2:06

korriger

3.

Ane Skulbørstad

SBO

34:30

+5:39

korriger

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Hægstad

SBO

1:15:05

+0:00

korriger

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Berger Skjøstad

SBO

43:04

+0:00

korriger

2.

Håvard Kjesbu

SBO

49:21

+6:17

korriger

3.

Bjarte Ims

SBO

53:46

+10:42

korriger

4.

Bård Solberg

SBO

1:10:51

+27:47

korriger

Klasse: D45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Kjesbu

SBO

34:17

+0:00

korriger

2.

Margit Eide

SBO

44:38

+10:21

korriger

3.

Berit Kjesbu

SBO

46:58

+12:41

korriger

4.

Mette Wanvik

SBO

49:03

+14:46

korriger

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Reiten

SBO

29:28

+0:00

korriger

2.

Terje Rian

SBO

32:00

+2:32

korriger

3.

Tore Solem

SBO

48:51

+19:23

korriger

DSQ

Torstein Bjørgan

SBO

51:24

korriger

46 47 48 49 50 34 35 36 37

Klasse: Dir C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Kvalheim

SBO

27:08

+0:00

korriger

2.

Eirik Sæther Fossum

SBO

30:06

+2:58

korriger

3.

Elias Larsen Tyrhaug

SBO

41:29

+14:21

korriger

4.

Isak Jensen Røddesnes

SBO

1:06:50

+39:42

korriger

Klasse: Dir B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sara Husbyn

SBO

29:17

+0:00

korriger

2.

Anette Kvaal Gangås

SBO

30:08

+0:51

korriger

3.

Ola Fossum

SBO

30:24

+1:07

korriger

4.

Hans Rosling

SBO

37:34

+8:17

korriger

5.

Niklas Amdal

Toillsæbort IL

38:08

+8:51

korriger

36

6.

Øyvind Lægran

SBO

39:17

+10:00

korriger

7.

Eyvind Setrom

Toillsæbort IL

40:35

+11:18

korriger

Klasse: Dir A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Torpe

Frol IL

30:15

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2021, 20:25:11

Arrangør:

Stjørdals-Blink Orientering

Antall deltagere:

42

Antall startet:

42