Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Skumringskampen løp nr. 2 20. september 2021

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

36:20

+0:00

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

36:26

+0:06

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

39:21

+3:01

4.

Jens Wold

Sturla, IF

42:43

+6:23

33

5.

Magnus Skovrup Rognebakke

Sturla, IF

43:20

+7:00

6.

Oskar Hope

Modum OL

47:33

+11:13

7.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

47:36

+11:16

8.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:00:34

+24:14

DNS

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

Klasse: D17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Nydalens SK

1:10:37

+0:00

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

1:16:16

+5:39

DSQ

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

1:18:58

149

DNS

Ingrid Mobråthen

Sandefjord OK

Klasse: H17- Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

NTNUI

46:09

+0:00

2.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

55:50

+9:41

3.

Gunnar A Fiskum

Tyrving IL

56:33

+10:24

4.

Per Wiréhn

Asker Skiklubb

56:48

+10:39

5.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

58:02

+11:53

6.

Svein Nygård

Lillomarka OL

59:03

+12:54

7.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

59:07

+12:58

8.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:02:42

+16:33

9.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

1:04:15

+18:06

10.

Trond Lund

Tyrving IL

1:17:00

+30:51

11.

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

1:23:01

+36:52

12.

Andreas Hamre

Røyken OL

1:31:24

+45:15

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

1:22:08

156

DSQ

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

1:33:56

145 31 146 147 149 152 153 155

DNS

Stian Bergersen

Tyrving IL

DNS

Are Flågan

Asker Skiklubb

DNS

Torkil Eide Solstad

Nydalens SK

Klasse: D17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Sommerfeldt

Asker Skiklubb

44:16

+0:00

2.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

56:11

+11:55

3.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

58:44

+14:28

157

4.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

59:57

+15:41

5.

Anita Hilleren

Eiker OL

1:00:02

+15:46

6.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:07:38

+23:22

7.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:19:12

+34:56

8.

Ellen Pernille Olsen

Sturla, IF

1:28:36

+44:20

9.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:38:45

+54:29

DSQ

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

1:07:25

57 102 106 116 141 143

DSQ

May Ingela Hope

Modum OL

1:07:44

57 102 106

Klasse: H17- Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Tyrving IL

39:46

+0:00

2.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

40:18

+0:32

3.

Håvard Hågård

Konnerud IL

40:39

+0:53

4.

Håkon Wold

Sturla, IF

41:39

+1:53

5.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

42:41

+2:55

6.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

44:50

+5:04

7.

Christian Grotnes

Tyrving IL

45:12

+5:26

8.

Gunnar Hope

Modum OL

45:17

+5:31

9.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

45:18

+5:32

10.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

45:21

+5:35

11.

Tomas Olsen

Asker Skiklubb

45:24

+5:38

12.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

45:25

+5:39

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

45:44

+5:58

14.

Tellef Juell Larsen

Tyrving IL

47:30

+7:44

15.

Tibor Vári

Sturla, IF

50:43

+10:57

16.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

51:45

+11:59

17.

Egil Eide

Tyrving IL

51:54

+12:08

18.

Kristian Kalager

Asker Skiklubb

53:15

+13:29

19.

Morten Johannessen

Røyken OL

55:56

+16:10

20.

Peter Carlsen

Sturla, IF

57:52

+18:06

21.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:02:37

+22:51

22.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

1:03:57

+24:11

23.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:05:01

+25:15

24.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

1:05:19

+25:33

25.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:06:16

+26:30

26.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:07:39

+27:53

27.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

1:48:20

+1:08:34

DNS

Lars Baklid

Konnerud IL

DNS

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

Klasse: C-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Sørstad

1:10:54

+0:00

DNS

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D/H 11-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

20:03

+0:00

2.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

20:05

+0:02

3.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

20:09

+0:06

4.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

20:22

+0:19

5.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

28:49

+8:46

6.

Lars Haakon Eriksson

Tyrving IL

29:10

+9:07

7.

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

48:49

+28:46

8.

Håkon Sørstad

1:10:54

+50:51

53 157

9.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:21:44

+1:01:41

DNS

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 september 2021, 22:21:32

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

82

Antall startet:

73