Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Fossekallen IL 19. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Fillip Brumoen Kjemperud

Fossekallen IL

49:32

Malin Brumoen

Fossekallen IL

49:38

Johanne Sem Johansen

Fossekallen IL

22:51

143 142

Janne Ophaug Ryen

Fossekallen IL

50:01

Daniel Ophaug Ryen

Fossekallen IL

49:53

Liam Ophaug Ryen

Fossekallen IL

49:50

DNS

Anita Rosseland

Fossekallen IL

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Granli

Fossekallen IL

20:06

+0:00

2.

Elise Sem Johansen

Fossekallen IL

22:25

+2:19

Klasse: D Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Gårdhammer

Fossekallen IL

30:10

+0:00

2.

Liv Anett Borge

Fossekallen IL

30:47

+0:37

3.

Anne-Stine Sem Johansen

Fossekallen IL

32:42

+2:32

4.

Linnea Nyhagen

Fossekallen IL

34:53

+4:43

5.

Marit Helene Borge Tønnessen

Fossekallen IL

35:32

+5:22

6.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

40:39

+10:29

7.

Solveig Bondehagen

Fossekallen IL

48:00

+17:50

Klasse: H Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karl Sem Johansen

Fossekallen IL

30:14

+0:00

2.

Hans Jørgen Loe

Fossekallen IL

40:04

+9:50

144

DNS

Stian Lillegård

Lillomarka OL

Klasse: D Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Ingela Hope

Modum OL

40:36

+0:00

2.

Tine Elisa Kjemperud

Fossekallen IL

49:10

+8:34

Klasse: H Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike OL

36:34

+0:00

2.

Tom Bondehagen

Fossekallen IL

43:34

+7:00

3.

Sigurd Tonna

Ringerike OL

48:48

+12:14

Klasse: D Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve Hovi

Skien OK

53:00

+0:00

Klasse: H Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum OL

42:53

+0:00

2.

Harald Hovi

Skien OK

43:36

+0:43

3.

Oskar Hope

Modum OL

47:14

+4:21

DNS

Leiv Inge Kjemperud

Fossekallen IL

Klasse: D Kort C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Loe

Fossekallen IL

31:43

+0:00

144 149

2.

Gunn Anita Rosseland

Fossekallen IL

56:58

+25:15

Klasse: H Kort C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tom Johansen

Fossekallen IL

36:31

+0:00

2.

Tommy Bjerke

Fossekallen IL

54:15

+17:44

3.

Steinar Dahl

Fossekallen IL

56:59

+20:28


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2021, 20:20:47

Arrangør:

Fossekallen IL

Antall deltagere:

34

Antall startet:

31