Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2021Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 15, Henriksåsen 21. september 2021

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

38:50

+0:00

11:46

Arrangør

Kjersti Tannvik

Ukjent

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matha Spets

Freidig

48:07

+0:00

10:27

2.

Guri Hulbak

Hemsedal il

48:26

+0:19

10:31

3.

Mari Eidsmo

Freidig

56:37

+8:30

12:18

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Mette Resell Nolte

Ukjent

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Sunnset

Eget

59:24

+0:00

23:45

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Trondheim kommune

44:39

+0:00

13:31

2.

Hilde Forbord

Koteng Eiendom

44:57

+0:18

13:37

3.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:02:14

+17:35

18:51

4.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:06:30

+21:51

20:09

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Bente Skorge

Eggen Arkitekter AS

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Uninett

56:03

+0:00

22:25

2.

Anne Sofie Gjermstad

Evry

1:11:21

+15:18

28:32

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Stenseth

St. Olavs Hospital

58:08

+0:00

23:15

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

34:56

+0:00

7:35

2.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

36:19

+1:23

7:53

3.

Simen Spets Stohov

Freidig

39:04

+4:08

8:29

4.

Emil Grønli

Freidig

41:37

+6:41

9:02

5.

Mikkel Holt

Freidig

43:43

+8:47

9:30

6.

Aslak Waage

St Olavs Hospital

43:56

+9:00

9:33

7.

Vetle Ekra

Freidig

51:29

+16:33

11:11

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforund

37:41

+0:00

8:11

2.

Jens Erik Slagsvold

St Olavs Hospital

45:01

+7:20

9:47

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

St Olavs Hospital

36:04

+0:00

7:50

Arrangør

Gustav Ruø

Trondheim kommune

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Hanssen

Saplov

38:17

+0:00

11:36

2.

Kurt Amundsen

Avinor

42:05

+3:48

12:45

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Henrikson

ARM

48:13

+0:00

10:28

2.

Eivind Lona

SINTEF Ocean

48:39

+0:26

10:34

3.

Svein Olav Dyrhol

Equinor BIL

1:29:43

+41:30

19:30

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Magne Reitan

Microchip

40:01

+0:00

12:07

2.

Morten Korsvold

SINTEF Ocean

42:06

+2:05

12:45

3.

Arild Heggeset

Skaun Kommune

47:36

+7:35

14:25

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Pedersen

SINTEF Energi

43:08

+0:00

9:22

Arrangør

Arild Holm Clausen

NTNU

Arrangør

Sverre Andersen

Ukjent

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olve Mogstad

Statnett

43:29

+0:00

13:10

2.

Jan Erik Ledal

EG Retail

43:48

+0:19

13:16

3.

Øystein Grøvlen

Alibaba

46:45

+3:16

14:10

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

47:59

+4:30

14:32

5.

Bobo Nordahl

NGU

49:45

+6:16

15:04

6.

Geir Paulsen

Miele

51:42

+8:13

15:40

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Bremeraunet Schelderup

St. Olavs Hospital

58:16

+0:00

12:40

2.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:01:09

+2:53

13:17

DSQ

Stein Ivar Foss

Sit Studentsamskipnaden

59:43

64

Klasse: H 60-64 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

46:49

+0:00

14:11

DSQ

Øystein Nytrø

NTNU Bil

44:04

100

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

55:52

+0:00

12:08

DSQ

Dag Ove Tinmannsvik

Vianova Trondheim

38:44

57 60 64 92 95 96 97 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Hofstad

DNB Sport

45:38

+0:00

13:49

2.

Olav Kvittem

UNInett

46:51

+1:13

14:11

3.

Klaus Livik

Volue

51:21

+5:43

15:33

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Arne Mikkelsen

NTNU

52:53

31 36 38 39 45 47

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

32:45

+0:00

13:06

2.

Kåre Eggereide

Rambøll

39:02

+6:17

15:36

3.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

39:17

+6:32

15:42

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

42:47

+10:02

17:06

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Viggo Schei

Skanska Aktiv

1:12:46

+0:00

22:03

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:13:06

95 97 150

DSQ

Terje Hansen

Politiet

1:15:22

35

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øistein Åsmul

Trondheim kommune

39:48

+0:00

15:55

2.

Halvor Flatberg

NTNU

42:42

+2:54

17:04

3.

Martin Melhuus

Veritas

48:41

+8:53

19:28

4.

Finn Faye Knudsen

NTNU

55:10

+15:22

22:04

5.

Magne Rø

St Olavs Hospital

1:30:49

+51:01

36:19

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

41:46

100

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

44:31

+0:00

13:29

2.

Torgeir Iversen

Evry

51:58

+7:27

15:44

3.

Magnus Landstad

NTNU

1:01:38

+17:07

18:40

4.

Pål Skyberg

Evry

1:04:27

+19:56

19:31

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

57:43

36 45 47 57 58 60 95 97

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eigil Sørli

Q-Free

41:07

+0:00

16:26

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

45:06

+3:59

18:02

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:05:56

+24:49

26:22

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

Eget

54:18

+0:00

16:27

2.

Tore Brurok

Eget

1:06:08

+11:50

20:02

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

51:41

+0:00

20:40

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tommy Schmid

Gjest

31:12

+0:00

9:27

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

46:39

+0:00

10:08

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Gjest

55:53

+9:14

12:08


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2021, 12:15:25

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

81

Antall startet:

81