Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Torvnatta (KKC #1) 22. september 2021

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lori Girard

NTNUI

1:24:37

+0:00

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Haaland

Wing OK

23:03

+0:00

DNS

Mirja Mohus

Wing OK

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

57:55

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Haaland

Wing OK

48:44

+0:00

DNS

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

54:18

+0:00

2.

Beatriz Sanguino

NTNUI

1:04:14

+9:56

3.

Marit Schmid

OL Trollelg

1:04:45

+10:27

4.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

1:23:56

+29:38

Klasse: D 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

NTNUI

45:44

+0:00

2.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUI

45:59

+0:15

3.

Ida Lindkvist

NTNUI

46:22

+0:38

4.

Karoline Aune

NTNUI

53:46

+8:02

5.

Emma Arnesen

NTNUI

54:03

+8:19

6.

Thea Dyrkorn

NTNUI

56:48

+11:04

7.

Mari Eidsmo

Freidig

56:50

+11:06

8.

Ingrid Lundanes

NTNUI

56:53

+11:09

9.

Tonje Vassend

NTNUI

1:00:03

+14:19

10.

Ane Sofie Krogh

NTNUI

1:00:09

+14:25

11.

Åsne Haavengen

NTNUI

1:00:38

+14:54

12.

Tora Aasheim Nymark

NTNUI

1:01:08

+15:24

13.

Mathea Spets Storhov

Freidig

1:01:43

+15:59

14.

Nina Asheim Birkeland

NTNUI

1:01:44

+16:00

15.

Janne Tjørhom Aasheim

Nydalens SK

1:04:05

+18:21

16.

Ane Nielsen Solberg

NTNUI

1:08:24

+22:40

17.

Ronja Björklund

NTNUI

1:10:53

+25:09

DSQ

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

48:51

51 75 71 80 70 50

DSQ

Marit Schmid

OL Trollelg

1:07:31

59 78 58 57 77 62 80 70

DSQ

Idunn Haavengen

NTNUI

1:16:01

62

DNS

Hanne Vassend

NTNUI

DNS

Hedda Raadal Bjørlo

NTNUI

DNS

Aurora Gjølsjø

NTNUI

DNS

Tilla Farnes Hennum

NTNUI

DNS

Ragnhild Eide

Byåsen IL

DNS

Vilde Årøen Lykke

NTNUI

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maja Berger

Byåsen IL

53:24

+0:00

2.

Randi Marie Mohus

Wing OK

1:01:10

+7:46

3.

Gunn Tove Nordgård Leiren

Byåsen IL

1:13:21

+19:57

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

57:24

72

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

40:41

+0:00

2.

Hege Solhjem Melhuus

Melhus IL

49:24

+8:43

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

49:34

+8:53

4.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

50:01

+9:20

5.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

57:36

+16:55

6.

Oda Buhaug

1:02:09

+21:28

7.

Hilde Nestvold

1:02:48

+22:07

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Tone Almås

IL Leik

27:31

59 77 62 71 80 70 50

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

46:38

+0:00

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Fossum Malmring

Freidig

22:01

+0:00

DNS

Sindre Mohus

Wing OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

41:46

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

51:21

+9:35

3.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

55:42

+13:56

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

42:59

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

43:01

+0:02

3.

Tobias Alstad

Frol IL

43:29

+0:30

4.

Audun Heimdal

NTNUI

43:49

+0:50

5.

Isak Jonsson

Nydalens SK

44:41

+1:42

6.

Anders Vestøl

NTNUI

45:04

+2:05

7.

Herman Ryen Martinsen

NTNUI

45:29

+2:30

8.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

47:10

+4:11

9.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

47:19

+4:20

10.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

48:23

+5:24

11.

August Asheim Birkeland

NTNUI

48:48

+5:49

12.

Vegard Kittilsen

Freidig

49:02

+6:03

13.

Jan Schmid

OL Trollelg

50:32

+7:33

14.

Erik Gustafsson

Freidig

52:24

+9:25

15.

Simen Spets Storhov

Freidig

52:34

+9:35

16.

Isak Bergset

Frol IL

53:16

+10:17

17.

Benjamin Leduc

NTNUI

53:29

+10:30

18.

Aslak Heimdal

NTNUI

53:52

+10:53

19.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

53:59

+11:00

20.

Henrik Fredriksen Aas

NTNUI

55:11

+12:12

21.

Øyvind Wiggen

NTNUI

55:25

+12:26

22.

Marius Kaiser

NTNUI

55:44

+12:45

23.

Espen Samuelsen Skiri

NTNUI

56:43

+13:44

24.

Mathias Bjugan

NTNUI

59:31

+16:32

25.

Johan Grahn

NTNUI

59:34

+16:35

26.

Are Wigaard

NTNUI

59:46

+16:47

27.

Eskil Frøisland

NTNUI

59:51

+16:52

28.

