Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Kraftløpet 21 19. september 2021

Klasse: H17 Kraftløpet

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

1:34:18

+0:00

2.

Geir Ødegård

Fossum IF

1:42:17

+7:59

3.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

1:44:27

+10:09

4.

Christoffer Sletten

Raumar Orientering

1:56:37

+22:19

5.

Morten Fredh

OK Moss

1:56:38

+22:20

6.

Arne Saxhaug

Raumar Orientering

1:57:31

+23:13

7.

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

2:00:40

+26:22

32 36 38

8.

Knut Saxhaug

Raumar Orientering

2:06:11

+31:53

9.

Øystein Bieltvedt Skeie

Raumar Orientering

2:13:55

+39:37

10.

Tor Strand

Raumar Orientering

2:17:20

+43:02

11.

Håvard Gundersen

Raumar Orientering

2:31:26

+57:08

12.

Knut Øsmundset

Eidsvoll OL

3:01:23

+1:27:05

DSQ

Roar Saxhaug

Raumar Orientering

48:14

52 51 85 83 55 56 91 57 84 92 95 96 9...

DSQ

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

1:38:20

84 92 95 96 97 31 90 81

DNS

Bent Skatvedt

Raumar Orientering

DNS

Harald Opsahl

Eidsvoll OL

Klasse: H17 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:13:22

+0:00

2.

Ivar Slåstad

Raumar Orientering

1:14:17

+0:55

3.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:14:24

+1:02

4.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

1:21:27

+8:05

5.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:23:12

+9:50

6.

Knut Engen

Raumar Orientering

1:29:14

+15:52

7.

Terje Antonsen

Raumar Orientering

1:29:33

+16:11

8.

Tom Arne Andersen

Eidsvoll OL

1:29:40

+16:18

9.

Kjell Vidar Sigvartsen

Eidsvoll OL

1:29:46

+16:24

10.

Tron Erik Hovind

Raumar Orientering

1:35:16

+21:54

11.

Didrik Bredesen

Lillomarka OL

1:39:08

+25:46

12.

Jan Sveen

Raumar Orientering

1:39:16

+25:54

13.

Geir Johan Andersen

Raumar Orientering

1:42:56

+29:34

14.

Tom Eidsether

Raumar Orientering

1:43:08

+29:46

15.

Erling Amdahl

Eidsvoll OL

2:01:57

+48:35

15.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

2:01:57

+48:35

Brutt

Svein Andersen

Eidsvoll OL

Klasse: D17 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aasne Fenne Hoksrud

Bækkelagets SK

1:26:22

+0:00

2.

Ingrid Aas

Fossum IF

1:29:42

+3:20

55

3.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:40:48

+14:26

4.

Linda Fredh

OK Moss

2:01:04

+34:42

Klasse: H-16 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

1:13:16

+0:00

2.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

1:13:20

+0:04

3.

Erik Dehli Saxhaug

Raumar Orientering

1:21:31

+8:15

4.

Even Engh

Raumar Orientering

1:23:12

+9:56

5.

Alvin Andersen Maribo

Raumar Orientering

1:23:21

+10:05

DNS

Gjermund Taje Skeie

Raumar Orientering

Klasse: D-16 Kraftkorten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

1:21:28

+0:00

Klasse: Kraftsprinten

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Lillomarka OL

23:55

+0:00

2.

Ivar Røise Saxhaug

Raumar Orientering

25:52

+1:57

34

3.

Nils Aas Ødegård

Fossum IF

28:05

+4:10

4.

Martin Aas Ødegård

Fossum IF

28:07

+4:12

5.

Heidi Østli

Raumar Orientering

30:30

+6:35

6.

Kristin Haugen Øgaard

Raumar Orientering

31:58

+8:03

7.

Anne-Grete Austad

Raumar Orientering

32:50

+8:55

8.

Anne Marit Øsmundset

Eidsvoll OL

33:11

+9:16

9.

Even Øsmundset

Eidsvoll OL

41:28

+17:33

10.

Tina Bjørnstad

Raumar Orientering

41:54

+17:59

Brutt

Ukjent 1

Eidsvoll OL

DNS

Maria Kittelsen Flesvik

Raumar Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 september 2021, 13:34:57

Arrangør:

Eidsvoll OL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

52