Ola Keiserås

IL Leik

1:00:26

+17:27

29.

Adrian Opheim

NTNUI

1:00:31

+17:32

30.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

1:00:34

+17:35

31.

Marius Staff

NTNUI

1:00:47

+17:48

32.

Lavran Thorstensen

NTNUI

1:01:27

+18:28

33.

Sander H. Rogndokken

NTNUI

1:02:55

+19:56

34.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:04:28

+21:29

35.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

1:04:48

+21:49

36.

Sune Raknes Sogstad

NTNUI

1:08:59

+26:00

37.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI

1:12:39

+29:40

38.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

1:15:05

+32:06

DSQ

Nils Tveite

NTNUI

26:57

76 75 59 78 79 58 80 70 50

DSQ

Halvard Kornmo

Porsgrunn OL

34:17

76 75 59 78 79 58

DSQ

Trygve Heggedal

NTNUI

55:34

76 74 73 62 71 80

DSQ

Raphael Masliah

NTNUI

59:14

80

DSQ

Even Lindaas

NTNUI

1:05:41

75 59 79

DSQ

Jo Even Kolstad

Freidig

1:09:19

71

DNS

Thorstein Wang

NTNUI

DNS

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ahlbäck

Freidig

44:26

+0:00

2.

Børge Leiren

Byåsen IL

1:06:52

+22:26

Klasse: H 19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

49:56

+0:00

2.

Mathias Bjugan

NTNUI

52:06

+2:10

3.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

54:25

+4:29

4.

Jérôme Soulard

Byåsen IL

57:36

+7:40

5.

Asbjørn Magnus Midtbø

Wing OK

1:07:29

+17:33

6.

Johannes Karstein Midtbø

Wing OK

1:14:15

+24:19

DNS

Jan Schmid

OL Trollelg

DNS

Sander H. Rogndokken

NTNUI

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

Byåsen IL

1:06:52

+0:00

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

Malvik IL

43:10

+0:00

2.

Johan Ahlbäck

Freidig

43:13

+0:03

3.

Andreas Haaland

Wing OK

44:47

+1:37

4.

Børge Leiren

Byåsen IL

45:23

+2:13

5.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

Melhus IL

52:46

+9:36

6.

Morten Korsvold

Wing OK

53:11

+10:01

7.

Kurt Amundsen

1:01:21

+18:11

DNS

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

DNS

Olle Malmring

Freidig

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Fossøy

NTNUI

51:16

+0:00

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnulf Villmo

Korgen IL

31:24

+0:00

54 55 56 72 75 57 58

2.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

39:37

+8:13

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

39:45

+8:21

4.

Stein Ivar Foss

Melhus IL

43:37

+12:13

5.

Jan Erik Ledal

OL Trollelg

46:37

+15:13

6.

Terje Midtbø

Wing OK

48:31

+17:07

Bekreftet tid

Bobo Nordahl

48:00

Klasse: H70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:26:00

+0:00

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Maroni

Byåsen IL

33:57

+0:00

2.

Tor Gjermstad

Wing OK

40:34

+6:37

3.

Rune M Holt

Freidig

43:46

+9:49

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

44:02

+10:05

5.

Nils Olav Vennevik

Freidig

53:12

+19:15

Klasse: Åpen Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Heggeset

Freidig

38:58

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

40:37

+1:39

3.

Anders Waage

Freidig

44:27

+5:29

4.

Atle Strømmen Briskemyr

Freidig

47:36

+8:38

5.

Trine Sunnset

Melhus IL

49:02

+10:04

6.

Johannes Halvorsrud

Melhus IL

53:28

+14:30

7.

Trond Taraldsen

Malvik IL

56:02

+17:04

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

46:37

+0:00

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

49:17

+2:40

3.

Emil Reinertsen Leroyer

Freidig

50:02

+3:25

4.

Erlend Aune

Byåsen IL

1:03:33

+16:56

5.

Emil Grønli

Freidig

1:06:42

+20:05

Klasse: Åpen Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:15:24

+0:00

2.

Øystein Kvaal Østerbø

Bækkelagets SK

1:20:10

+4:46

DNS

Janne Fossum Malmring

Freidig

Klasse: Halvmaraton H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Nomeland

Byåsen IL

1:42:43

+0:00

2.

Truls Ryum

NTNU BIL

1:46:22

+3:39

3.

Magnus Svenøy Skjærpe

NTNUI

2:05:53

+23:10

4.

Halvard Olavius Vestad

Frol IL

2:24:36

+41:53

5.

Roy Seland

Wing OK

2:25:32

+42:49

6.

Dag Erik Helland

Wing OK

2:31:15

+48:32

7.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

2:45:31

+1:02:48

Klasse: Halvmaraton D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Bianca Chiusi

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 oktober 2021, 11:35:57

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

158

Antall startet:

140